Иконоборството в исляма

теми, свързани с исляма
Йоан
Потребител

Re: Иконоборството в исляма

Мнениеот Йоан » нед мар 10, 2013 3:58 pm

Йоан
Потребител

Мнениеот Йоан » нед мар 10, 2013 4:15 pm

Йоан
Потребител

Мнениеот Йоан » нед мар 10, 2013 4:25 pm

Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » нед мар 10, 2013 9:25 pm

Йоане, пак си се омазал до уши, пишейки някакъв психо научно-фантастичен филм, много е зле това, което си написал братко. И това, че пишеш, разкрачено и шарено, няма да ти помогне да стигнеш до истината, нито да убедиш останалите в заблудата в която се намираш. Наричам те, вече "братко" , защото, не си ми показал още от въпросните рисунки от правоверен мюсулмански храм и по силата на облога, ти трябва да си вече муслим, честито.
Йоане, имайки предвид написаното от мен в последния ми пост, не мога да разбера, дали си забравил, да излючиш грамофона с развалената плоча повтаряща едно и също и не чуваща нищо отсреща или просто се възползуваш лукаво да говориш зад гърба ми, след като заявих, че засега приключвам писането тук, имай поне малко достойнство. Ако пък толкова не можеш да се разделиш с мен ще ти дам домашно, върху, което да умуваш.
http://www.vbox7.com/play:09f40c33c2
http://www.vbox7.com/play:m197793bce
http://www.vbox7.com/play:m6f7376d88
За сега сбогом братко и не лукавствай, знай че ше бъдеш съден за греховете си.
Йоан
Потребител

Мнениеот Йоан » нед мар 10, 2013 9:49 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » нед мар 10, 2013 10:06 pm

Йоан
Потребител

Мнениеот Йоан » нед мар 10, 2013 10:28 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » нед мар 10, 2013 10:58 pm

Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » нед мар 10, 2013 11:31 pm

Демир баба е култов езически комплекс и донякъде свързан с шиитството, а не мюсулмански.
На всички останали въпроси съм ти доказвал вече неведнъж, че са абсурдни, колкото и самия ти Йоане. Виждам че, не можеш без мен, но първо си подготви домашното и ми кажи, как ти е новото име. Виждам че и продължаваш с глупостите си зад гърба ми, защото знаеш че, няма да отговарям и то при положение че съм те разобличавал по тези теми, а онези които искат истината, нека се поровят в постовете ни от миналата година. Разбрах, че нямаш и капка достойнство като противник, това не е добре за един муслим, какъвто трябва да си вече братко.
И още нещо братко, тефсира на Корана е точно за невежи като теб, които няма кой да им обясни за кой и за какво всъщност става въпрос в всеки един ает, чети тефсир братко, иначе с опитите да умуваш, ставаш шутовски смешен, а уж се перчиш, че си наясно с Исляма. Сега ми стана ясно защо досега не си станал мюсулманин, а ти си чел със заваръчни очила писанията, нищо, човек се учи докато е жив. Успех.

Предупреждение от Чехълчето: Ахмеде, мери си приказките, за да не си разваляме отношенията.
Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » пон мар 11, 2013 2:56 pm

Потребителски аватар
Чехълче
Модератор

Мнениеот Чехълче » вт мар 12, 2013 9:29 am

Изумена съм как даже не знаеш как се пише "мюсЮлмани".
За справка http://pravopisen.onlinerechnik.com/dum ... 0%B8%D0%BD
Йоан
Потребител

Мнениеот Йоан » вт мар 12, 2013 9:24 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » вт мар 12, 2013 9:34 pm

Йоан
Потребител

Мнениеот Йоан » вт мар 12, 2013 9:52 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » вт мар 12, 2013 10:19 pm

Както вече казах (в корана трябва да е писано някъде!!), Мохамед е започнал да "пророкува" след като нещо е започнало да до души. И доколкото си спомням от репортажите на Тома Томов из арабиите - го е повалино на земята.

Това се връзва и с друго нещо което знаех и което срешнах тук: Мохамед е бил епилептик. Ето нещо важно за
"Веднъж той си поставил задача да намери характерен признак, по който да може безпогрешно да се отличи истинската епилепсия от фалшивата, стимулирана. На Ковалевски дошла в главата мисъл да изследва теглото на тялото на епилептика преди и след припадъка. Оказало се, че при малки епилептически припадъци намаляването на теглото на епилептика може да достигне 2–9 фунта (0,8–3,6 кг.), а по време на големи (разгърнати) епилептически припадъци — до 12 фунта (около 5 кг.). Учения отбелязал, че падането на теглото на тялото зависи също от продължителността и от напрежението на припадъка, възлизайки понякога на 1/4 от действителното тегло на тялото на епилептика. След като припадъка се прекрати, теглото бързо се възстановява. Изследванията също показали, че независимо от най-изкусната имитация на епилептически гърчове, теглото на тялото у симуланта фактически не се изменя.

Анализа на многочислени примери на свръхестествено намаление на теглото на предмети и хора показал, че причина за левитация се явява непосредственото въздействие върху тях от страна на съществата от паралелния свят, използващи за това тази енергия, не известна за сега на науката (условно — антигравитационно въздействие). По такъв начин, указния признак (левитация) действително може да служи за симптом на повишено въздействие на СПС върху човека, т.е. такова въздействие, което СПС използват както в псевдохаризматическата тактика, така и в тактиката на пресинг.
…….
Както показали изследванията на Н.О. Ковалевски, левитацията е характерна не само за магьосниците, като съзнателни агенти на влияние на нечистата сила в човешкото общество, но така и за хората, обладани от зли духове, т.е. тези нещастни, които са се подложили на пресиращото въздействие от страна на СПС с цел на тяхното морално, духовно и физическо унищожение."

Върни се в “ислям”