облекло?!

за отношенията между половете
gaitan vejdu
Потребител

Мнениеот gaitan vejdu » чет сеп 07, 2006 9:12 am

scrupus
Потребител

Мнениеот scrupus » чет сеп 07, 2006 10:35 am

gaitan vejdu
Потребител

Мнениеот gaitan vejdu » чет сеп 07, 2006 10:46 am

scrupus
Потребител

Мнениеот scrupus » чет сеп 07, 2006 11:40 am

todorka
Потребител

Мнениеот todorka » чет сеп 07, 2006 11:46 am

scrupus
Потребител

Мнениеот scrupus » чет сеп 07, 2006 11:55 am

gaitan vejdu
Потребител

Мнениеот gaitan vejdu » чет сеп 07, 2006 2:22 pm

scrupus
Потребител

Мнениеот scrupus » чет сеп 07, 2006 9:27 pm

Peter
Потребител

Здравейте !

Мнениеот Peter » вт сеп 19, 2006 8:22 pm

Привет на всички момчета и момичета...

С уважение !

П.П. Смятам че изказах мнението си на по-горния ред - какво би трябвало да е облеклото ни - детско !!! Ииииии... ТОЧКА СЛЕД ТОВА !!! ....при това дебела, плътна и много черна... ТОЧКА !!!
Черна†а роза
Потребител

Мнениеот Черна†а роза » нед окт 29, 2006 1:09 pm

gaitan vejdu
Потребител

Мнениеот gaitan vejdu » вт окт 31, 2006 9:10 am

петър сапунаров
Потребител

Безсмислен спор

Мнениеот петър сапунаров » пет авг 14, 2009 7:12 pm

Спорът тук е безсмислен както и в другите две теми, в които писах последно. Нито ще накарате тези, които ходят по центъра/и навсякъде/ да не ходят почти голи,нито пък те повярвайте ми ще се вслушат във вас! Вчера бях в София и няма да описвам впечатленията си-излишни са за тези от хората, смятащи ,че всичко това е правилно. На плът съм се нагледал предостатъчно-вече ми се струва смешно, дори отвратително да виждам жените почти голи през лятото в градовете и полуголи и през зимата. Тези жени според мен не заслужават прозвището дами, а едно друго, липсва им всякаква вежливост и усложливост.Ах, колко е смешно да видиш жена,която казва:Ох,счупих си маникюрчето! :biggrin: Аз съм от Асеновград и учех принципно в Пловдив и се случваше така ,че тук всички бяха от този род-а малките в по-долните класове са толкова невзрачни ,че не ми се дума. Сексуалният живот при тях започва на 11, 12, а 14 се смята за закъснение. Единственото желание на по-големият брой от жените е да се нак*рвят с извинение. Тази дума може и да ми потрябва и по-надолу в изложението. Но за да не обидя само жените ще бъда честен и ще кажа, че и голям брой от мъжете не заслужават това прозвище. Не ,че аз на тази възраст заслужавам да бъда наречен МЪЖ, но пък те са просто п*кльовци.Тази дума също ще бъде централна за изложението. Може ли един мъж да не отказва никога на предложение за секс, защото било срамно ? Мъж ли е този, който не може да казва НЕ,КОГАТО ТРЯБВА? Може ли да казва ,че обича момиче "мъж", който иска само да ч*ка? Съжелявам за вулгаризмите, но не намирам евфемизми ,с които да ги преодолея. Много от по-кадърните момичета са се примирили с това и казват-жената е създадена , за да бъде к*рва! Хайде да не се лъжем-това е така и в Пловдив и в София, че и зад океана. Голият гръб е мода, многото грим също. Аз се чудя колко тъпо и ограничено трябва да е едно женско съзнание,за да мисли ,че в университета, на изпит може да отиде и да съблазнява преподавателя с ц*мби. От уважение към знанието и институцията трябва да е напълно забранено това поведение. Съответно никога не съм разбирал замъгленото напълно от похот мъжко съзнание,никога условно, защото и аз съм бил с такова, но винаги съм знаел ,че да се радваш на подобни неща е грозно. Сега да не бъда разбиран като асексуален,хомосексуален или абсолютен нихилист или пък най-после като женомразец-не! Аз говоря за разюзданото поведение. Скъсах връзката и отношенията с много от мнимите си приятели,които имах. Някои от тях, по-принцип неграмотни, имаха дързостта да ми обясняват, че човекът е животно с главно ж, няма морал, Платон и Леонардо били пикльовци, трябвало само да се е*е. Мастурбацията в чудовищни размери до замъгляване на съзнанието е правило. А какво да се направи скъпи съфорумци, когато вкъщи твоите родители са съгласни със споменатата мода, когато те ти казват: ти си хубав намери си някоя богата жена, за да те издържа и да живееш като цар т.е. продай се? Никога няма да го направя! Ето защо съм прекъснал подобни разговори и с родителите си. И те са заразени-тоталитаризмът е пресен. Quo semel est imbuta recens serbavit odorem!-/Съдът запазва миризмата на това,с което е бил напълнен! лат./ Да привличаш мъжа само с ц*мби и да харесваш да бъдеш събличана с поглед от гнусни в почти всички случаи чичовци/съвършено точна категория на Вазов/е толкова отвратително ,че унищожава любовта напълно. В мода се е превърнало и да се слягат тонове фон дьо тен ,да се учат к*рвичките още от училище да ходят с пищни деколтета и с шоколадов тен и зима и лято. Да отиват над чиновете на своите съученици и да надвесват своите прелести с цел да им замъглят съзнанието и да ги направят "кавалери". Кавалерството е най-изроденото нещо в днешно време. Момчетата са кавалери,най-често поради тайничката мисъл, че може би ще закачат нещо. И точно тук тези момиченца тържествуват. Те са к*рви-мъжете не са мъже. И знаете ли кое е най-печалното ,техните майки са техни съучастнички в това отвратително дело. Виждал съм хиляди пъти как майка и дъщеря ходят заедно по-някоя централна улица и дъщерята е нак*рвена и събира погледите на мъжете. И даже често майката я поздравява понеже тя е същата като нея/напълно сгрешена/.Да се учат да съблазняват преподавателите си със сластни погледи и това ли е нормално? А тези от учителите/мъже като последният ми по философия/, които се съблазняват от всяка такава са просто жалки. И този същият човек е учил богословие и каза, че щял да става свещеник! Същият човек писа на една "умна хубавица" :biggrin: 6 за годината , след като тя каза ,че:"Христос е син на Мохамед"! Е какво да говорим повече. Не е тайна , че тези, които обръщат внимание само на плътта си са глупави и нямат никакъв ум в най-строгият смисъл. Съблазняването с пищна плът е лесно,но на мен напоследък ми е ужасно смешна изкуствената красота-придобита чрез тонове грим. Всички жени ходещи така и всички мъже привличащи се и поддаващи се безразборно на това са всъщност духовни утайки. Тенът както казах е задължителен,защото както казват някои философи той възбужда всички първични инстинкти. Не съм против него. Но съм твърдо против това да ходи разголена навсякъде жената. А също мъжът само да се помпи и да се разкарва по потник . Аз бях в категорията на напомпаните ,въпреки ,че никога не вземах стимуланти , а бях природно силен. Клек правех до земя с 150 кг.,мъртва тяга с 190 и т.н. Но занимавайки се само с това осъзнах,че съм се превърнал само в плът. Горещо благодаря за това,че се разболях от тежка чревна инфекция, която ме върна в правия път и сега съм си с нормално телосложение и не тренирам , за да привличам момиченца с огромни деколтета и гърди, които са почти отвън. Сега съм напълно здрав, слава Богу ,и в отлична кондиция. Какво пазят те за своя любим? Те всъщност само си мислят,че имат такъв. Никога не са имали и няма и да имат. По този начин те стимулират и ревността на по-кадърните момчета и се влошават нещата.Нещата няма да се променят. Св. Йоан Златоуст казва:
"Когато жената загуби благоприличието си, това е знак, че наближава краят на света." Аз го разбирам като духовната смърт на човечеството. Поздрави и нищо няма да промените с думи. Тези хора, които слушат модата и тълпата заслужават прозвищата, които са им дали философите-животни.Това са слепи хора без всякакви принципи. Каквото каже тълпата те приемат,каквото кажат по телевизията значи е вярно! Някои от тези хора ходят на църква и казват ,че вярват в Бог,а всъщност никога не са го търсили! Съжелявам за острия език,но е необходим!
нелина
Потребител

Re: облекло?!

Мнениеот нелина » нед авг 16, 2009 12:06 am

В библията пише ,че не е добре жена да се кичи с много накити ,да носи мъжко облекло .Аз смятам ,че облеклото на жената трябва да е поне с къс ръкав и пола под коленете когато е на църква ,ако е с панталон над него да има тениска или туника ,която да покрива ханша.В ежедневието всяка жена може да се облича според случая на който отива но вярващата жена се стреми да не се разголва много в облеклото си.За ежедневивто в наше време мисля ,че може да се носи панталон пък и в някой модели панталони има разлика в кройката или в цвета между мъжки и дамски панталони .и да запомним,че Бог гледа на сърце а не на лице .Бог с вас :wave:
Потребителски аватар
aktex
Потребител

Мнениеот aktex » нед авг 16, 2009 9:03 am

Интересното е че в Писанието е описано ,че жената трябва да е закичена с нещо на косата си.
За облеклото : по онова време жените са носели панталони , а мъжете "рокли" - роби.
Би следвало ежедневието ни да е християнско , а не светско.
И да не забравяме ,че въпроса с облеклото , не е чак толкова важен. Защото Господ не гледа нито на облекло, нито на лице, а на сърце!
NIKHTA
Потребител

Мнениеот NIKHTA » нед авг 16, 2009 3:46 pm

Какво ще кажете за плетените обуща?

Те според християнската норма за облекло ли са, или не?

Върни се в “жени и мъже”