Къде е кръчмата на сатаната?

теми, свързани с исляма
dante_18
Потребител

Re: Къде е кръчмата на Сатаната???

Мнениеот dante_18 » нед май 09, 2010 11:34 pm

18. бокали и кани, и чаши [вино] от извор.
19. Не ще ги боли глава от това и не ще губят ум.

Ето тук се говори за вино. На Проф. д-р Цветан Теофанов ли да вярвам, или на Йоан? :D

Кой беше Йоан?
Последна промяна от dante_18 на нед май 09, 2010 11:38 pm, променено общо 1 път.
dante_18
Потребител

Мнениеот dante_18 » нед май 09, 2010 11:37 pm

Йоан:
По-добре докажи, че вино не е дело на Сатаната!
--------------------

Напротив. То е дело на сатаната. Можеш да питаш някоя жена, чиито мъж е пияница, ако не ми вярваш.

О, вярващи, виното, играта на късмет, кумирите и стрелите са мръсотия от делото на сатаната...
Ivan_77
Потребител

Мнениеот Ivan_77 » вт май 11, 2010 11:04 pm

Eто ви истенски отговор ,срещу ,неоснователните клевети на Йоан в този сайт(калдата) той(Йоан) използва -ник нейма -Logoc , (Йоан) има също в abv регистрация ......

В този форум ,спряха ми правата да пиша (без да имат никакво основание) и нито нова регистрация мога да си правя ,нито да пиша , помолих един от моя клас да им отговори с моите думи ,само че от неговия профил (и после да не се занимава(ако му пишат) с тях ,защото в отговора ми бяха дадени всички отговори )
http://www.kaldata.com/forums/index.php ... 94&st=2040 >>> ник нейм >>> Psihara92(даже си го направил профила тогава , за да не го занимават с въпроси) <<<
Потребителски аватар
Чехълче
Модератор

Мнениеот Чехълче » ср май 12, 2010 12:42 pm

ИСТЕНСКИ???
ТодорК
Модератор

Мнениеот ТодорК » ср май 12, 2010 12:54 pm

Ivan_77,
Писахме ти вече (и аз, и Пламен) да спреш с дублирането на постовете и безсмислиците. Не виждам нито отговор, нито промяна в поведението ти. Ако продължаваш да не обръщаш внимание на забележките ни, следващата санкция е бан. Считай се за официално предупреден.
Ivan_77
Потребител

Мнениеот Ivan_77 » ср май 12, 2010 3:18 pm

ТодорК
Модератор

Мнениеот ТодорК » ср май 12, 2010 4:26 pm

Потребителски аватар
Чехълче
Модератор

Мнениеот Чехълче » ср май 12, 2010 5:12 pm

Какво го галиш с перце? Трий и толкова! Приятели на Данте и сие се притичват на помощ срещу големия лош Иоан ли? Мнооого смешна ситуация.
Ivan_77
Потребител

Мнениеот Ivan_77 » ср май 12, 2010 5:31 pm

Потребителски аватар
to6ominator
Потребител

Мнениеот to6ominator » ср май 12, 2010 8:12 pm

Ivan_77, ако искаш да влезеш в който и да е сайт с бан, изтрий си бисквитките на браузъра, влез през proxy server, направи си нов акаунт (с друг e-mail) и се чувствай свободен да пишеш. Пробвай със системата от уеб проксита hidemyass.com. На мен ми върши добра работа.
По принцип съм на мнение, че най-големият проблем е, че хората изопачават религиите, като си ги нагаждат спрямо това какво им е угодно. Знаем за кръстоносните походи на католиците, които са били най-вече с икономически цели.
Склонен съм да вярвам, че същото е и с исляма. Другият проблем на религиите е, че в голямата си част са писани от хора, т.е. от грешници. Как да сме сигурни, дали всички текстове са наистина вдъхновени свише или пък няма такива текстове, които са унищожени, поради интересите на определени лица. Точно такива манипулации правят религиите опасни, неверни.
Какво ще кажете за понятието "Джихад". Според мен това показва, че ислямът не е религия на добрите, а религия на интересите. Сакън, ако някой не е мюсюлманин, грози го джихад. Не се притеснявам за мъдрите мюсюлмани, които знаят, че по принцип убийството е грях, но се притеснявам за милионите безмозъчни хора, които биха приели това за миродавно и наистина да повярват, че самоубийствен атентат им осигурява място в Рая.
Ivan_77
Потребител

Мнениеот Ivan_77 » ср май 12, 2010 8:29 pm

[quote="to6ominator"]Ivan_77, ако искаш да влезеш в който и да е сайт с бан, изтрий си бисквитките на браузъра, влез през proxy server, направи си нов акаунт (с друг e-mail) и се чувствай свободен да пишеш. Пробвай със системата от уеб проксита hidemyass.com. На мен ми върши добра работа.

Какъв бан ? И каква полза ще имам от съвета ти ? Не се нуждае от това Ivan_77, ако искаш да влезеш в който и да е сайт с бан , не те разбрах правилно !
Потребителски аватар
to6ominator
Потребител

Мнениеот to6ominator » ср май 12, 2010 8:32 pm

Просто прочетох някъде, че са те изритали от някакъв сайт. Май калдата беше...
Йоан
Потребител

Мнениеот Йоан » ср май 19, 2010 10:29 pm

Йоан
Потребител

Мнениеот Йоан » чет мар 14, 2013 6:15 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » чет мар 14, 2013 6:39 pm

Писанията по-горе ми напомнят за . Пример:
"При това следва да се признае, СПС мами не без хумор. Рая бил показан на момичето точно съответствие с описанието на Страната на глупаците в “Приключенията на Буратино”: “ Наоколо стояли необикновени дървета — съвършено голи, гладки, лишени от кора. На тях висели златни монети... това е рай” (от описанията на виденията на Люба във Вологодския вестник “Русский Север”). Но шегите на СПС не приключили с това. Хумориста от паралелния свят (“космически клоун”, както го нарича Ури Геллер) се забавлява още и с това, че предлага чрез Люба на уплашени граждани много оригинални начини за защита срещу уроки: “Карфица и “смокиня” в джоба, — учи Люба, — срещу уроки също помагат” (пак там). За непосветените ще поясним, че “смокиня” означава именно тази част на тялото, която на древногръцките статуи прикривал лист от смокиново дърво. "

Но най-добре е да прочетете целия линк, по-горе.

Върни се в “ислям”