Православието има ресурс, но няма мениджъри

форум за невярващи, скептици и съмняващи се
Славян
Потребител

Re: Православието има ресурс, но няма мениджъри

Мнениеот Славян » чет сеп 02, 2010 3:53 am

Tor
Потребител

Мнениеот Tor » чет сеп 02, 2010 9:24 am

Не съм се именувал на скандинавски бог Славяне а ника ми е съкратен от Тодор-Тор , понякога и Тео или ТТТ се именувам. Ако не е позволено ще сменя ника си. ( не знам как е по правилата на форума)
Славян
Потребител

Мнениеот Славян » чет сеп 02, 2010 1:00 pm

Потребителски аватар
to6ominator
Потребител

Мнениеот to6ominator » чет сеп 02, 2010 2:16 pm

Мдаа, те САЩ са си бедна страна, къде ще се мерят с Гърция или Нас, великите православни страни. Ние тука кебапчета и кифтетата ни ги раздават като рекламни листовки по улиците, а американците трева пасят. Да не говорим за Великобритания, чието присъствие в половината свят като империя още се помни от някои баби и дядовци. Германия, най-богатата страна в Европа, кой я бръсне за слива... Те, тия мерцедеси, аудита, сименси, фау-вета, Шварцкопф, Некерман, ДМ, Дойчебанк, Дойче Бьорсе и на малкия пръст не могат да ни стъпят. Ако говорим за Америка, целия сайт няма да ми стигне за да им изброя всичките компании, направили милиарди. Та, иначе, много са бедни, горките протестанти и католици. Добре, че сме ние, за да им пращаме милостиня от време на време, та да свържат двата края. А ние, богаташите.... Нас бълха ни ухапала. Лежим(те) си на старите ларви, и си мислите, че сте в средновековието и се биете в гърдите, за постижения, направени от отдавна починали хора. Докато живеете в миналото, не виждате проблемите на настоящето, а и не ви интересуват. То, да си Богоизбран било много лесно: нищо не те интересува, освен повтарянето на няколко мантри и заучени фрази. "Заблудените души", които не са съгласни, трева да пасят.
ivan47
Потребител

Мнениеот ivan47 » чет сеп 02, 2010 3:18 pm

Нашите (православни) са богати по душа :wink:, а и какво харесвате на онези с лъскавите дрехи и благите погледи :? я вижте нашите, рошав, смръщен, расото избеляло ......, а като те погледне в очите ...... направо огън те изгаря :lol:.

Върни се в “атеизъм и агностицизъм”