Календар

място за коментар върху текстове от портала
Потребителски аватар
MMM
Потребител

Календар

Мнениеот MMM » ср авг 16, 2006 4:55 pm

Потребителски аватар
aktex
Потребител

Мнениеот aktex » ср авг 16, 2006 8:00 pm

scrupus
Потребител

Съвет

Мнениеот scrupus » чет авг 17, 2006 10:26 pm

Потребителски аватар
aktex
Потребител

Мнениеот aktex » чет авг 17, 2006 10:45 pm

scrupus
Потребител

Мнениеот scrupus » чет авг 17, 2006 10:48 pm

Потребителски аватар
aktex
Потребител

Мнениеот aktex » чет авг 17, 2006 10:53 pm

scrupus
Потребител

Мнениеот scrupus » чет авг 17, 2006 11:03 pm

Потребителски аватар
aktex
Потребител

Мнениеот aktex » чет авг 17, 2006 11:19 pm

хъх "еретици и сектанти" ... много ми е чудно как ли ще те нарече един юдаист ??? каквото си ми давал - съм ти отговаряла , това че имаш нужда от очила и че трябва да четеш бавно ... има специалицирани училища :) ... а на ниското ниво ... май в един пост ти казаха ,че по скоро трябва да се качиш на нивото ми :), ама и това не си прочел , навярно защото го написа православен (който според тебе може би съм омайвала) ... леле леле
scrupus
Потребител

Мнениеот scrupus » чет авг 17, 2006 11:24 pm

Забрави да напишеш:Огледалце, огледалце я кажи....Знаеш ли как Светите Отци, КОИТО АЗ ЧЕТА вместо тия примитиви които ти си избролила а з допълни наричат това духовна прелест.Знаеш ли я тази дума какво значи?
Потребителски аватар
aktex
Потребител

Мнениеот aktex » чет авг 17, 2006 11:31 pm

ооооооооо ти си гиляма фурнаджийска лопата - нали каза че няма да ми пишеш повече , явно православната църква не ти влияе добре , взимаш да забравяш бързичко , btw не бяхте ли ВИЕ тези православните , които Боготворяха Ванга - които и направиха църква , не беше ли православната църква тази която я помаза за мъченица и за светица ... даже и католическата църква се възпротиви , но нали православната идва от ПРАВА СЛАВА и тя си мисли че е дори над Бог .. Имам новина за теб - има Бог който е над Всички , дори на теб и над Църквата :) ... можеш сега да изтичаш до най-близкия православен храм и да по ридаеш в скута на някой оплаквач - поп :)
scrupus
Потребител

Мнениеот scrupus » чет авг 17, 2006 11:47 pm

Просто ме дразниш с тъпите си и тотално неграмотни коментари и затова реших да продължа да те "боцкам" .... и така до свършека на света.Последният ти е поредното доказателство.Докато ти си в този форум и аз ще бъда..капиш :lol:
Потребителски аватар
aktex
Потребител

Мнениеот aktex » чет авг 17, 2006 11:55 pm

разбрах , че не само не можеш да четеш , ами и опитваш някаква психология да вкраваш , после пък "боцкаш" до края на света , мане човек престани с беанаболите ,щото съвсем ти го няма мозъка ... изобщо си много на заде ... другите вече те задминаха , а ти стойш на едно място - а това не е нормално , човек се развива , ако продължаваш в същата посока навярно ще те открият някоя сутрин забучил глава в иконата и с пробити китки и ще викаш ,че ти си Христос -> горещо ти препоръчвам да отидеш на лекър !!!
scrupus
Потребител

Мнениеот scrupus » пет авг 18, 2006 12:16 am

Нещо много правописни грешки започна да правиш, започваш да си изпускаш дано да е само нервите:-)Понаучи малко български, ако искаш да те възприемат като част този народ, апосле като свършиш почети малко за автентичното християнство щото нивото ти е много ниско, относно иконите си някъде около 7-8 век. Примитивна работа, сори ама не мога да се респектирам от човек който се изказва неподготвен за неща които изобщо не са му ясни, но както казах вече забавно е а пък и ми даваш показателни примери, които ще са ми полезни когато описвам нивото на деградация на сектантите-харизматици.Тенкю за дис.
gaitan vejdu
Потребител

Мнениеот gaitan vejdu » пет авг 18, 2006 9:39 am

Всъщност, колкото и ме усмихва СПРАВЕДЛИВИЯТ ти гняв, scrupus, към Актекс, съм принуден от правдата, да те уверя, че тя е кротка и мила дама.

Няма да постигнеш нищо, уверявам те, че тя се нахъсва от подобно на твоето поведение още повече.

Кауза пердута, един вид.

За такива като Актекс, аз се сещам, че народът ни е рекъл: "Добро тесто, но малко месено." :oops: :oops:

Усмихни й се, тя има качества за това, и ще бъдеш изненадан, колко всъщност е добричка.

Приятелю, тъжната истина е, че някои не са имали нашия късмет на добрата пътека, а биват (до)пускани в лабиринти, от които аз лично, май, не бих могъл да се измъкна. :oops:

Именно поради това уважавам спънатите, понеже на тях предстоят много повече усилия, когато ни заизискват дългът на душата.

Кажи му веднъж-дваж, а то, ако МОЖЕ, ще прихване.
Ако ли не може - напъните ти ще са безполезни, колкото и да са искрени.

Нека не се увличам, просто исках усмихнато да ви поздравя и двамцата.

Не те поучавам!!!
Потребителски аватар
MMM
Потребител

Мнениеот MMM » пет авг 18, 2006 9:19 pm

Върни се в “прочетено в православие.бг”