ВЪЗМУЩЕНИЕ И ОТВРАЩЕНИЕ!

място за коментар върху текстове от портала
milen
Потребител

ВЪЗМУЩЕНИЕ И ОТВРАЩЕНИЕ!

Мнениеот milen » нед фев 19, 2006 10:59 pm

В петък вечерта към 23 часа на ул. "Стефан Стамболов" край Женския пазар Нели Йосифова се прибирала в дома си сама малко след 23 часа, когато е заклана в центъра на София!
Честно казано като че ли нищо вече не може да ме учуди - могат да те заколят ей така в центъра на столицата, и то на държава, която има претенциите да е европейска, може да минат с кола през главите на децата ти, след като са ги изнасилили и т.н. и т.н.
В тази връзка моля форумците да напишем протестно писмо, което да изпратим на председателя на НС, министъра на МВР, премиера и президента. Понеже не вярвам Синода да реагира бързо, ако изобщо реагира, поне ние можем да направим нещо.
Спонтанно пиша, така че моля да ме извините!
nadia
Потребител

Re: ВЪЗМУЩЕНИЕ И ОТВРАЩЕНИЕ!

Мнениеот nadia » пон фев 20, 2006 3:58 am

ами да го организираме.
Гост

Мнениеот Гост » пон фев 20, 2006 3:24 pm

аз също съм съгласна.

милене, ако искаш - предложи някакъв текст, около който може да се обединят хората от форума.

не знам какъв смисъл има такова писмо. но в крайна сметка мълчанието би означавало, че някакси приемаме тази потрисаща история за неизбежна част от живота. а ние не я приемаме.

да напишем такова писмо заради паметта на Нели, която е била принесена в жертва на животинската разюзданост и безнаказаност, които се вихрят в българия несмущавани от нищо. а ние - обществото така наречено - оцеляваме като се надяваме да ни отмине...

на другия ден след убийството на нели е било убито едно петнадесетгодишно дете посред бял ден в центъра на софия, докато е пресичало с майка си на ЗЕЛЕН светофар. просто защото шофьорът е карал камион и е смятал вероятно, че който не се пази, за негова сметка е ... така и се е случило.

що за хора сме; що за народ...

Да упокои Бог душата на Нели и на това дете!
Гост

Мнениеот Гост » пон фев 20, 2006 3:25 pm

илиана съм това; съжалявам - писала съм като гост.

Върни се в “прочетено в православие.бг”