Не мога да се оженя

за отношенията между половете
Eleazar_Levi
Потребител

Асене, има си начини

Мнениеот Eleazar_Levi » пон окт 24, 2011 11:05 pm

Асен
Потребител

Re: Асене, има си начини

Мнениеот Асен » пон окт 24, 2011 11:24 pm

Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » пон окт 24, 2011 11:39 pm

Как неясни, нали искаме помирение?

Според мен, пътят на вярващия минава през помирение с хората.
Тази жена трябва да се помири с момичетата, които обиди.
Асен
Потребител

Мнениеот Асен » вт окт 25, 2011 12:05 am

Потребителски аватар
Ника
Модератор

Re: Не мога да се оженя

Мнениеот Ника » вт окт 25, 2011 3:05 am

Братя и сестри, в началото на годината, имаше тема за брака. Горкото възрастно същество, се включи активно в темата. Който желае, да и изрови мненията. Това същество, представете си, защитаваше брака! Когато си поговорихме на лични, ми се изясни, че имала там некъв човек.Нито ме интересуваше, нито съм любопитствала, тя имаше нужда да споделя. Но изказванията и на лични са толкова мъгляви, толкова неадекватни, че се ядосвах, що ми трябваше да се хващам да пиша с тая!
Ако аз, жената станах пишман, от едно писане, логичния въпрос е-какво би му било на един мъж в реалния живот?
Ако на някой му е любопитно, мога да копна цялата и писанка.
Явно, сега е останала без човек и сега яростно напада всичко и всички- брак, хора.
За съжаление, от опит знам, че съществуват такива хора,на които сексът и липсата на такъв им диктува целия живот.
Йойо, моя мъж е от 1 година извън бг, нямам любовник, нямам нужда от любовник и не желая никакви авантюри.
Единствено добрия стар Асенчо е погледнат с благосклонност. Той ту се втурва да отстранява опонентите и, ту казва-недейте я напада, нека те се разберат.
ioio
Потребител

Мнениеот ioio » вт окт 25, 2011 11:56 am

refab
Потребител

Мнениеот refab » вт окт 25, 2011 12:14 pm

Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » вт окт 25, 2011 1:00 pm

Хихи, йойо, какво стана с онзи "мъж по сърцето на Бога, дето правел чудеса"? Дето "събудил твоята бесовска похот, след като от 19 годишна си живяла в чистота телесна и духовна", той какво прави? Той гледал жените, като хищен вълк, но бил най-невинния мъж на света. Ами човека, от държавна сигурност, дето те изповядвал, дето ти говорел ужасно жестоки работи, но бил невинен, като малко дете, той какво прави?
Йойо, а защо накрая просто трябваше да престана да ти пиша, та да се усетиш и да престанеш, да ме натоварваш?
Йойо, защо просто не прекарваш повече време със "своя приятел"? А? Човека, може да изгаря от любов и да те чака. wink:
Потребителски аватар
Андреева
Потребител

Мнениеот Андреева » вт окт 25, 2011 1:12 pm

Защо имам усещане че тази тема нещо започна да се изражда, да придобива доста неприятни измерения?
То е ясно че младежът няма да получи добър съвет за проблема си, по ред причини.
Аз лично нямам никакви пречки да се опитам да му помогна, но не и тук, а само offline.
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » вт окт 25, 2011 1:16 pm

Ми да я заключат, бе. Въобще не ме бърка, вече от три дена се изсипват глупости.

Върни се в “жени и мъже”