Апокалипсиса - или векът на Сатаната

предложете нови секции към този форум
Мишо
Потребител

Re: Апокалипсиса - или векът на Сатаната

Мнениеот Мишо » пон фев 25, 2013 9:10 am

Пак си се объркала . Аз съм православен българин и като такъв ненормалната западна музика ми е чужда. А Павароти определено не ми харесваше никак. Беше дебел, самопревъзнесен и женен за 30г. по-млада от него - такива не ми харесват.
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » пон фев 25, 2013 12:28 pm

Мишо
Потребител

Мнениеот Мишо » пон фев 25, 2013 12:54 pm

Да бе който не харесва ненормалните неща е мутра. :biggrin: :biggrin: :biggrin: В твоята секта ли ти го казаха а?
Та от коя секта си викаш? Не е мутренско а хайдутско поведението ми - има голяма разлика.
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » пон фев 25, 2013 1:09 pm

Хайдутин значи, Мишо фучи, сектант стене, всички на оружие. Пийни една шепа изворна вода, барем ти светне във форум ли се намираш или в гората.
Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » пон фев 25, 2013 1:16 pm

Скъпо мишенце, подобно на твоите препоръки да сменя форума, нека и аз, да ти направя едно подходящо предложение. Хора, като теб могат да свършат идеална работа на протестите, там имат нужда от добър "християнин", като теб, който да се скъсва да рогае, да се въргаля пиян по земята и да се тръшка от нерви като Шака зулу пред битка. Нещо май не ти хареса вкуса на собствените ти камъни, които се стовариха обратно върху ултрахулиганската ти глава. Иисус не те ли научи, че каквото посееш, това ще жънеш, той човека си говори, ама кой да слуша, лично аз съм много по-близо до него от колкото ти. Реакцията ти е изкуствена, имайки предвид, че конкретните неща не ги мисля, а словоохотливостта ти е присъща на настъпан дявол по опашката. Оценяйки, цялостното ти държание вклчително и с останалите във форума, не може да ти се отрече, че си достигнал висоти в следването на сатаната, а откъсачните ти прояви на вяра са само параван, за да си спечелваш предразположеност на вярващите християни. За свинете, които си споменал за разлика от християните, Исляма ги забранява, така, че пак си разменил ролите. Питаш ме за какъв се мисля, по скоро задай въпроса първо на себе си. Псевдовярата, която си мислиш, че изповядваш, няма общо с християнството, а предимно със сатанизма, а за такива, нито в православен, нито в кой да е друг религиозен форум нямаш работа, а конкретно в този форум едва ли и за напред някой очаква от теб нещо свястно, разговорите с теб абсолютно ялови във всяка една насока, ако искаш да водиш човешки разговори, с които и да е от хората, първо изгони бесовете от себе си, по начина, който си описал в началото на темата и Бог да ти е на помощ. Амин.
Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » пон фев 25, 2013 2:31 pm

Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » пон фев 25, 2013 3:33 pm

Venche, здравей!
Радвам се за присъствието ти и искам да спомена, че винаги съм бил убеден в справедливата ти позиция, както и съдържателното общуване с теб.
Първия ти въпрос е за иконоборството - по този въпрос съм писал обширно тук, но не е проблем да го споделя отново.
При нас положението е дори много по-стрикно, т.е забранени са, не само икони и реликви, но и изобразяването на всякакви други одушевени същества с изключение за образователна цел, играчки за деца и в случаи за удостоверяване по някакъв начин на самоличност. Също за идолопоклонничество се приема всяко нещо, като било то предмет, явление, хора и други същества, което човека поставя между Бог и себе си, което много и в съвремието се прилага неосъзнато в повечето случаи, човек започва да си прави или поръчва разни амулети или пък си прави и купува разни дрънкулки, конци и не знам още какво, които видиш ли трябвало да ни дават здраве и да ни пазели от лоши неща, а нима, ако Бог е решил да те изпита с болест, то една дрънкулка трябва да е в състояние да се пребори с него. Всичко за човека е дар и е под контрола на Бог и него трябва да молим за закрила. Пророка Мохамед абсолютно е забранил неговото изобразяване с цел да не се спекулира и да не започне някой да го обожествява. Бог ревностно държи на това, никого да не съдружаваме с него и да не му измисляме помощници в силата, притежанието и сътворяването.
Питаш дали съществува антихрист при нас, да категорично, но се нарича по друг начин - Ад Деджал т.е разликата е само в името, а субекта е един и същи, като са описани всички подробности свързани с него -
- Бог ще му даде власт и способност да прави всякакви чудеса, с които ще заблуди невероятно много хора, че той е самият Бог, ще съживява мъртви, ще контролира природни сили и т.н., а онези които, най-много ще го последват ще са жените и евреите, на челото му ще пише "неверник", но само истинските вярващи, ще могат да го виждат това, ще бъде огромен и с обезобразена лява част и с едно око, ще обиколи цялата Земя и ще събере огромна тълпа заблудени в него. И тук най-важното - по негово време, Господ ще спусне Иисус обратно на Земята в един храм намиращ се в Дамаск, днешна Сирия, след което там, ще бъде разпознат и заедно с друг праведник на име Махди ще тръгнат след Ад-Деджала и не след дълго го настигат и Иисус ще го убие, като е предадено, че накъдето Иисус се обърне и погледне, всички неверници ще умират, Антихриста ще се стопи като масло, след което Иисус, ще създаде семейство и ще доизживее земните си дни. Има и доста други подробности но е невъзможно да се опишат тук, затова ще ти дам една книжка, в която са описани, всички тези събития в подробности, като един от признаците за настъпването на края на земните дни, както и всички останали малки и големи признаци. В Корана има ает, който известява, че Иисус е знак за края на света.
43/57. И когато синът на Мариам бе даден за пример, ето ­ твоят народ му се подигра!
(При спор за Иса и майка му Мариам един съдружаващ рекъл: “Ако почитаните Иса, Мариам, Узайр и ангелите са в Ада, аз съм съгласен да бъда с тях.” При тези думи другите съдружаващи високомерно се изсмели. Знамението е низпослано по повод на това тяхно безогледно поведение.)
58.И рекоха: “Нашите богове ли са по-добри или той [Иса]?” Дадоха ти го само за спор. Да, те са заядлив народ.
59.Той е само раб, комуто Ние дадохме благодат и го сторихме пример за синовете на Исраил.
(Иса, мир нему,е велика личност, удостоена с милостта да стане пророк. Чрез него на израилтяните бил даден пример за Божията сила, способна да сътворява без наличие на баща.)
60.И ако пожелаехме, щяхме да сторим ангели вместо вас да останат на земята.
61.Той е знак за Часа. И не се съмнявайте в него, и Ме следвайте! Това е правият път.
(Появата на Иса е знак за настъпването на Съдния ден.)
62.И сатаната да не ви отклони! Той е ваш явен враг.
63.И когато Иса донесе ясните знаци, рече: “Дойдох при вас с мъдростта и за да ви обясня част от онова, по което сте в разногласие! Затова бойте се от Аллах и ми се покорете!
64.Аллах е моят Господ и вашият Господ. Затова единствено на Него служете! Това е правият път.”
65.Но групите сред тях изпаднаха в разногласие [относно Иса]. Горко на угнетителите от мъчение в болезнения Ден! Съдружаващ е равно и на идолопоклонник.
http://www.way-to-allah.com/bul/documen ... _chasa.pdf
Първо тук са изброени малките признаци, след което са големите, които ще се почвят много бързо един след друг.
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » пон фев 25, 2013 4:44 pm

Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » пон фев 25, 2013 6:19 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » пон фев 25, 2013 7:01 pm

Мишо
Потребител

Мнениеот Мишо » пон фев 25, 2013 7:29 pm

small axe
Потребител

Мнениеот small axe » пон фев 25, 2013 8:14 pm

Next, пе се излагай с такива съждения, пред друговерци..
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » пон фев 25, 2013 8:24 pm

Да речем. А как би трябвало да звучи?
Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » пон фев 25, 2013 9:09 pm

Последна промяна от Ahmed на пон фев 25, 2013 9:12 pm, променено общо 1 път.
Мишо
Потребител

Мнениеот Мишо » пон фев 25, 2013 9:11 pm

Ей поганец - махай се от темата.

Върни се в “нови категории и форуми”