Предвиждат въвеждане на чипове още тази година

въпроси за източниците на нашата вяра
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Предвиждат въвеждане на чипове още тази година

Мнениеот Aurelia Felix » нед фев 03, 2013 1:25 pm

В интересни времена живеем, няма спор. Може би най-интересните.
Докато християните ще си извадят едни другиму очите за календари, за това кой имал благодат и кой немал, кой бил еретик, масон и т.н., "часовникът на времето" току ударил 12.00, мандалото хлопнало и... кой имал "масло в светилника" имал, кой немал - немал....

Повече за тревожната информация:

Интересно ми е дали БПЦ ще изрази позиция за това очевАдно начално изпълнение на известното библейско пророчество, ще се обедини ли обществото срещу това да бъдем маркирани като стадо, обезличени, заробени и в крайна сметка вечно погубени?

Вие ще приемете ли тази нова "лична" карта? Тя е само последният етап преди чипчето да мине у тиквето. :(
Зограф
Модератор

Re: Предвиждат въвеждане на чипове още тази година

Мнениеот Зограф » нед фев 03, 2013 3:33 pm

Не е изключено в следващ етап чипчето да придобие "моден дизайн" по подобие на халките, които си слагат от носа и устните... та до не знам си... И като стане толкова "модно" и желано, само "изкуфели дъртаци" и "религиозни фанатици" няма да искат да го ноосят, ама пък колко неудобства и проблеми ще имат като нямат чипче,- те да му мислят .... Но ще има и съответните богословски течения, че няма нищо страшно - от това, че си имаме номер няма да погубим душата си, защото ние само проформа външно го носим, но в душата си не сме го приели. Само новата вълна от свръх фанатизирани зилоти ще ходят като ненормални, без да могат да се лекуват, /понеже в него е вградена и здравната ни карта/, няма да могат да работят /понеже заплатите се превеждат единствено на чипчето/, няма да могат да пазаруват :защото магазините ще работят само безкасово /пак посредством чипчето/ и т. н. и т. н. За кой нормален човек ще бъде възможен такъв живот,и колцина ще го изберат? А когато дойде пак Син Човечески ще намери ли останали верни, които са избрали такъв безумен живот. Колко са желаещите, след като станахме всички изнежени себелюбци, готови на всичко само и само да угодиме във всичко на плътта си?
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » нед фев 03, 2013 3:50 pm

Хехе, това с богословските течения ще е най-интересно. Чела съм вече, че един чип не можел да победи благодатта на Светия Дух и др.подобни. Но човек трябва или да не е запознат с тази технология или да е лицемер и страхливец, за да твърди такова нещо. Веднъж вграден, чрез този чип ставаш нещо като техно-зомби - губиш личността си. А Бог, както знаем, работи с личности и спасява личности, а не техно-зомбита. Това за мен е и обяснението, защо няма да има прошка за приелите белега на звяра - не защото Бог е жесток, а защото те вече са едни живи, ходещи мъртъвци. А мъртъвците, както също знаем, не могат да се покайват.

Зографе, аз не мисля, че чипът ще бъде модна дрънкулка. Де да беше... Постепенно ще направят така, че "никой да не може да купува и продава" без него, тоест всякаква социално-икономическа дейност ще стане невъзможна без това. И виж как хитро започнаха - първо на животни, после на военни, да ги намерят, ако се изгубят - като по този начин да свикват хората.

Тези, които няма да приемем да ни правят техно-зомбита и така да се погубим ефективно и качествено, не просто няма да можем да пазаруваме в мола - ние изведнъж ще бъдем изхвърлени от системата, като дори самоличността ни ще бъде отнета (тъй като док.за самоличност ще бъдат в чипа). Най-вероятно просто ще ни изтрепят, съгласно пророчеството в Откровение.

От това, което съм чела във форумите под новините за тези неща, никой не ги приема и одобрява. Проблемът ни е, че сме неорганизирано стадо и като се дойде до сериозни действия - я се съберат 50-100 души, я не.

Между другото в САЩ става интересно, Обама въвежда чипосване чрез Здравния закон, за всеки американец от тази година:
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » нед фев 03, 2013 4:39 pm

Освен да пишем тук-таме, какво да правим?

Оскотяването и бездушието в масите е взело връх... Ако някой има идея - да каже.
Жоро
Потребител

Мнениеот Жоро » нед фев 03, 2013 4:55 pm

Последна промяна от Жоро на нед фев 03, 2013 5:16 pm, променено общо 3 пъти.
Жоро
Потребител

Мнениеот Жоро » нед фев 03, 2013 5:00 pm

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » нед фев 03, 2013 5:06 pm

Потребителски аватар
needsnow
Потребител

Мнениеот needsnow » нед фев 03, 2013 5:10 pm

Зограф
Модератор

Мнениеот Зограф » нед фев 03, 2013 5:24 pm

Гибелта на цивилизациите е идвала от изнежването и развращаването на нацията. Тоталната гибел на човечеството се подготвя като задоволяването на всяка човешка страст стига до такава степен, че когато направих забележка, че на едно малко дете не трябва да се задоволяват капризите, родителите се нахвърлиха върху мене с обиди и думите: а ти като си бил малък не са ли ти давали каквото искаш. И когато им казах, че аз никога не съм искал да ми се купи нещо понеже съм знаел, че нямаме пари, те казаха: ами продължавай да живееш така като скот без да искаш нищо друго освен бала слама.
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » нед фев 03, 2013 5:45 pm

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » нед фев 03, 2013 5:50 pm

Жоро
Потребител

Мнениеот Жоро » нед фев 03, 2013 5:56 pm

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » нед фев 03, 2013 6:12 pm

Откровение нали не беше надеждна книга за православните? Или когато не ни изнася - не е надеждна, а когато ни изнася - си я цитираме, демек е надеждна.
Жоро
Потребител

Мнениеот Жоро » нед фев 03, 2013 6:21 pm

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » нед фев 03, 2013 6:41 pm

Върни се в “писание и предание”