Магията - мит или реалност?

два пътя; колко истини?
Космонафт
Потребител

Re: Магията - мит или реалност?

Мнениеот Космонафт » пет окт 08, 2010 10:18 pm

Слънчо,
не знаех, че така стоят нещата при теб,не се сърди.
Защо ли оставам с впечетлението, че не си християнка, така де, една християнка не би търсила подобен вид помощ от окултисти. Търсила ли си съвети от окултисти във връзка с проблема си, кажи ми? Отговори ми, ако искаш реално помощ.
Щото това духче е от нисък ранг според мен, но ако ти не си наред в отношенията си със Бог, съмнявам се, че ще имаш успех. Вярваш ли в Енергията, че можем да я пращаме, кодираме, прекодираме, получаваме, разчитаме?
Питам сериозно.

Поздрави Слънчо
Aether
Потребител

Мнениеот Aether » пет окт 08, 2010 11:10 pm

Космонафт
Потребител

Мнениеот Космонафт » съб окт 09, 2010 6:13 pm

Прав си Етер,
няма институция, която може да ти промени мнението, затова и аз не се опитвам да се аргументирам или доказвам нещо.Нямям вътрешно убеждение да го правя... Обаче Бог променя човека и ме промени мен самия. А аз бях фантично предан на вярата си и си мислех, че никой не може да промени позицията ми. Е, Бог ме хвана и ме тръшна в земята, трябваше да убие в мен стария човек и да ме роди наново.
Така, че няма нищо невъзможно за Бога. Ако имаш въпроси, що не го питаш дирекно... да, питай Бог за каквото те интересува... Не се пери със познание, понеже може да се поспори за това кой колко знае и колко книжки е прочел.
Ако интелектуалното познание беша равно на вярата и спасяваше душите, щеше да има доста повече спасени."

Върви напред, търси Бог.
Последна промяна от MacIlian на съб окт 09, 2010 10:57 pm, променено общо 1 път.
Причина: Редактирани пунктуационни грешки
Aether
Потребител

Мнениеот Aether » съб окт 09, 2010 7:25 pm

rscossworth
Потребител

Мнениеот rscossworth » вт ное 02, 2010 3:26 pm

Върни се в “наука и религия”