Молба

въпроси за възпитанието и отглеждането на децата
Лъчо
Потребител

Молба

Мнениеот Лъчо » ср апр 27, 2011 1:16 pm

Не знам доколко е удачно да използвам форума за лични молби, но понеже сме християни съм сигурен, че никой няма да се сърди за това!
Братя и сестри в Христа, обръщам се към всички Вас с молба за молитвена помощ по мой семеен проблем! Става дума за моята баба, която е тежко болна! Има рак на дебелото черво, рак с разсейки за съжаление! Според лекарските прогнози изхода е ясен и е въпрос на време! В момента е със силни болки и страда! За това и в скръбта се обръщам към Вас за молитвена помощ за Божията рабиня ЛЮБА! Самият аз вярвам, че дори и сега Бог може да я изцели, но дори и да не стане така ми се ще да баба ми да се завърне в Църквата, от която е отделена толкова много години! Баба ми не се е причастявала от дете за съжаление! Нейната майка и моя прабаба беше вярваща жена, която винаги постеше и се причастяваше, но защо нейните деца са заживели далече от вярата и Църквата не зная! Сега на преклонна вече възраст, баба ми болна, почти на легло прочете книгата на архимандрит Серафим "Вяра, Надежда, Любов" и сама желае да се изповяда и причасти, дори си говорихме за маслосвет! Само, че и самата тя все още не се чувства готова за изповед, а също и може би да прости на някои хора оскърбления, които са и причинили! Попитах я дали наистина вярва, че свещеника ще и даде да яде от Тялото и Кръвта Христови, а тя няколко пъти ми каза: "Да, вярвам"! Моля ви братя и сестри поменувайте я в молитвите си, чудеса стават! Много ми се ще да се излекува, а преди това да се изповяда и причасти с Христовите тайни!

Благодаря на всички предварително!
zvezdi4kata
Потребител

Re: Молба

Мнениеот zvezdi4kata » ср апр 27, 2011 2:36 pm

Разбирам какво ти е, моята баба почина преди два месеца тежко болна, Бог да я прости и бях свидетелка на последните и дни. Ще се моля за баба ти, както, сигурна съм и много от съфорумците, Бог да я помилва и да се погрижи по най-добрия начин за нея! Благодарна съм на Господ, че баба си отиде от този свят около ден след като се причасти, моля се сега да е на хубавото място!
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Re: Молба

Мнениеот Ника » ср апр 27, 2011 2:54 pm

Лъчо, аз съм на възраст жена и двете ми баби, починаха без изповед и без причастие. Не губи време, а и намери веднага свещеник, да я изповяда и причасти. Не знаеш колко и остава, затова недей седя и се чуди. Аз ще се помоля за нея, всичко да мине както дал Бог.

Върни се в “родители и деца”