молба за помощ

споделете опит и интересни идеи
Иван Калев
Потребител

Re: молба за помощ

Мнениеот Иван Калев » чет апр 24, 2014 8:33 pm

Христос Воскресе! Скъпи приятели, братя и сестри в Христа! Благодаря Ви, че в продължение на години Вие понасяте теготите ми! На 26 март бях на освидетелстване в Очна ТЕЛК в гр. Варна и Експертното решение беше заради тази рана, която виждате, заради хроничната венозна недостатъчност 6-та степен на левия крак и 2-ра степен на десния крак, заради семианкилоза на лява глезенна става, заради гонартроза на лява и дясна колянна става, заради болки и ограничени движения на лява и дясна тазобедрени стави и заради астигматизъм на ляво око и катаракта на дясното око ми беше определена Първа група инвалидност за две години с 91% трайно нарушена трудоспособност. Сега чакам добрите хора от Медицинската картотека на ТЕЛК и служителите да задвижат механизма по изчисляването на пенсията ми по болест и нейното изплащане със стара дата от началото на октомври м.г. до сега. Имам предложение отново да служа на Бога като клисар в храм и като многострадалния Иов да бъда вдигнат и излекуван. За операция на всяко от двете ми очи се заплаща най-малко по 600 лева на око. Една моя много добра приятелка беше загрижена за мен и ми писа, че ако до мен има жена, няма да страдам толкова много. Но поне за сега съм ЩАСТЛИВ СТАР ЕРГЕН! Имам голяма нужда от Вашите молитви! Воистину воскресе Христос!
Иван Калев
Потребител

Re: молба за помощ

Мнениеот Иван Калев » чет апр 24, 2014 8:41 pm

Върни се в “енорийска и социална дейност”