В Русия отменят концерт на хомосексуален певец

място за коментар върху текстове от портала
Гост

В Русия отменят концерт на хомосексуален певец

Мнениеот Гост » съб ное 19, 2005 2:43 pm

бива ли такова нещо?!?! Неправителствената организация „За защита на православната нравственост” да си погледне календара и да види в кой век живеем! ма тия в сибир са много зле явно - не напразно им се носи славата... :)
Модернист

Мнениеот Модернист » нед ное 20, 2005 11:12 am

В моя календар не пише, че настоящия век се води век на педерасите или нещо подобно. Кой го е обявил за такъв и на какво основание?
Потребителски аватар
iliana
Администратор

Мнениеот iliana » нед ное 20, 2005 12:59 pm

и в моя не пише. не знам какво става! :o
Гост

Мнениеот Гост » нед ное 20, 2005 6:50 pm

в моя календар пише, че педерастията не е задължително да е неморална. толкоз. неморално е 50 годишен пич да се отърква в 9 годишни момченца и това да му харесва. безотносително спрямо морала (поне моя, де; поне тоя да 21 век) обаче е двама 50 годишни педераси да си се натискат и да си се кефят - в крайна сметка на теб, илияна, или на теб, модернист, пречат?

педерастията не би трябвало да е неморална от гледна точка на едно нормално общество. някои нейни перверзни отклонения - да.

разбира се, не мога да споря, че от гледна точка на християнския морал, може би, педерастията е неморална. но:

1. много малко неща в християнството, свързани с телесните (сексуалните) наслади, се поощряват и се квалифицират като морално положителни - ей на, в момента даже тече промоция "40 дена без секс". значи да слагаме фереджетата и да умираме от фрустрация и компенсации, така ли?

2. или бихме забранили и на куин да идват в българия (ако фреди меркюри беше жив) само защото последният е бил извън християнските норми и морал?

3. или да слушаме само тропари и химни от доказани мачовци като йоан кукузел (това не беше ли хор; на кой му пука), в изпълнение на хористи с нотариално заверен документ за хетеросексуалност?

4. или какво? християнската ни душа може да възроптае срещу дискриминирането на милиони евреи и педераси и цигани, но когато става въпрос за спирането на един творец да покаже продукта си, само защото на някои хора не им харесва розовия цвят, християнската ни душа няма проблеми?

5. ами ако тоя въпросен педерас пишеше християнска музика? м? или не - такива не могат да получат откровението. аа, ясно - НИЕ, ХРИСТИЯНИТЕ, ПРАВОСЛАВНИТЕ - ние си лягаме и ставаме с откровението и знаем и кътните зъби на троицата.

пак ви казвам - 21 век не е век на педерастията. но би трябвало да е век на взаимния толеранс, на преодоляването на религиозната, социалната и сексуалната ни фрустрация. или поне опит за такава. не съм педераст. не ме кефи да се онождам със съ-полци. но пък ми е чужд и фанатичния религиозен морал. такъв съм си - полу-бог, полу-човек, който иска всички да се обичат, да не правят щуротии, да са сексуално задоволени, по какъвто начин намерят за добре (без да пречат на околните де; и не, оня пич не е пречил на фанатизираната организация - в крайна сметка, ако искат да си купуват билети и да ходят на концерта му)...

в мойта библия пише, че ако забраняваме концертите, само защото пеят педераси и че ако намираме това даже за свръхморално и мегаценно - ще се изколим. не с педерасите, помежду си ще се изколим, защото ще бързаме да получим наградата си горе. това се е случвало вече, случва се и сега по света само че с една друга религия и с едни други хора. а пък нямаме гаранция, че след някой друг век и християните няма да хванат калашници и да препашат чифте гранати.

мойта библия е издание 2005. и на календара ми пише 2005. наред с другата музика, слушам много куин и нарния (една християнска хеви-метъл група). сатана ли съм? неморален изверг? урод нравствен някакъв? м?
Модернист

Мнениеот Модернист » нед ное 20, 2005 7:05 pm

milen
Потребител

Мнениеот milen » нед ное 20, 2005 8:01 pm

Мдаааа, явно Азис няма да кандидатства за руско гражданство. Но виж в нашия парламент може да влезе от втория път.
Гост

Мнениеот Гост » пон ное 21, 2005 12:10 pm

marst
Потребител

Мнениеот marst » вт ное 22, 2005 10:30 am

Гайтан Веждю

Мнениеот Гайтан Веждю » вт ное 22, 2005 11:37 am

не мога да не преповторя това, изрчено от Моденист:
".... толерантността е нещо, което трябва да предпазва хората от нахалството на нахалника, а не нещо, което да дава повод на нахалника (бил той педераст или не) да развява нахалството си."
Гост

Мнениеот Гост » нед яну 22, 2006 7:15 pm

Astarot

Мнениеот Astarot » съб мар 04, 2006 4:19 pm

точка
Потребител

Мнениеот точка » нед ное 19, 2006 3:36 pm

Върни се в “прочетено в православие.бг”