Богоборството "божий народ".

теми, свързани с протестантството
Кабрал
Модератор

Re: Богоборството "божий народ".

Мнениеот Кабрал » вт дек 03, 2013 2:19 pm

small axe
Потребител

Мнениеот small axe » вт дек 03, 2013 2:40 pm

Кабрал
Модератор

Мнениеот Кабрал » вт дек 03, 2013 2:52 pm

Аз казах, че е време разделно, то е за всички, вкл. и собствениците на сайта и е редно те също да заемат ясна позиция дали са за установеният ред в Църквата или подкрепят предложения от "църковната интелигенция" и видният християнски апологет Тренчев и особено приемат ли "учението" на "интелигентите"?
Има неща, които могат да се приемат, има и такива, които не могат!
Anselm
Потребител

Мнениеот Anselm » вт дек 03, 2013 3:34 pm

Само една корекция в интерес на справедливостта. Ролята на модераторите е да съблюдават за спазването на форумните правила, както и да насочват дискусиите в конструктивна посока, ако им се отдава. Отскоро пиша тук, но не съм забелязал досега Кабрал да се е възползвал неправомерно от модераторските правомощия, които има. Т.е. не съм видял да банва или да трие мнения, с които не е съгласен. Вярно е и че ако реши да го прави, то в повечето теми биха останали само неговите мнения. ;)
Все пак, лично аз, нямам забележки към него като модератор.
small axe
Потребител

Мнениеот small axe » вт дек 03, 2013 3:50 pm

Кабрал е толерантен човек. Няма да го видиш да банва и трие. Истински европеец. Нищо че праща в ада, когото той си поиска.
Проблемът е в това което пише, а хората дето просто минават, четат и цъкат с език. Щом модераторът пише такива неща, значи са така.... И кое е така? Нищо, основно само неверни неща пише. Като това, че обратни могат да са в клира и това не било проблем. На мен досега не ми бяха проблем небивалиците на Кабрал, понеже ми е ясно че е заблуден и не разбира благовестието! Но вече ми е в повече и да защитава обратните в клира, това вече е нарочно и не е от объркване..
Anselm
Потребител

Мнениеот Anselm » вт дек 03, 2013 7:10 pm

Върни се в “протестантство”