Господ Исус се явява на едно момиче

предложете нови секции към този форум
abc
Потребител

Re: Господ Исус се явява на едно момиче

Мнениеот abc » нед яну 03, 2010 4:39 pm

stef1961

Мнениеот stef1961 » пон яну 04, 2010 1:28 pm

мило моми4е,щте ти кажа моито мнение,а аз сам преживяла някои работи от тоз характер,незная дали това е истина или не,но ще познаеш от после,не бързай,но моля те бъди нащрек,защото ако това е от БОГ,ще последва нападение от Сатаната и то не кавото и да е,постарай се да се придържаш към тайнствата на нашата православна вяра,там е силата с която можем да побеждаваме,ако още не си ,значи сега е времето да започнеш,понякога БОГ така привиква хората при себе си и то колкото по-рано започнеш толкова по-добре за теб,разбира се,ако даже да е лъжовно видението то въпреки това ти пак ще си победител,защото ще си в правилната посока,въоръжена с най-мощните оръжия от нашата вяра,ако не знаеш кои са те,заинтерисувай се и бъди внимателна за всичко ако пак се случи видение използвай Честния кръст веднага,така съветват Светиите,можеш да прочетеш за който и да е,защото те всички така казват,че ако видението е от Сатана от Кръста бягат,не могат да го търпят и разбира се молитва някоя,например Исусовата,научи я,лесна е,надявам се да съм ти била полезна
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » вт яну 05, 2010 4:03 pm

Потребителски аватар
Чехълче
Модератор

Мнениеот Чехълче » вт яну 05, 2010 4:12 pm

Тигър, постът ти ми припомни онези години след разпадането на комунизма в България, когато гладният и обезнадежден наш народ беше нападнат от разни секти, включително и въпросните петдесетници. Та помня как масово хора припадаха от натиска на пастора по челата им, как се мятаха, бълнуваха и така нататък. Още тогава се знаеше, че това е плод на гордост - аз, специалният аз, съм "осенен" от специално за мен "чудо". И една циганка, която казваше: "Голям зор видях, докато Светият дух влезе в мен" (в същност тя употребяваше типично протестантското "СвЯтия дух")
Имаше едни шведски пастори, правеха сбирките си по стадионите, а народът се тълпеше. После предприеха друга тактика - безплатни курсове по английски...
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » вт яну 05, 2010 5:05 pm

Шоуто си върви и до ден днешен, обогатено с разни "святи смехове", "апостоли", "пророци" и тнт и няма шанс да секне.
Преспанец
Потребител

Мнениеот Преспанец » ср мар 23, 2011 1:51 pm

Ивелина
Потребител

Мнениеот Ивелина » ср мар 30, 2011 1:49 pm

Аз мисля, че "моята църква" в действителност сме ние, вярващите!!!!
Наистина вече ми стана ясно, че дори и да слезе пак Иисус на земята, пак ще го разпнат. Светът е осеян със съмнение. Ами, ако е така ..., ако наистина го е видяла. Всички знаят, че много хора се отричат от господ когато им се случи нещо лошо (обвинявайки го, че не го е предотвратил) и точно за това той позволява да се случват някои лоши неща, за да изпита вярата ни, да отвори очите ни. Защо смятате, че не може дяволът да моли за разрешение??? Това показва колко е голяма силата Божия, та чак и дявола да не си позволи своеволие. Не смятате ли, че думите от видението не сеят съмнение, а са подкрепа за съмняващите се. Ако наистина го е видяла, можем само да се радваме за нея, а ако тя се възгордее от това, Господ знае.
ТодорК
Модератор

Мнениеот ТодорК » ср мар 30, 2011 4:43 pm

refab
Потребител

Мнениеот refab » ср мар 30, 2011 5:09 pm

ТодорК
Модератор

Мнениеот ТодорК » ср мар 30, 2011 5:27 pm

Чел съм я, уважаеми refab :) И макар да не разбирам особено много от тези неща (поради което преценката ми не е особено меродавна), спомням си, че книгата определено ми допадна когато я четох. Благодаря за линка.

Между другото - като се поразрових видях, че на този сайт има качени и някой от другите книжки на архим. Серафим (Алексиев). Който се интересува може да погледне

Върни се в “нови категории и форуми”