Тълкуване

теми, свързани с протестантството
small axe
Потребител

Re: Тълкуване

Мнениеот small axe » пет фев 08, 2013 11:15 am

Тези хора, за които споменаваш, някой от тях / Асен и Молекулата/, с които съм наясно нямаха място тук изобщо. Молукулата бе нагъл, нахален, арогантен човек, в повечето му постове на преден план излизаха откровени манипулации и лъжи.
Колкото до Асен, освен с манипулациите си, той бе виден представител и защитник на врагове Господни, като Кенет Копланд и Бени Хин -сакото. Освен че се опитваше да популяризира подобни лъжеучения и да ги подкрепя, постоянно цитираше еретични текстове, свързани с някаква сила на изговорените думи и итн. опасни ереси. Освен това, правеше интриги и подмолни неща на лични съобщения, и разпространяваше лична информация, което е крайно неприемливо.
Колкото до другите няколко човека които споменаваш, те не пишат не защото са баннати, а защото така са си решили. Аз например съжалявам че Васко например не пише, или Мария, но те си знаят.

Ти например, като православен, какво би си помислил за човек, който одобрява християнин, дето налага паството си със .. сако?? Това християни ли са, или просто нагли типове, дето лъжат хората? Как смяташ?
Потребителски аватар
needsnow
Потребител

Мнениеот needsnow » пет фев 08, 2013 1:09 pm

Благодаря за отговора, но не го очаквах точно от Вас. Защото за това си има упълномощени хора, които носят отговорност за решенията си. В случая, не е трудно да разбера няколко прости следствия: че липсва смелост от отговорните за това и че Вие поехте ролята на PR, и че нещата под "повърхността" са обвързани и капсулирани.

Включването ми в този сайт като потребител беше неприятно от самото начало. При регистрацията си получих порция евтин сарказъм от администратор, след това почти веднага бях предупреден на "лично съобщение" да внимавам и да се пазя от "лоши" хора, които в същност не се оказаха такива.

През последните две седмици ставам свидетел на нелогични предупреждения за отстрелване като капачки на стрелбище на разни потребители, провинили се в нейзнайно какви дребни прегрешения. И сега като капак-Вашите обяснения!?

Това не ми харсва! Ситуацията не е нормална, което се доказва и от броя на актуалните потребители-по-малко и от пръстите на ръка. Предпочитам да остана като четящ посетител на нещата, които преди години са публикувани и които ми доставят истинско удоволствие, без да бъда убеждаван колко са вредни или манипулативни. Защото ако продължа да пиша каквото мисля, след време и аз мога да бъда набеден по несъществени нарушения на забравения Правилник.

Чао и от мен!
prokimen
Потребител

Мнениеот prokimen » пет фев 08, 2013 1:34 pm

small axe
Потребител

Мнениеот small axe » пет фев 08, 2013 8:38 pm

Асене, стига глупости!

И слепец би те познал, по начинът на писане,извъртане, клеветене и неотговаряне на въпроси. Трябваше още малко да се правиш на дръж ми шапката, много бързо се разконспирира.
Нарочно ти споменах в горният пост името, понеже знам, че си ти. От сто километра си личиш. Това да се правиш на друг и пак да се логваш, е тъпо. Интригите ти продължават дори и под лъжлива самоличност. Бих препоръчал на модераторите от които зависи, да направят така, че да се реализира и собственото ти желание, само да четеш, но не и да пишеш, макар, че според мен, да се връща тайно баннат човек, и да се прави на друг е достойно за нов бан.
Жоро
Потребител

Мнениеот Жоро » пет фев 08, 2013 9:25 pm

small axe
Потребител

Мнениеот small axe » пет фев 08, 2013 9:33 pm

Не бъди безразличен, Жоро. Манипулаторите и клеветниците трябва да се изобличават..
Жоро
Потребител

Мнениеот Жоро » пет фев 08, 2013 9:41 pm

Не познавам вярващи и невярващи българи, които да не са ревностни да изобличават. Всъщност има, но са рядкост.
small axe
Потребител

Мнениеот small axe » пет фев 08, 2013 9:50 pm

Е, Жоро, ти ако не смяташ, че манипулаторите и клеветниците е нужно да бъдат изобличени, то това Ириней Лионски би го порицал. Трябва да си последователен. Хуманизмът е дяволска работа.
Жоро
Потребител

Мнениеот Жоро » пет фев 08, 2013 10:05 pm

Последователен съм - изобличенията са в църквата. Тук зоопарк - иначе казано пазарище.
Жоро
Потребител

Мнениеот Жоро » съб фев 09, 2013 6:57 am

За да не стане така, че обиждам всички, ще поясня. Като влезеш в една стая и в нея 20 човека мълчат, а трима викат, няма да си кажеш "Колко тиха стая!", нали. Ще кажеш, че стаята е шумна. Същото и с форума. Като влезеш и те ухапят двама трима, оставаш с впечатлението за зверилник, а не за място на диалог.

Разгирах заради Молекулата, защото не е манипулатор и мястото му е точно в православен форум. Но мисля си прав, не му е мястото в този.
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » съб фев 09, 2013 12:24 pm

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » съб фев 09, 2013 12:37 pm

Върни се в “протестантство”