Satanic Way

предложете нови секции към този форум
milen
Потребител

Мнениеот milen » пон апр 09, 2007 9:59 pm

в загадката се пита къде са петолъчките:
http://i78.photobucket.com/albums/j92/d ... he-usa.jpg
milen
Потребител

Мнениеот milen » пон апр 09, 2007 10:06 pm

hiphopsusel
Потребител

1

Мнениеот hiphopsusel » пет апр 13, 2007 3:44 pm

Aleksis
Потребител

Мнениеот Aleksis » чет апр 26, 2007 9:26 pm

Ангел Небесен
Потребител

Мнениеот Ангел Небесен » пет апр 27, 2007 8:35 pm

А ето го и "доброто" осветено чрез човешка ръка за да "свещенодейства"!

27.04.2007

Арестуваха свещеник за блудство с малолетно момиче

Свещеник, блудствал с малолетно момиче, бе арестуван и му е наложена постоянна мярка за неотклонение „задържане под стража“.

55-годишният обвиняем служи като енорийски свещеник в селата Караджалово, Езерово и Бяла река, община Първомай. В жалбата срещу него се твърди, че той е блудствал с 13-годишно момиче в Първомай. Районният съд в града намери, че са налице основанията, за да бъде взета най–тежката мярка за неотклонение. На първо място, налице е обосновано предположение, че обвиняемият е извършил деянието. Свещеникът е обвинен в престъпление, за което се предвижда наказание лишаване от свобода от една до шест години.

Светият Дух не се предава с механично човешко ръкополагане!
Той се дава от Самият Бог на този, който Той сам е определил!
milen
Потребител

Мнениеот milen » съб апр 28, 2007 3:07 pm

и специално по темата:
в-к Монитор.
"Поп стана вокал на метъл група
Бившият игумен на Къпиновския манастир йеромонах Михаил стана първият свещеник вокал на хеви метъл група в историята на православието. Преди него единственият поп изявил се с микрофон беше килифаревски свещеник Иван Карачоров нашумял с мутренския химн "О, тигре, тигре" .
Групата, в която пее йеромонах Михаил, носи патриотичното име "Българи". Любимата песен на свещеника пък е родопската "Руфинка болна легнала". Според рокаджии отецът притежавал невероятно мощен глас с широк диапазон, който можел да съперничи на Ян Гилън, Дейвид Ковърдейл и Рони Джеймс Дио. Самият Михаил твърди, че гласът му е дар от Бога. Баща му е бил гъдулар, чичо му кавалджия, а дядо му - професионален музикант. "Участието ми в групата "Българи" не пречи на моите свещенически обязаности, тъй като и двете неща аз правя с любов към Бога, а не към дявола", твърди свещеникът.
Отец Михаил живее усамотено в Еленския балкан, където строи манастир. На тези, които смятат, че един свещеник не може да пее метъл, йеромонах Михаил казва: " Ние сме българи. Гордеем се с това и няма нищо антибългарско и антихристиянско да вмъкнем българската и православната тематики в тежкия рок. Ние не проповядваме омраза и разрушение, а любов и патриотизъм."
Aleksis
Потребител

Мнениеот Aleksis » вт май 01, 2007 9:14 pm

Heart
Потребител

Мнениеот Heart » чет май 03, 2007 6:49 pm

И мен ме въодушеви тази новинка, понеже съм рокаджия, :)
Отецът хем е метъл, хем фен на родопските песни, също като мен. Любопитен съм да чуя музиката на групата му!

Върни се в “нови категории и форуми”