Избори на модератори

вашите въпроси, мнения и препоръки към портала
Eleazar_Levi
Потребител

Избори на модератори

Мнениеот Eleazar_Levi » ср фев 01, 2012 8:01 pm

Има модератори не влизали да модерират от достатъчно дълъг период.
Asenov - Последно посещение: 22 Апр 2010, 03:02
Искра - Последно посещение: 18 Апр 2011, 12:21
ivo_tehno -Последно посещение: 19 Авг 2011, 21:20
Мария - Последно посещение: 02 Дек 2011, 19:47

Предлагам да има избори за нови модератори.
Предлагам small axe, Razkolnikov , беба , и ioio.

Двама учасника, които уважавам предложиха за модаратор и Зограф.
Асен
Потребител

Re: Е_L

Мнениеот Асен » ср фев 01, 2012 8:06 pm

Провокативни теми, поведение, несъвместимо с християнската вяра, хиндуизъм и даоизъм, и накрая нетърпеливо искаш да ръководиш и форума. Е_L, вече имам сериозно съмнение, че знаеш какво правиш. Имаш поведение, изискващо медицински грижи.

И това не е нарушение на т.10 или друга, а съвсем сериозно предупреждение!
small axe
Потребител

Re: Избори на модератори

Мнениеот small axe » ср фев 01, 2012 8:07 pm

Аз лично не искам, а и не ставам за модератор във този форум. Прекалено съм радикален за темперамента му, но Зограф и Прокимен биха били чудесни модератори. Не мисля, обаче, че ще се стигне до избор на нови.
hiphopsusel
Потребител

Мнениеот hiphopsusel » ср фев 01, 2012 8:12 pm

Хах, точно пък тези да са ни модератори, много кофти!Особено пък Йо-Йо, която се скъсва да пише обиди и заяждания!Точно нея въобще не я искам за модератор!

Аз предлагам Венче и Асен за модератори!
Последна промяна от hiphopsusel на ср фев 01, 2012 8:19 pm, променено общо 2 пъти.
small axe
Потребител

Мнениеот small axe » ср фев 01, 2012 8:14 pm

Асен и Венчето ако са модове, ще бъде смешно за форума..
Няма как почитател на Бени Хин /един антихрист/ да е модератор тук.
Последна промяна от small axe на ср фев 01, 2012 8:38 pm, променено общо 2 пъти.
Асен
Потребител

Мнениеот Асен » ср фев 01, 2012 8:14 pm

Смол, независимо от това какво мислиш за мен, искам да знаеш, че винаги съм те харесвал защото си добър човек. А останалото си го знаеш-пишем си го :wink:

-------------

Е_L, ако толкова много искаш да ръководиш и администрираш форум ще ти помогна да си създадеш същия като този. Правил съм няколко, ще помогна и на теб с подробни указания и безплатно. Само кажи. Ще ти помогна да си го направиш със собствен BB Style и т.н. Ще ти кажа как предварително да си го инсталираш на твоя комп, с апашовски сървър и MySQL, за да потренираш и да го разцъкаш изцяло. Там на воля ще си създаваш потребители, модератори и т.н., ще видиш как се банва (има 3 критерия стандартно заложени) и много други занимавки. Искаш ли?
Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » ср фев 01, 2012 8:15 pm

Форума не е само за християни, а за всички които имат ясна и аргументирана позиция, защото само истинския диалог обогатява хората.

п.п. Ръководителя на проекта каза ясно и точно:
Смисълът на тази тема беше да се обсъди спокойно ситуацията с модерацията във форума и да се обсъдят нови кандидатури за нови модератори. За съжаление повечето от участниите се отдадоха на лични обиди.
Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » ср фев 01, 2012 8:18 pm

Значи предложенията са - Разколников, Зограф, беба, ioio
hiphopsusel
Потребител

Мнениеот hiphopsusel » ср фев 01, 2012 8:21 pm

По-добре махни Йо-Йо от списъка...Тя се скъсва да пише обиди и заяждания, нея хич не я искам за модератор.
Въобще кой решава кои да се кандидатират за модератори?
Последна промяна от hiphopsusel на ср фев 01, 2012 8:37 pm, променено общо 5 пъти.
ioio
Потребител

Мнениеот ioio » ср фев 01, 2012 8:26 pm

Благодаря на Леви за оказаното доверие, но не ставам за тази дейност. И граматиката ми куца и не съм дипломатична и проявявам нетърпимост към много неща. А защо пропуснахте Дон Кихот? Рефаб също от много време е във форума и е деен участник. Те освен това със сигурност съществуват/ както Пламен и Аурелия/, което ги прави много приемливи. Лично аз се опасявам от фиктивно съществуващи модератори, зад чиито имена се крие авторитарна и властна личност.
Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » ср фев 01, 2012 8:29 pm

Последна промяна от Eleazar_Levi на ср фев 01, 2012 8:38 pm, променено общо 1 път.
Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » ср фев 01, 2012 8:34 pm

small axe
Потребител

Мнениеот small axe » ср фев 01, 2012 8:36 pm

Щом и Пламен е намесен, значи работата е сериозна. В такъв случай предлагам следните хора- Зограф, Прокимен и Жоро. / с Жоро може да не съм съгласен за много неща, но поне ще е сериозен и подготвен в голяма степен./ За Дон Кихот никога не бих гласувал по мои съображения.
Асен
Потребител

Мнениеот Асен » ср фев 01, 2012 9:21 pm

Момчета, не съм сигурен, че Пламен ще упълномощи точно E_L да набира модератори за собствения си форум и то точно по този начин. Форумът е частен, с определена тематика и са необходими сериозни и отговорни хора, все качества се формират с вяра, познание, търпение, любов и практическа мъдрост. Инициаторът на тази втора поредна "изборна тема" не притежава това! И не го предизвиквам по т.10 от Правилника, а си изказвам съвсем отговорно мнението! Поведението му в отделни моменти може да се счете дори за нагло! Вероятно той и & имат устна подкрепа на човек от мод. екип, който ги използва като инструменти за свои собствени цели. Цели, които от 2009 година до сега обезлюдиха форума от много сериозни участници като Мария, Каси, Иво-техно, Васко Гунев, ven4e, Чехълче, Павел, Ника Молекул, хипхоп, Акте-Х и още много, за които сега не се досещам.
Човек, чиито "цели" се опитват да фанатизират форума и да го превърнат в остров на нечестието и собствени амбиции. Човек, имащ дързостта да се провъзгласява за "светица-покровител". И това отново не е нарушение на Правилника на форума, а съвсем сериозно наблюдение на ставащото от две години насам
В последните два дни, мисля, че именно заради този човек, бяха изгонени и други искрени и посветени православни хора, участващи с почтен диалог и нетърпими към нечестието. Това, последното си е лично мое наблюдение и не ангажирам никого с него! Ако е необходимо да се избират нови модератори, това става с обсъждане на предложения направени от самата Администрация, а не по този начин. И ние не би трябвало да се намесваме в това.
Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » ср фев 01, 2012 9:30 pm

Последна промяна от Eleazar_Levi на ср фев 01, 2012 9:37 pm, променено общо 1 път.

Върни се в “въпроси към Православие БГ”