Ама тези хора (митр. Кирил, останалите!?) са като хванати от

споделете опит и интересни идеи
refab
Потребител

Ама тези хора (митр. Кирил, останалите!?) са като хванати от

Мнениеот refab » пон сеп 01, 2008 2:59 pm

от гората, струва ми се !!!!? :shock: :evil:

Прочетете какви факти се излагат! Просто в тази църква изглежда няма опит, няма правила (поне, които да се спазват!), няма " (достатъчно) добри практики" за нищо! :shock: Пълен батак!? Май трябва всички вкупом да ги командироват в католическата черква-да се научат на стопанисване, на порядки! :o :shock: :idea: :!: :?:
http://www.dveri.bg/content/view/7196/29/
ivo_tehno
Потребител

Мнениеот ivo_tehno » пон сеп 01, 2008 3:15 pm

Скандално е ама, къде са варненци, не че защитавам разколниците, ама когато им отнемаха църквите/които си бяха наши де/ се бяха събрали маса народ, а сега къде са, аз ли да се грабна от Търново, да ходя да го търся тоя БИЗНЕСМЕН/владиката/?
Когато 90-те създадоха "Банка/пирамида/ Св.Никола", нали той убеди много народ да си внесът там парите и тя после фалира, кой направи нещо? До колкото знам руснаците бяха дали около 25млн. лева.

Така че нека първо те да решат, там са все големи акълии :lol: . Поздрави
Razkolnikov
Потребител

Re: Ама тези хора (митр. Кирил, останалите!?) са като хванат

Мнениеот Razkolnikov » пон сеп 01, 2008 8:50 pm

refab написа:Май трябва всички вкупом да ги командироват в католическата черква-да се научат на стопанисване, на порядки!

Католическата църква се тресе от педофилски скандали поне веднъж годишно. Преди месец медиите в цял свят съобщиха, че за последните няколко години католически свещеници в Австралия са изнасилил над 100 деца!!!

:evil:
refab
Потребител

Re: Ама тези хора (митр. Кирил, останалите!?) са като хванат

Мнениеот refab » пон сеп 01, 2008 9:59 pm

Razkolnikov написа:
Католическата църква се тресе от педофилски скандали поне веднъж годишно. Преди месец медиите в цял свят съобщиха, че за последните няколко години католически свещеници в Австралия са изнасилил над 100 деца!!!

:evil:

:( Трагичен факт , особено ако е изцяло верен!Аз , обаче, предполагам, че ако е съобщено наистина такова число, то се отнася за общия брой деца, обект на сексуален тормоз(включва широк диапазон от непозволени действия), сред които, вероятно има и ,за съжаление, и изнасилени!? Това, което чух бегло, беше , че папата се извини от името на черквата за случаи, които са от по-далечното минало, но възможно е информацията ми да е неточна.
А пък, иначе, с това ти изказване ме накара да се сетя за вица в който по времето, когато беше още социализъм у нас, стават ясни при разговор безспорните предимства на американските автомобили пред руските, и руснака, сразен, накрая казва своя коронен аргумент: "Обаче при вас бият негри!" :D

Върни се в “енорийска и социална дейност”