“КОНСПИРАЦИЯТА“, свърши. . .Идва истинско Време Разделно – Шокиращ документ!

предложете нови секции към този форум
Нова
Потребител

“КОНСПИРАЦИЯТА“, свърши. . .Идва истинско Време Разделно – Шокиращ документ!

Мнениеот Нова » пет ное 13, 2015 8:28 pm

Не знам колко истина има в този документ, но ако е така, значи времето дойде.

http://bultimes.com/konspiratsiyata-sva ... -dokument/

Господи Иисусе Христе, помилуй нас грешните, ни помогни да устоим до край и спаси ни по великата си милост! Амин!
Потребителски аватар
Next
Потребител

Re: “КОНСПИРАЦИЯТА“, свърши. . .Идва истинско Време Разделно – Шокиращ документ!

Мнениеот Next » пет ное 13, 2015 9:00 pm

Не знам дали всичко е вярно, но за 1-2 неща мога да кажа: има такава подготовка.
И то не без подкрепата на соросоидите...

Колкото до официалните църкви.... те ще стават все по-официални и в съгласие с "княза мира сего".
Но това скъпи съфорумци не е от вчера. Аз съм му мислил навремето. Не че нещо, но сега е ваш ред.
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Re: “КОНСПИРАЦИЯТА“, свърши. . .Идва истинско Време Разделно – Шокиращ документ!

Мнениеот Aurelia Felix » съб ное 14, 2015 1:10 pm

Мисля, че всичко изнесено е вярно или поне по-голямата част. Подготовката за т.н. нов световен ред, описан в Апокалипсиса на св. Йоан, тече отдавна и вече е на финала. Пъзелът се нарежда с пълна сила и наистина, Господ да ни е на помощ!
sanata
Потребител

Мнениеот sanata » съб ное 14, 2015 2:36 pm

Това е интересно и вярно, но въпросът е доколко наистина ще започне толкова скоро. Интересно ми е да чуя и мненията на останалите съфорумци? Пламене, ти как мислиш?
prokimen
Потребител

Мнениеот prokimen » чет дек 17, 2015 1:41 am

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » чет дек 17, 2015 6:25 pm

Ако някой вижда насреща си звезден меч, не, не се е объркал....

Рядом с космическим «световым мечом» видны другие яркие звезды – это молодые светила, сформировавшиеся примерно в одно и то же место с HH 24 внутри молекулярного облака. Большинство из данных звезд также обладают «световыми мечами». Ученые прозвали данный участок одним из самых «джедайских» уголков Галактики.
Нова
Потребител

Мнениеот Нова » вт яну 05, 2016 8:22 pm

Върни се в “нови категории и форуми”