Анкета за случая с младостареца Николай

разкажете за вашите колебания и приключения по пътя към вярата
refab
Потребител

Анкета за случая с младостареца Николай

Мнениеот refab » съб дек 20, 2008 4:38 pm

Имате ли мнение? Как мислите, че ще се развият нещата? Ще му отменят ли "наказанито"? ::o

Противността и арогантността на постъпките на младостареца са от такъв тип, че не би трябвало Синода да се огъне!...От друга страна този човек има на своя страна болестната си засилена деятелност и енергичност, подкрепа на злокачествени зилоти и на светски фактори!

В крайна сметка, конкретния въпрос на предложената от мен анкета е:Ще му отменят ли наказанието ( нали в писмото се казва, че то трябва да се счита за началото на дело )?

Аз предполагам, че просто, въпросът с искането за отмяна на "забележката" ще се отложи във времето, и постепенно ще поугасне от само себе си, а митрополита, малко като блудния син-НО ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДИСКРЕТНО ( почти до нулевост!) в ролята му , ще бъде приобщен отново! geek: :)
Потребителски аватар
Don_Amat
Потребител

Re: Анкета за случая с младостареца Николай

Мнениеот Don_Amat » съб яну 03, 2009 10:09 pm

Здравей refab, забелязал ли си,че има хора, които винаги на някой и за нещо са сърдити, обидени и прочие.Има други, които монажеският живот не им понася и с течение на времето се изнервят страшно много и губят връска с реалноста.А има и такива дето забравили скромността на монашеската килия и сложили митра се самозабравят.Като говорим за дядо Николай май си мисля,че и трите фактора са налице.
Искра
Потребител

Re: Анкета за случая с младостареца Николай

Мнениеот Искра » пон яну 19, 2009 6:42 pm

Простете, но не съм в течение на случая. Какво се е случило?

Върни се в “пътят към храма”