Богоборството "божий народ".

теми, свързани с протестантството
small axe
Потребител

Re: Богоборството "божий народ".

Мнениеот small axe » нед дек 01, 2013 7:13 pm

Кабрал, ходи се черкувай другата седмица при баба Гуси, като гледам и другата седмица ще "служи", само че май на дявола. Въобще едно ще ти кажа, де що педераст има или друг неблагочестивец, в клира дето е облякъл расо, не служи на Бога но на дявола. Ти си прави сметката с твойто апостолско приемство. Сякаш Бог е длъжен да дава Духа си на педедераси. Слава Богу, Той никога не прави това, така че дано истинските вярващи не им стъпва кракът в такива места, където "служат" тези врагове Божии. Отвратително, ... модератор да целува ръце на педераси, знаейки че са такива :sick: , в какво сте изкилиферчили учението, вие във вашата секта, Кабрал....................................
Кабрал
Модератор

Мнениеот Кабрал » нед дек 01, 2013 9:54 pm

Не знам кой какъв е, не ме интересува, винаги съм спазвал препоръките на ап. Павел да не клюкарствам. Иначе всеки трябва да знае и спазва закона, но нямам нито лична съдебна зала, нито частен затвор в мазето и ми е интересно вие в качеството на какви решихте, че може да съдите?
small axe
Потребител

Мнениеот small axe » нед дек 01, 2013 11:01 pm

Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » пон дек 02, 2013 7:56 am

Смол, последните ти думи са много хубави, поетично си изразил една истина.

п.п.Кабрал, личи си, наистина си личи че въобще нямаш понятие от това какво е Църквата.
Когато става дума за извращения, особенно за такива, които притиворечат на всички свято,на което ни учи Евангелието, то тогава всеки има право да вземе отношение.
Когато става дума за истината, тогава мяряните имат еднакви права с чернодрешковците, един честен мирянин е много по ценен от педал в расо.
Anselm
Потребител

Мнениеот Anselm » пон дек 02, 2013 10:40 am

Позицията на Кабрал към извращенията в БПЦ е като позицията на Христо Радевски към извращенията в БКП:

"Мен хулите не ме смущават,
врагът с които те покри —
аз знам, аз вярвам, че си права,
когато съгрешиш дори!"
Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » пон дек 02, 2013 2:55 pm

Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » пон дек 02, 2013 3:20 pm

Интервю с отец Игнатий. Много поучително. Ако нещата продължават така, няма да останат хора в църквата.
"Гей обществото има лоби в църквата и по високите етажи!"

http://tv7.bg/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4% ... p3ZQ9IW1OI
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » пон дек 02, 2013 3:53 pm

Монах Кирил - жалка пародия на монах. Наброил 900(деветстотин) лева за секс услуги!!!
От къде са тези пари!!!!
Ако и за това плаща Светата ни църква! За това, че някакво гнусно кърлежче му се чеше!
Пред Карбовски монахчето гледа лъстиво, загадъчно ухилено. Може би и в Карбовски е видяло някакъв чар?
Твърди, че не се нуждае от манастира, че е богат. Но на въпроса има ли гейове в манастира, се държи като партизански ятак - ни дума, ни вопъл ни стон. Според мен си прави сметката, да го приберат пак, в него няма никакви благородни подбуди.

http://tv7.bg/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4% ... p3d09IW1OI
timotei
Потребител

Мнениеот timotei » пон дек 02, 2013 4:55 pm

Каноните са се произнесли. Какво още искаш да слезнат Светите Отци от VІ Вселенски събор и да изгонят епископите, които станаха такива като подписваха документи за верност и съработност на Антихриста, на БКП? Иконоборците са ги гонили с камани просяците и жените. Ето, че тези хора според Кабрал не са изповедници на чистото богословие, а некакви разбойници.
Anselm
Потребител

Мнениеот Anselm » пон дек 02, 2013 6:19 pm

Кабрал
Модератор

Мнениеот Кабрал » пон дек 02, 2013 7:01 pm

Абе тази тема за богоборството "божий народ" ли е или за споделяне на щуротии? Какви гейове и педераси са ви в главите и то през пости? Отивате в някой тинейджърски форум, раздел "сексуални фантазии" и пишете колко ви душа иска.

Карбовски беше ли сложил върху Библията пищов и кама за да иска попа да се кълне, че само върху Библията не върви, Иисус Христос го е забранил. Не знаех, че пиша във форум, заобиколен от специалисти по гейове. Това е грях, християнинът се интересува от добри дела и чете отците, а не слухти на кой в какво състояние му е халката. Срамота, тука пишат и възрастни хора!

Та извън темата, като е станало дума за 900 лв. дадени за секс услуги (незнайно как установени) се сетих за един виц с който много обичах да тормозя падретата и пасторите(при тях не е точно изповед), като го казвах за тях, но за случая героите ще са наши:

Млад и много праведен поп в едно село изповядва млада булка, която му казва, че имала греховни помисли към комшията, а младия поп й дал да каже 100 молитви за да я опрости. Идва булчето след седмица и казва, че се е целувала с комшята, а попа потресен й дал 1000 молитви. След още една седмица на изповед същата му казала, че правила свирка на комшята. Младият поп така се облещил, че не знаел какво да даде за опрощение и веднага пратил телеграма на дядо владика:
"Дядо Владика, какво можем да дадем за свирка"!
А на другият ден дошъл отговор от владиката:
"Синко, ако момата е млада и свирката е хубава, можем да дадем и 50 лева".

С това да спираме клюките, който има информация да я изпрати на съответните църковни органи за произнасяне, а ние да се занимаем с еретиците (или езичниците) пуснали в обръщение богохулието "божий народ".
small axe
Потребител

Мнениеот small axe » пон дек 02, 2013 7:12 pm

Стига си писал простотии, Кабрал, не те ли е малко срам поне.
Тук не си заоиколен от спецове по гейьове, а от хора които не ИСКАТ геьове сред народът Божий! За теб разбрахме, че си хомофил и не ти дреме попа гей ли е, какъв е. Кел файда от това да четеш, св. отци, като ще целуваш на педерасти ръцете и ще си траеш, докато вярата в хората умира. Поради такива като теб е това дередже, такива дето си траят и не им дреме какво е казано в писанието. Срамота!
Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » пон дек 02, 2013 7:24 pm

Напълно се присъединявам към думите ти!

Гледах Карбовски, мога да кажа само едно, тези педали са толкова гнусни, толкова отвратителни, просто нямам думи.
Тоя Кирил е толкова нагъл, така лъже, яд ме е само на едно, такива живят на гърба на хората, по-точно на гърба на наивните вярващи.
Искам да извикам - ХОРА СЪБУДЕТЕ СЕ!

п.п. Да прави каквото си иска, стига само да не е монах.
Кабрал
Модератор

Мнениеот Кабрал » пон дек 02, 2013 8:38 pm

И като ги гледате тези гейове да не обърнахте нещо, че както казват психолозите най-отявлените хомофоби са си парче меки китки.
Като стана дума за кой как изглежда по телевизията как ги преценихте "гнусните" спрямо Калин Янакиев? Питам ви, защото не гледам предавания с клюки. В кой точно момент "гнусният педал" започна да определя себе си като принадлежащ към качественото малцинство, за разлика от другите, некачественото мнозинство, за което някъде беше писано, че трябва да обичаме? От Кабрал да научите едно - омбашията на гейовете не може да е толкова гнусен!

Сега си прочетете дивотиите, че ще ги отделям от темата за ерастта. Новата може да кръстя "Евангелисти и факултетници за гейовете по телевизията"!
Anselm
Потребител

Мнениеот Anselm » пон дек 02, 2013 8:48 pm

Върни се в “протестантство”