КомунизЪма ... !!!

форум за невярващи, скептици и съмняващи се
reiko
Потребител

Re: КомунизЪма ... !!!

Мнениеот reiko » вт мар 31, 2009 3:55 pm

Не не сме ние. Враговета са тези които ни "управляват". И идеята не е мъртвородена. Маркс е бил изгонен от Германия от буржоазията защото почти е усъществил идеята си. От англия е изгонен поради същата причина. А за да се създаде един такъв строй трябва да се създаде от хората вдигнали революцията и тези които знаят какво искат.
Потребителски аватар
Gunev
Потребител

Мнениеот Gunev » вт мар 31, 2009 4:09 pm

Molecule
Потребител

Мнениеот Molecule » вт мар 31, 2009 4:23 pm

sandi
Потребител

Мнениеот sandi » вт мар 31, 2009 5:49 pm

reiko
Потребител

Мнениеот reiko » вт мар 31, 2009 7:58 pm

Аз библията може да не съм е прочел но съм чел 1 000 000 пъти повече за Марксизма и Ленинизма. Ето тука ти си незнаещия защото ако беше отворил малко да почетеш старата истинска филостофия щеше да разбереш, че съм прав. Това, че си ходил в СССР нищо не означава. И когато изпращам линкове моляте чети по грамотно а през 2 реда. Там ясно е описано, че гладът ПРЕЗ 30-ТЕ ГОДИНИ НА 20-ВЕК Е ИЗМИСЛИЦА. Но с него до тук. Бил ли си някога в Китай бил ли си във Виетнам. Задавал ли си си въпроса "Защо сега българите там бягат?". А това, че руснаците са пияници - вярно е но това не е от вчера или от днес. Абе хора вие само против Русия говорите бе. Като толкова знаете да плюете вижте САЩ. Там са най-дебелите хора в света, това е държавата с най-много домашно насили (вкючително сексуално). Всяка година по затворите стават между 290 000 и 300 000 изнасилвания. Това е държавата с най-много затворници. Ти изобщо виждал ли си наше събиране какво представлява, че говориш ТАКИВА ПРОСТОТИИ от сорта на "Идеализъм на шише ракия и чиния кюфтета.". За тебе съм сигурен, че го правиш това всяка вечер.
reiko
Потребител

Мнениеот reiko » вт мар 31, 2009 8:05 pm

Абе като толкова знаете гледайте фила "Духът на времето" за да видите в какъв свят живеем и каква е целта на вашия "свещен капитализъм".
Molecule
Потребител

Мнениеот Molecule » вт мар 31, 2009 9:11 pm

Аха, чел си Библията 0 пъти. 1000 000 пъти повече си чел за комунизъма... 1000 000 x 0 е равно на... 0 :lol:

Познавал съм виетнамци и китайци, емигрирали в Бг... А за българи, бягащи към Виетнам, не съм чул... Пък българи, има-няма, познавам... Все към гладуващия запад бягат. Но няма значение. И за глада в СССР е безпредметно да спорим. Отдавна съм се убедил, че комунист е диагноза... Болест с тежки последствия за интелекта. Само нека ти кажа, хлапе, че да бе прекарал само няколко часа в съветския разкош, после би се молил ден и нощ да ти се разминат луксовете на комунизъма.
Така или иначе, твойте "другари" доказаха пълната си културна, икономическа и идеологическа импотентност и, въпреки "закономерностите" на "историческия материализъм", бяха позорно разгромени от "гнилия капитализъм". На ВСИЧКИ фронтове!!! Жалкото е, че изпробваха скудоумието си на гърба на милиони хора, принудени да строят очевидно-безумни утопии и да изнемогват под варварския съветски ботуш. Слава Богу, че немощния ви гласец днес цирцирика само по разни форуми и никой не му обръща внимание, освен да се покодоши с вас.
Тия сравнения между САЩ и СССР ги пробутвай на разни пълни олигофрени. Що не са руснаците най-дебели бе, рейко, да не би да е щото пазят диети? Мизеруваха, момче, това е истината, жестоко мизеруваха.

САЩ също са "империя на злото", но нищо не може да надмине "великия Съветски съюз". Съществуването на Джефри Дамър никак не оправдава Андрюшата Чикатило. А капитализЪмът за вас трябва да е свещен, защото той роди недоносената ви идеология.

Та как минават вашите сбирки бе, рейко?
Asenov
Потребител

Мнениеот Asenov » вт мар 31, 2009 9:18 pm

Molecule
Потребител

Мнениеот Molecule » вт мар 31, 2009 10:54 pm

Този форум е за мислещи хора. Всеки сам може да прецени кое е пропаганда и кое- не, както и да извади полезното от предложената информация. Няма нужда Големият Брат да се грижи за идеологическата ни невинност. Ако на някой му липсва уюта на политкоректността, да се преориентира към четене на "Newsweek" (перфектната, безбурна скука)!
reiko
Потребител

Мнениеот reiko » ср апр 01, 2009 12:42 am

"1000 000 пъти повече си чел за комунизъма... 1000 000 x 0 е равно на... 0". Ти изобщо сядал ли си един ден да се замислиш кои си за какво живееш не е ли света несправедлив. Библията или днешното християнсто е нищо повече от измислица базирана на старите религии. Ако сте гледали филма които е задължителен за всеки (Духът на времето) ще разберете за какво говоря. А отностно гладуващите в съюза. ПО-ГОЛЯМА ГЛУПОСТ ОТ ТОВА НЕ БЯХ ЧЕЛ НИКЪДЕ. Всеки мои роднина е посещавал Русия или страните от соц лагера и са ми казвали, че слуховете които се водят (глад мизерия нещастие) са пълни глупости спрямо истината. От вашия "прекрасен капитализъм за които всеки мечтае" всеки ден умират по 35 000 деца от глад. 50% от населението на земята кара с по- малко от 2$ на ден. 2 % имат парите на 40% от земята. Задаите си въпроса някои ден. Защо? Трябва ли да живеем така? Къде е сбъркал света? И тогава коренно ще си промените мисленето. А относно това, че никои не се интересувал от тази идея. Пф чак в Япония хората заплакаха за такъв строи. Масово си загубиха работата и започнаха да възхваляват Маркс.
Molecule
Потребител

Мнениеот Molecule » ср апр 01, 2009 1:19 am

Asenov
Потребител

Мнениеот Asenov » ср апр 01, 2009 4:24 am

sandi
Потребител

Мнениеот sandi » ср апр 01, 2009 8:47 am

Asenov
Потребител

Мнениеот Asenov » ср апр 01, 2009 11:45 am

Много по-вероятно е майка ти да е комуняга, пък ти сега да и държиш опозиция :)

Всъщност, вече казах - комунизъм и фашизъм са двете страни на една и съща монета. Излишно се пънеш, фашисте.
reiko
Потребител

Мнениеот reiko » ср апр 01, 2009 12:04 pm

ХАхахахахахахахахахахахахахахахахахахаахахахахах. Те ако бяха еднакви още през втората световна щяха да се съюзът и да превземат света. Все едно да кажем, че хриситянството и мисилманството са 2 еднакви религии.

Върни се в “атеизъм и агностицизъм”