От какво е сътворен човек според Корана?

теми, свързани с исляма
Ahmed
Потребител

Re: От какво е сътворен човек според Корана?

Мнениеот Ahmed » чет май 10, 2012 9:23 pm

И си прав, че по темата няма, какво повече значимо да се каже. Ако нещо друго те притеснява в Исляма, давай.
jamie_adams
Потребител

Мнениеот jamie_adams » вт май 15, 2012 7:17 am

Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » ср май 16, 2012 2:35 pm

Драги ми ,jamie_adams, може да продължаваш само виртуално да отричаш въпросната изчистена концепция, но не можеш да заблудиш нито мен, нито логиката и разума в себе си, след като разбра реално за нещата, по които дискутирахме, останалото от теб не е нищо друго освен чувство на лоялност към предците ти и страх, че толкова време си бил малко в страни от правилното и онова което е било и според Исус, когото почитам от сърце. А цитата ти от Матей, е само едно от потвържденията, за аналогичното, което са проповядвали, абсолютно всички Божии пратеници и нищо друго, като в този дух на нещата, естествено е да ми хареса и на мен и на всеки мюсулманин, а не е нещо срещу, което мога да бъда, защото става на въпрос за необходимото последване примера и заръките на Пророците, които задължително Бог ги е избирал да са из между праведниците.
За твърдението , че имаш нещо повече от изчистената концепция, именно - "Любов, Истината, Пътят и Животът", ами точно те са част, от гореспоменатата концепция за вяра, Бог и единобожие в Исляма, а не нещо друго, както се разбира от коментара ти или пък може би си се заблудил или неразбрал някое от нещата, които съм ти казвал досега. Така, че невиждам проблем, нито в концепцията, нито в цитата. Така, че по скоро още не си схванал някои от нещата от Исляма, след като правиш опити да използуваш тези неща срещу мен и Исляма.
Желая ти Бог да отвори душата ти за правилното по пътя ти към него. Амин.
Йоан
Потребител

Мнениеот Йоан » пон фев 25, 2013 8:19 pm

Върни се в “ислям”