За спорта и красотата на тялото.

за отношенията между половете
Angeliyana
Потребител

Re: За спорта и красотат на тялото.

Мнениеот Angeliyana » вт апр 07, 2009 5:45 pm

:lol: Забавен си, признавам си, наистина така прозвучава, особено ми хареса това за чутурестата глава и складовете, все едно са някаква стока...
ок, и аз съм си виновна защото го написах в малко забавен тон, който някои ще възприемат по-различно.
Значи разбира се, че трябва да е и мек отвътре: мил, обичлив, гальовен, някои психолози обясняват успеха на мъжете тип "мухльо", с това, че изглеждали "безопасно" , каквото и да означава това, разбира се, че ако един мъж изглежда страшно на жената ще я втресе от него и ефектът ще е обратен, но да си признаем, че хубавият мъж с добре развита мускулатура си е хубав мъж... Което не е равнозначно на тъп, грозен, с ръбеста глава и т.н. Въобще, забелязах нотки на яд и завист и т.н.
В действителност, една жена винаги харесва силен , в смисъл със силен характер мъж, готов на всичко, крайно решителен, стабилен, непроменлив в чувствата си към нея и т.н. Но някак по-лесно би било ако всички жени са нежни и грациозни, както искате вие мъжете и сътветно вие силни и леко грубовати, както искаме ние.
Наистина една жена не харесва груби обноски и грубоста на лицето не бива да пуска корени по-надълбоко, жените нехаресват и вулгарни или прости мъже, но всяко правило си има изключение, когао става въпрос за Любов, защото знаете, тя е над всичко и човек може да стои два дена да обяснява какво харесва, а на третия да срещне точно обтратното и да се влюби с всичка сила....
Няма да казвам безумно или лудо, защото са неуместни прилагателни, няма нищо безумно.
Та, говорихме за естетиката, но защо злобеете мъже, вие сте тези които държите най-много да не кажа ЕДИНСТВЕНО на външния вид. Казано е: стоят двама мъже в бара, заглеждат се по една жена, защо ли никой не казва:"Я виж какъв ум!" ?!? :lol:

Хайде стига локумиииииииии :wink:
Потребителски аватар
Gunev
Потребител

Мнениеот Gunev » вт апр 07, 2009 5:51 pm

Angeliyana
Потребител

Мнениеот Angeliyana » вт апр 07, 2009 5:57 pm

Е , аз пък съм с ужасно нежна кожа и като оставим настрана днешните ми небрежни писания , мога да пиша на висок стил, притежавам задовлително количество разум, подтискам повечето мъже с които влизам в разговори на типично "мъжки теми", като политика и история и сигурно затова ми се иска някое тъпо и яко парче, пък ако ще да е от складовете, стига да не църнеееееееее :lol: А не , ужас, признавам си, ужасна съм днес , ок , обещавам да се поправя :wink:
Потребителски аватар
Gunev
Потребител

Мнениеот Gunev » вт апр 07, 2009 6:02 pm

whoami
Потребител

Мнениеот whoami » чет апр 30, 2009 1:15 pm

Искам да споделя радостта си :P от победата на любимия отбор. Вчера наистина беше велик ден за мен и не само за мен, и съм благодарен на Господ, че подобно нещо се случи в живота ми!

Ето малко от мача.

И понеже съм сигурен, че някой ще каже, че футболът няма общо с вярата, тъй като вчера именно тази част от поста ми, която разкриваше радостта ми и беше само 2 реда, беше изтрита, то преди да побързате да изтриете и този пост погледнете тези две клипчета и вижте как започва сезона всяка година за нашия отбор ... започва с молитва и благословение от православен свещеник! Това е традиция!

Началото на и началото на

Поздравявам ви с нашия , който има уникален текст и започва с "Пирин е голема планина, Пирин ражда предани чеда и обичаме ги до един нашите любимци от Пирин..."!

А също е уникална. Формата на орела на мен лично ми напомня за Христос и винаги, когато гледам емблемата се сещам за Него!

И за да бъдем докрай точни редно е да уточним, че свещеникът, който е благословил проекта Православие.БГ все пак е отец Стоян Бербатов :)

И кой каза, че Пирин е умрел :) Пратиха ни във "В" група, но сега отново сме там, където подобава. Все пак вчера на полувремето Данчо Самоковлийски много правилно каза, че Пирин е реликва в българския футбол!

П.С. Простете радостта ми, но тази нощ почти не съм спал от цялата тази еуфория, възможно е и някоя глупост да съм сътворил или изписал, за което се извинявам на всички засегнати и отново благодаря на Господ. Обещавам повече да не пиша за футбол, освен ако вземем купата :P

Потребителски аватар
Мария
Модератор

Re: За спорта и красотата на тялото.

Мнениеот Мария » съб май 02, 2009 9:39 pm

:D :D :D
Потребителски аватар
paladium
Потребител

Мнениеот paladium » пон май 25, 2009 1:32 pm

Гост

Мнениеот Гост » ср май 27, 2009 7:58 pm

whoami
Потребител

Мнениеот whoami » вт юни 02, 2009 11:07 pm

Е, щом сме мазали вратите с кръв това изключва възможността Левски да са ни пуснали. Между другото това с молитвите в началото на сезона наистина е традиция за Пирин. Вкъщи имам един брой на Меридиан Мач от 29 април 1998 година, на предната страница се отбелязва годишнината на Славия, а на последната пък има поместена снимка, която е от 1993 или 1994г, на която е отборът на Пирин със свещеник отново. Ще снимам това и ще покажа снимката :)

Финалът го загубихме, но всички ни поздравиха за вярната публика, която дори при резултат 0:3 подкрепяше с пълни гърла нашия отбор -
whoami
Потребител

Мнениеот whoami » вт юни 09, 2009 10:04 am

Ето и споменатата по-горе снимка със свещеник от 1993 година

Ф.Николов
Потребител

Мнениеот Ф.Николов » ср юни 10, 2009 3:37 pm

whoami
Потребител

Мнениеот whoami » ср юни 10, 2009 4:07 pm

Това, че не сме случайно на финал го доказахме като елиминирахме последователно двата най-добри бг отбора - Левски и ЦСКА. Като вторите ги отстранихме на собствения им стадион(последните 10 минути даже бяхме с човек по-малко на терена). Нашите момчета са млади и неопитни, нормално беше при вида на многохилядната публика, дошла да ги подкрепи на Герена по време на финала, да се притеснят. И ако броим и купата за съветската армия, това беше 4-то ни класиране на финал. Освен това ако говорим за европейски успехи, трябва да споменем и малкия все пак турнир за купата на Интертото. В него участие през годините са взели почти всички български отбори. Трябва да отбележим, че отборът на Пирин го е печелил(в този турнир през годините е имало и по повече от един победител на година) [url=http://bg.wikipedia.org/wiki/Купа_Интертото#1967-1995]през 1979г.[/url] , докато славните отбори на Левски и на ЦСКА не са направили нищо сериозно в него.

И нека се замислим как ще наричаме отбор, чиито играчи са играли къде ли не. Има ли друг български отбор, чиито юноши да са стигали до грандовете Манчестър Юнайтед и Байерн Мюнхен? Мисля, че няма. Ние сме класика в жанра!
Ф.Николов
Потребител

Мнениеот Ф.Николов » ср юни 10, 2009 4:49 pm

Agni
Потребител

Мнениеот Agni » ср юни 10, 2009 6:19 pm

Това отборче няма ли най-накрая да го кръстят "Пирила"? :biggrin:

Колкото до Бербатката, снощи при Краси Минев, като му пуснаха изказването на английския журналист, че той е най-голямото разочарование този сезон в английската Висша лига, имайки предвид похарчените за него пари, сравнени с играта му, нашият просто изкоментира: Ами аз винаги съм твърдял, че не струвам толкова много пари! :clap: :lol:
whoami
Потребител

Мнениеот whoami » ср юни 10, 2009 8:19 pm

Върни се в “жени и мъже”