Сектите – начин на въздействие

теми за общности от сектантски тип
Къстин
Потребител

Re: Сектите – начин на въздействие

Мнениеот Къстин » вт май 10, 2011 7:12 am

Последните коментари не можах да ги разбера. Ако може обясни пак.
Ако намекваш, че съм лицемер, свикнал съм да ме унижават и да се подиграват, не ми прави впечатление. В случая с вас си мълчах, защото така бях решил, не обичам войните и не съм цвете. Не ми харесва да ме правите на луд, и не трябваше да се връщам, където не ме харесват и ми създават характеристики по фантазии и интриги. Търсех помощ, съвет, приятелство, ако щеш, и не очаквах такова отношение и не зацепвах какво става. Мислех, че сте МИРяни. Винаги търся вината в себе си и се опитвам да гледам трезво, въпреки някои мой действия на псевдо смирение и вършене на глупост. Търсех приятелство, не го получих и се побърках. Можете да направите експеримент с някой друг. Пробвайте. Кефете се докато се гърчи незнаещ къде е, а после кажете, че е лицемер, защото е допуснал грешка. Не ми харесва вашата игра, в нея винаги съм виновен с присъда и портрет. И никога не сте ме правили на луд, това са клишета, защото искам да отклоня вниманието от моята вина. Кажете крия ли вината си? На чужд гръб всичко е лесно. Но можете да си направите експеримент с друг, той може по-добре от мен да се държи, и да е много повече в сравнение с мен – лицемерът. Ако това намекваш. Нямам нищо против. Какъв ли не съм бил във вашите характеристики. Прекалих, но се побърках и освен ти, кой ми обърна внимание от великите спасители? Малко прекалявам с обвиненията по твой адрес, но малко съм откачил и не се спирам, а е толкова просто.
Къстин
Потребител

Мнениеот Къстин » вт май 10, 2011 7:48 am

Под вина имам предвид грешки. И пак ще използвам клише „Защо ме правите на луд"
Ако не всеки път се изразявам точно означава ли, че трябва да съм лицемер. Ако това искаш да кажеш. Просто не харесвам войните. И ако не беше ти, нямаше да участвам във форума. Може би трябваше да забравя всичко, да сложа край и да съм трезвен човек, поне натам щях да се стремя. Не беше почтено от моя страна. За вас нищо няма да кажа. Вие си преценявайте. И ако сте решили да си играете с мен, разбира се , че нищо няма да ви кажа, нима ще спрете? Трябваше да съм далеч и да не обръщам внимание на глупости. Но направете си експеримент с някой друг.
ioio
Потребител

Мнениеот ioio » вт май 10, 2011 9:15 am

Къстин, като знам възможностите и предназначението ти и като виждам в какво те е превърнала сектата. Ти сега си крачещо клише. Или се правиш на нещо такова с някаква цел. Допускам и това лукавство. Може да не харесваш войната, но ще трябва да воюваш за себе си с това, в което си се превърнал.
Слаби сме, но с Божията помощ може и да се измъкнем. Ако си дадем сметка за падението и духовната си разруха.
ioio
Потребител

Мнениеот ioio » вт май 10, 2011 11:25 am

Върни се в “секти и култове”