Правила на форума за aktex

обсъждане и актуализация на правилата за публикуване в този форум

Заслужава ли бан aktex?

Да
12
48%
Не
13
52%

Общо гласове: 25
Agni
Потребител

Правила на форума за aktex

Мнениеот Agni » пет мар 13, 2009 1:46 pm

Извинявайте, ама какви са правилата на форума за г-жа/г-ца aktex, понеже очевидно са различни от тези за другите участници?

P.S. Добавих и анкета.
Последна промяна от Agni на пет мар 13, 2009 2:42 pm, променено общо 2 пъти.
Потребителски аватар
aktex
Потребител

Re: Правила на форума за aktex

Мнениеот aktex » пет мар 13, 2009 2:17 pm

Агни, не са различни. Дори мога да кажа ,че като неправославна отношението е по строго към мен, от колкото към православните.
Ако се чувстваш лично засегнат пиши до някой модератор.
Мен ме посъветваха същото. И наистина сега като се замисля, е по добре да използваме ЛС ако има нещо нередно , вместо да трупаме някоя тема с излишни думички.
Agni
Потребител

Мнениеот Agni » пет мар 13, 2009 2:28 pm

Agni
Потребител

Мнениеот Agni » пет мар 13, 2009 2:31 pm

Искам да добавя и следното: това, което в момента въпросната г-жа/г-ца Акте прави в темата за хоум скуулинга е същото, като някой да отвори една тема "Библия" и да започне да поства наред всички книги и глави от Библията.
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » пет мар 13, 2009 2:39 pm

Баннахте веднъж ФНиколов, който пишеше само в 1 тема и можеше никой да не му обърне внимание, а се страхувате да баннете Актехикс, която нарушава всичко и дори веднъж не се е извинила за всичката кал, която е изсипала върху Православието, включително и днес!
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » пет мар 13, 2009 2:43 pm

Имаше такава анкета, но тогава нямаше правила, според които да бъде банната. Сега няма правила, според които да не бъде банната! Ама че смешки...да се гласува очевидното. Сори, ако съм обидила управляващите неволно, това си е техен форум, да правят каквото искат.
Потребителски аватар
MacIlian
 Администратор

Мнениеот MacIlian » пет мар 13, 2009 2:57 pm

Потребителски аватар
MacIlian
 Администратор

Мнениеот MacIlian » пет мар 13, 2009 3:02 pm

whoami
Потребител

Мнениеот whoami » пет мар 13, 2009 3:09 pm

Чудя ви се на акъла защо й обръщате внимание и от мухата правите слон. Аз, а убеден съм и много други хора от форума не я четат. Въпросът е вие, Венче и Агни, защо четете Актето? Защо я четете? Нейното мнение от значение ли е за вас? За нея ли влизате в този форум? В една от старите теми гласувах за, но сега не смятам да гласувам, защото тогава след като не я баннаха уж всички се разбрахме да не я четем? Вие защо я четете? Аз веднъж й обърнах внимание в последните месеци, а именно в темата за втората форумна среща и пак стигнахме до кавга. Имаше ли смисъл? Не. По-добре щеше да бъде да я пропусна и да не я репликирам. Не забелязвате ли, че падате до нейното ниво? Ако искате ми се сърдете, но няма как да ви дразни човек, когото не четете, нали? Дали има смисъл от нейното присъствие тук не мога да кажа. Не харесвам постовете й и затова почти не я чета, но вие след като я четете отговорността за нервите, които сте си навлекли от това четене си е ваша. Съжалявам.
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » пет мар 13, 2009 3:25 pm

Тъй като това е демократичен форум, си позволявам да напиша, че съм в цикъл и затова избухнах. Простете.
Agni
Потребител

Мнениеот Agni » пет мар 13, 2009 3:27 pm

Именно позицията "оставете я лудата да си прави, каквото иска, ние просто няма да я четем" я поставя "над закона".
Все едно някой луд да се разхожда из улицата ви по цял ден и нощ и да крещи и бие с някакви тъпани примерно и полицията вместо да го озапти, да каже на местните жители "Оставете го лудия, просто не му обръщайте внимание."
Ако ще се процедира така, значи няма нужда от никакви правила и всеки да си прави, каквото иска. Обаче правила има и почти всички "властимащи" ги използват дори прекалено срещу някои участници, а се правят, че не виждат истинския дразнител, нарушител и т.н., всякакви определения в случая ще са верни.
whoami
Потребител

Мнениеот whoami » пет мар 13, 2009 3:42 pm

Агни, след като смяташ, че тя е луда защо спориш с нея? Защо не сигнализира веднага на модераторите?

За примера, който даде - ако ти се случи на теб ти с лудия ли ще идеш да се разправяш или ще извикаш веднага полиция и те да го озаптяват?

Това, което исках да кажа на теб и на Венчето е, че не виждам смисъл от водене на диалог с Актето, защото само си късате нервите. В никакъв случай не съм против да сигнализирате на модераторите ако смятате, че тя е системен нарушител на правилата. Просто си пазете нервите и не се каляйте заедно с нея, това е.

:thumbup:
Agni
Потребител

Мнениеот Agni » пет мар 13, 2009 3:46 pm

whoami
Потребител

Мнениеот whoami » пет мар 13, 2009 4:03 pm

Агни, в темата за домашното училище постоянно сте я репликирали и то само вие двамата, така че въпросът ми беше напълно уместен. Всъщност вашите(твоите и на Венчето) реплики са я провокирали да пише и още и още. Както виждам и в темата за песните пак си я репликирал. Не знам, просто казвам, че не ми е приятно да влизам тук и да ви виждам как се каляте заедно с нея. На нея вероятно й харесва, но за вас двамата се съмнявам, както казах само излишни нерви сте си спечелили. Можехте да съобщите на модераторите като им пуснете лс и обясните къде какво е нарушила. Както виждате темата е заключена вече. Всъщност не знам, може би Илиян или Пламен трябва да се изкажат как би следвало да се сигнализира в подобни ситуации. Но да отваряте нова тема, в която Актето отново да е главен герой не мисля, че е било най-добрата идея, и без това има 2-3 теми минимум, които са посветени на нея.

П.С. Агни, можеш да ми говориш на ти, надявам се не е проблем

П.С.2. Доказателство, че само я стимулирате да пище и още и още е, че след като ти Агни, в темата за песните си я нарекъл еврейка, тя ти е отговорила пускайки нова песен. Нещата са пределно ясни, тя е на върха на щастието, че вие двамата си късате нервите и й обръщате такова голямо внимание, че чак занимавате целия форум с нея. Тя е доволна, дано поне вие двамата си вземете поука.
Последна промяна от whoami на пет мар 13, 2009 4:07 pm, променено общо 2 пъти.
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » пет мар 13, 2009 4:05 pm

Ако съм с лудия в една стая и се опитвам да общувам с него, но той вместо разговор направи някой свой номер, който намира за смешен, например вземе парчето торта, което ям, и го стъпче (да се има предвид, че в този случай той зацапва и самото помещение, не само че ме фрустрира), отначало ще опитам да видя грешката в себе си, а след това ще потърся с очи домакина, за да попитам за неговото мнение. Ако той смята, че поведението на другия гост е приемливо, имам 2 варианта: излизам от помещението или се примирявам, че ще бъда лишена от това, за което съм посетила мястото. Да се правя, че лудият не съществува, е невъзможно.

Върни се в “правила на форума”