Кандидатите за Патриарх

пространство за срещи и разговор
Потребителски аватар
Next
Потребител

Кандидатите за Патриарх

Мнениеот Next » пет фев 15, 2013 9:56 pm

"До какво доживяхме - 2" или кандидатите за Патриарх.
Първи кандидат официално старозагорски митрополит Галактион. По телевизията го обезкостиха, но което за мен е притеснително: http://www.razkritia.com/106388/%D0%BC% ... %82%D0%B0/

Заглавие: Масонството прояде и църквата
Цитат: "Скандалният старозагорски митрополит дядо Галактион дълги години успява да съвмести умело службата си и за църквата, и за масонската ложа. Духовникът дори под расото си носи всички символи на свободното зидарско братство „Захари Стоянов”.
Самият Галактион обаче не взема участие в най-масовите масонски прояви. Свещеникът с висок ранг държи да помага в сянка на масонските си братя, а те му отвръщат, като го лансират при всяка възможност...
......
Галактион пък умело се възползва от шанса и успя да се докопа до най-високите зидарски кръгове. Името му е сред тези на мъжете с най-висок ранг в братството” – разкриват запознати."

Когато и камъните викат как да се мълчи?!
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Re: Кандидатите за Патриарх

Мнениеот Aurelia Felix » пет фев 15, 2013 10:06 pm

Светът отива към края си, в това не се съмнявам. Бог да ни дава мъдрост и сили, както и на всички Негови чада по света.
Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » пет фев 15, 2013 10:17 pm

Toй е фен на един селски футболен клуб, и дори пътува с отбора на неговите гостувания.
Тези му пристрастия са достатъчни да узнаем колко "умен" е той.

п.п.фен е на клуба от село Подуене, за незнаещите това е ПФК Лефски АД
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » пет фев 15, 2013 10:21 pm

Левита си е левит.
Отклонявайки темата леееко встрани намалява нейната насоченост. Което е плюс за враговете.
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » пет фев 15, 2013 10:23 pm

Футболните пристрастия са неуместни в тази тема.
timotei
Потребител

Мнениеот timotei » пет фев 15, 2013 10:31 pm

Аврелия, този е явен! Не демонстрира църковност! Коле си прасетата и си пие виното. Димонстрира мъжественост от полов характер. Както са казали римляните, нищо човешко не му е чуждо. Другите, тайнослужащите, "тайнообразующите"! Тех какво? Този е полезна пародия за Църквата. Всеки ще го гледа, няма да го взима на сериозно и ще търси Бога. Но! Онзи, който играе ролята на мъченик, за който се говори, че има полови контакти със себеподобните си, който дори участва в магически заклинания! Който награждава свещениците си за това, че участват във всенародни тържества на Сабезий и др.! Него ли Бог да направи Патриарх. Иначе, той е постник! Дори се чудят хората как му остава време да яде докато върши злини! Не констатирай! Това не е началото на края.
Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » пет фев 15, 2013 10:40 pm

small axe
Потребител

Мнениеот small axe » пет фев 15, 2013 10:59 pm

Не знаех, че освен агент на ДС е и масон. Това е, като да е подлец-богохулник. Нещо такова. Дори и да не стане патриарх, самият факт, че подобен човек е във висшия клир е потресаващо. Според мен, точно той няма да стане, по скоро ще е Неофит.
Потребителски аватар
Hatshepsut
Потребител

Мнениеот Hatshepsut » съб фев 16, 2013 5:47 am

Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » съб фев 16, 2013 8:26 am

за най-младия
small axe
Потребител

Мнениеот small axe » съб фев 16, 2013 10:23 am

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » съб фев 16, 2013 12:05 pm

small axe, не ми казваш нови неща за евреи и пр.

Защо наричам Eleazar_Levi левит?
1. Защото не е православен.
2. Понеже не е такъв, а се е кръстил Елеазар Леви - левит ми се струва що-годе на място.
3. Защото твърдото ми убеждение е, че той е тук да подкопава истината. Но не явно, а така полека, най-вече поставяйки под съмнения дали бялото е бяло и "я вижте, черното сивее".
4. Някои го имат за етнически българин, но аз не го верувам. Еиж тук: http://bgsviat.narod.ru/BulgAria_dnes/4ujda_vlast.htm Не може да няма факти, които да не си знаел. Ако си знаел всичко от сайта на 100% обади се, може да продължим разговора.
small axe
Потребител

Мнениеот small axe » съб фев 16, 2013 1:31 pm

По думите ти излиза, че всеки който не е православен, че според теб е неетнически българин и ти се струва, че подкопава истината е левит?! По странно определение за левит, не бях срещал, наистина.
единствено псевдонима на Леви, може да те накара да мислиш, че е левит, но и това е смешно. Да си левит, е нещо което не е свързано с псевдоними и имена. Отдебно да си левит, не е нещо срамно, долно и подозрително. Това го има само в главите на тези които като чуят евреин, левит и тн. и се прекръстват. Това е от дявола, такава заблуда. Той мрази евреите в червата си и го предава на хората, тоест ги мами и те да мразят.

Сайта който си посочил е жалък и спекулативен. След като се запознах с него, сериозно се замислих, че може и аз да съм евреин и да не знам. В сайта има толкова смешни обяснения и "факти", че няма накъде. Постоянно се говори- тоя педераст, оня гейзер, тази имала ясни черти на еврейка , онази незнам си какво, тоя циганин, мангал, копанкар и прочие и прочие. Нацизъм в чист вид е това, Next! Ясно ми е, че се дразниш на масонските планове за Бг /масоните и илюминатите не са евреи, само се пишат такива/, но това не означава, че израелската нация е крива и видиш ли евреин трябва да му вреш сайтове и тн. в носа и да го подозираш в злини. Яко си се оплел в тези неща, така си мисля..
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » съб фев 16, 2013 2:10 pm

small axe
Потребител

Мнениеот small axe » съб фев 16, 2013 3:36 pm

Върни се в “духовници”