Радио "Сион" или Сионий и чеда

пространство за срещи и разговор
R.P.S
Потребител

Радио "Сион" или Сионий и чеда

Мнениеот R.P.S » пон фев 12, 2007 5:39 pm

Потребителски аватар
MMM
Потребител

Мнениеот MMM » ср фев 14, 2007 4:39 pm

Нещо конкретно, някакъв пример можеш ли да дадеш?
Или идеята е просто ей така да поплюеш?
Иеромонах Поликарп
Потребител

Разбиране!

Мнениеот Иеромонах Поликарп » ср фев 14, 2007 5:08 pm

:( Много ми е чудно, че все още има такова отношение съм цялата дейност на Радио "Сион". Това за мен са непонятни неща! Чудно ми е как се обръщат нещата в друга насока, такава, за която никога даже и не си мислил. Но, какво да се прави, все пак живеем в демократична старана и всеки може да каже това, което мисли. Приемам всичко с разбиране. Който както иска това да говари и да мисли - има свободна воля. Радостно ми е, че се коментират нещата, защото да си кажа истината виждам цялата онази ............ в нашето "църковно съзнание", което е трагично. Това не е само по адрес на радиото, Сионий, Поликарп, а е към всичко и всеки. Та, понякога се птам: На кого служим?................. :( :( :(
Простено прости! Желая Ви леки и спасителни пости!
R.P.S
Потребител

Мнениеот R.P.S » ср фев 14, 2007 5:23 pm

Няма непредизвикани реакции. Като „горещ” пример ще дам действията на Сионий и чеда на Националният събор на православните сдружения във Варна. Има и още но да не прекаляваме.
Иеромонах Поликарп
Потребител

Малко неадекватно!

Мнениеот Иеромонах Поликарп » ср фев 14, 2007 7:24 pm

:( Да се смея :D ли или да плача! :cry:
Дарагой, ако имате нещо против отец Сионий идете и му го кажете, защо занимавате народа! Аз лично съм на линия, ако имате нещо с което мога да съм Ви полезен или да Ви дам отговор за действията си ще се радвам по имейла, пък ако искате мога и лично да го направя. Все пак мисля, че Православните сайтове са за ДУХОВНА ИНФОРМАЦИЯ И ПРОСВЕЩЕНИЕ, а не за нападки и личностно военни действия. Народът Божий има нужда от Духовна информация и топлота, която да го подтиква към благочестие и радост. В момента в "Православните сайтове" се излива цялята човешка злоба трупана години наред. Това поне за мен е проява на бездуховност и обявяване на ДУХОВНА ВАЙНА, която показва, че между нас липсва Бог. Пиша ги тези неща с голяма болка, защото се нагледах на подлост и лицемерие, от които няма никой полза. Всеки за себеси, знам е прав - няма спор, но това ли е най важно? Мисля, че не е! Много е лесно да се заяждаш, но е по трудно да се РАЗМИСЛИШ! Това също е едно от нещата, които ни липсват - на всички.
R.P.S
Потребител

Мнениеот R.P.S » ср фев 14, 2007 7:41 pm

Какво става в Църквата е работа на всички нас, форумите са и за това, всеки да си каже мнението. Стига мълчание!!! Дарагой??? :?:
Иеромонах Поликарп
Потребител

Съвестни хора бе!

Мнениеот Иеромонах Поликарп » ср фев 14, 2007 7:50 pm

Здравейте! Нали споменахте, че трябва да си изразяваме мнението свободно! Ами, че и аз го изразих. Така мисля и така пиша! Значи всичко е наред! :lol: Благославете! Радвам се, че има в нашата Църква съвестни хора, които радеят за нея. Най после! Говорете ДАРАГОЙ, така подобава, не мълчете, нека да си взимаме поука! Немощни сме, грешни сме и пр. - откривайте "голотийте на бащите си" Какво да се прави, най после и Църквата ни се изправя на кръка - във въше лице. :shock: Не се притеснявайте, говорете - има нужда! :wink: Ей, Слава Богу :!:
Айде до скоро, останете си със здраве!
R.P.S
Потребител

Мнениеот R.P.S » ср фев 14, 2007 7:57 pm

Ваши бащи да, но наши опази Боже. Това май се превърна в махленски скандал и изпускаме основното което имах предвид в началото.
Иеромонах Поликарп
Потребител

Мнениеот Иеромонах Поликарп » ср фев 14, 2007 7:59 pm

:wink:
marst
Потребител

Re: Радио "Сион" или Сионий и чеда

Мнениеот marst » ср фев 14, 2007 8:40 pm

hiphopsusel
Потребител

Мнениеот hiphopsusel » пет фев 16, 2007 12:36 pm

Потребителски аватар
MMM
Потребител

Re: Радио "Сион" или Сионий и чеда

Мнениеот MMM » пет фев 16, 2007 5:26 pm

Иеромонах Поликарп
Потребител

Уверение!

Мнениеот Иеромонах Поликарп » съб фев 17, 2007 9:36 am

Позволете ми да Ви благодаря на всички, които слушате радио "Сион" и радио "Кукузел"! Благодаря Ви и за това, че изказвате мнение! Искам открито да кажа, че радио "политиката" ни не е насочена към издигане на някой и показването му пред обществото като готов за някоя титла или офикия. Радиото си има своя концепция, която е далеч от такива мисли. Считам, че отговорността ни е да правим всичко възможна да просвещаваме и ограмотяваме.
Във връзка с нещата в програмата, които не удобряват някои слушатели искам да кажа, че не е лесно да се прави медия. Не е лесно, защото хората които работят все още се учат, пък и нека да погладнем нещата и от другата им страна: Винаги съм казвал, че всеки, които иска да помогне е добре дошъл, но уверявам Ви, че всички опират до това колко ще им платиш, колко ще получат и пр....... Да, сгласен съм! Така е! Всеки заслужав, когато работи! Но, при нас нещата не се финансират от никаде, борбата за оцеляване само аз и мамчетата си я знаем - нали не се вижда отвън и всеки си мисли, че имам пари. Слава Богу!
Много ми е било винаги чудно: Защо се коментират неща, които не зе знаят и не е ясно как всичко и защо става. Българска черта. Това може само да ми дава кураж за повече работа и подобряване на всичките дейности на Светата ни обител. Молете се за нас! Простено прости! Леки и спасителни пости!
Потребителски аватар
MMM
Потребител

Re: Уверение!

Мнениеот MMM » съб фев 17, 2007 12:25 pm

Иеромонах Поликарп
Потребител

Благодарност!

Мнениеот Иеромонах Поликарп » нед фев 18, 2007 12:27 pm

Върни се в “духовници”