Сайтът ПРАВОСЛАВИЕ-БГ- кого представлява?

вашите въпроси, мнения и препоръки към портала
Ан Илиева
Потребител

Сайтът ПРАВОСЛАВИЕ-БГ- кого представлява?

Мнениеот Ан Илиева » ср юни 03, 2015 7:08 pm

Уважаеми автори на този сайт-ПРАВОСЛАВИЕ-БГ, много ви моля да ми поясните кого точно представлявате? Прочетох доста изказвания против Българската Православна Църква! Прочетох доста мнения на хора които определят себе си като протестанти и други. Да има свобода на словото и право на различни общности да изповядват своята религия. Но озадачението ми е защо вашият сайт - ако има друга религиозна ориентираност използва думата-ПРАВОСЛАВИЕ- -провокирайки единствено заблуда на пръв поглед! Моля авторите за точно и ясно разяснение относно вашата религиозна принадлежност и ориентираност! :!:
Потребителски аватар
plamen
Администратор

Re: Сайтът ПРАВОСЛАВИЕ-БГ- кого представлява?

Мнениеот plamen » чет юни 04, 2015 1:04 pm

Ако търсите сайт, който да представлява еднозначно Българската православна църква, бих Ви насочил към официалния сайт на Българската Патриаршия - bg-patriarshia.bg. Всички останали сайтове в интернет с думата "православие" в заглавието и в адреса, са лични или групови инициативи, които не представляват институцията "Българска православна църква". Този форум изрично позволява в правилата си диалог с неправославни и невярващи - доколкото се спазва добрия тон и от двете страни. Правилата на форума можете да прочетете тук: viewtopic.php?f=24&t=795

Ако правилата Ви устройват, добре сте дошли.

Поздрави,
Пламен Сивов
Ан Илиева
Потребител

Re: Сайтът ПРАВОСЛАВИЕ-БГ- кого представлява?

Мнениеот Ан Илиева » чет юни 04, 2015 9:03 pm

Благодаря г-н Симов за вашият отговор и напътствие към мен. Уважавам вашата авторска дейност! Наистина Вие сте един толерантен и искрен човек! От мен приемете добрите ми пожелания към Вас.

Върни се в “въпроси към Православие БГ”