Открити диспути с мен - относно религиозни теми

предложете нови секции към този форум
Потребителски аватар
to6ominator
Потребител

Re: Открити диспути с мен - относно религиозни теми

Мнениеот to6ominator » вт яну 18, 2011 4:29 pm

Здравейте, Заец,
Радвам се, че има още някой, който не приема всичко, каквото му се каже за истина. Някои хора толкова са затънали в догми и буквоедство, че са забравили да помислят ... какъв е смисъла.
Това, обаче, не означава, че трябва да си отворим плювалника и да плюем върху всичко, което цивилизацията е постигнала до тук. По тая логика, за кво използвате компютри. Ми знаете ли колко ток харчат тия компютри 400 вата по 8 часа на ден средно = 3,2 киловатчаса енергия за седмица. Закво да спазваме норми? Дайте да изхвърлим всякакви норми: да ходим голи по улиците, да захвърлим колите в реките, да спрем да плащаме сметки за ток, за вода, за телефони, да спрем да живеем като хора, да се омаймунчим и да се катерим по дърветата и да ядем банани, ама понеже няма банани, ще ядем каквото има. Нали трябва да сме бунтари: да вземем някакви калашници и да идем в София да избием тия политици. Кво ще кажеш, заец, нали трябва да сме бунтари. Или, като сме бунтари, да вземем да спретнем някакъв масов секс от типа "всеки с всеки", или "всеки с всичко", да нападаме рейсовете на градския транспорт и да изнасилваме кондуктурките....
Опааа, много се замечтах, нещо. Или, май забравих нещо.... Ааа, да, ЗА ДА ОЦЕЛЕЕМ КАТО ВИД В ПРИРОДАТА, ТРЯБВА ДА СПАЗВАМЕ НЯКЪВ РЕД.

Върни се в “нови категории и форуми”