Малко смях

обсъждане на всякакви въпроси
gaitan vejdu
Потребител

Re: Малко смях

Мнениеот gaitan vejdu » чет юли 08, 2010 8:54 am

Науката в услуга на човека, или вижте, моля, от какъв научен документ аз черпя знания, така щото да спазвам постите според науката.

Предвид обемистото съдържание на научната графика, горещо с препоръчва първо да се свали на компютъра и чрез мащабиране да се уголеми; иначе трудно се чете на монитори под 21 инча.
ivanb63
Потребител

Мнениеот ivanb63 » чет юли 08, 2010 4:17 pm

refab
Потребител

Мнениеот refab » чет юли 08, 2010 11:54 pm

Ако имаме предвид тома, че според теорията за прераждането, онези, които са били невежи и в общение с тъмни духове, се прераждат в по-нисши същества, то има вероятност Ванга да се е преродила в октопода Поул, който предсказва резултатите от мачовете! Това предположение обяснява неговите ясновидски способности! ;)
Радослав
Модератор

Мнениеот Радослав » пет юли 09, 2010 12:11 am

Потребителски аватар
m.muladzhikova
Потребител

Мнениеот m.muladzhikova » пет юли 09, 2010 8:32 am

Потребителски аватар
plamen
Администратор

Поредната дивотия

Мнениеот plamen » ср юли 28, 2010 10:21 am

ТодорК
Модератор

Re: Поредната дивотия

Мнениеот ТодорК » ср юли 28, 2010 10:39 am

Потребителски аватар
Gunev
Потребител

Re: Поредната дивотия

Мнениеот Gunev » ср юли 28, 2010 12:00 pm

Към съображенията спокойно можем да добавим и хита "Минаваш през мен" - действие възможно само за по-висши, безплътни същества. :wtf:
Потребителски аватар
to6ominator
Потребител

Мнениеот to6ominator » ср юли 28, 2010 2:01 pm

Потребителски аватар
Gunev
Потребител

Мнениеот Gunev » ср юли 28, 2010 2:22 pm

Потребителски аватар
to6ominator
Потребител

Мнениеот to6ominator » ср юли 28, 2010 3:04 pm

Аз съм чел много истории на щастливи хора, на които Ванга е помогнала заради здравословни проблеми. Ако не беше тя, част от тези хора, сигурно нямаше да са живи. Аз не я познавам лично, за да я защитавам, просто казвам, че когато човек има дар и с него може да помага на хората, защо да не го прави? Това, че хората са наивни, неуки и прости и не могат да различат истинското от фалша е друг проблем. По същата логика, която вие имате, блестящи учени в средновековието са били изгаряни на клада, бесени, само защото са имали неприемливи за църквата идеи. Земята е кръгла и се върти около слънцето: аууууу, какви дяволски мисли, тц, тц, тц - айде на кладата. Таман е останала малко жарава от изгарянето на една вещица, която твърдяла, че земята се движи около слънцето по елипсовидна траектория... Ние не сме центъра на вселената.... Какви дяволски мисли. Някой може да предскаже бъдещето - веднага на кладата - как смее да го предсказва, сигурно се е съюзил с дявола. Някой може да бъде по-добър в нещо от другите - как смее - веднага на кладатата - да развращава хората така, като ги образова... Хората трябва да са прости, за да вярват на всичко, което им се каже - че земята е плоска, и е центъра на вселената, че човек не трябва да се къпе през живота си, за да не вземе да измие "свещенните си нечистотии" - та белким разбере, че като се мие по-често, може и да избегне "Божието наказание" - чумата, проказата и т.н.
Ами така е, когато човек е по-добър от другите в нещо, обикновенно го обявяват за "съюзник на дявола" и го оплюват отвсякъде. Да живее "християнската" ви същност, която не търпи различните.
gaitan vejdu
Потребител

Мнениеот gaitan vejdu » ср юли 28, 2010 3:41 pm

Тошо, не се коси. Толкова можеш - това пишеш. Не припирай. Има време за всичко в тоя свет ...
Потребителски аватар
zmianatz
Потребител

Мнениеот zmianatz » ср юли 28, 2010 4:12 pm

Факт е, че преди идването на Христос, врачките са работели само с дявола, доколкото знам. Те не са могли "да се свързват" с небето - всичките им "дарби" са били от дявола. Но след Иисус Христос нещата са различни. Има хора с дарби, има хора с дарби, но от "духа на дявола". Светия Дух е при малко хора. Времето обаче ще покаже при кой е бил Светия Дух - и при кой - не. Сега можем само да гадаем и философстваме...
Потребителски аватар
to6ominator
Потребител

Мнениеот to6ominator » ср юли 28, 2010 4:13 pm

Всъщност, за някои има много време, защото са на правия път, а на други и цяла вечност няма да им стигне да намерят правия път. Така е, хората са различни, идеята е да бъдат различни, а не еднакви (както комунистите си мислят, че трябва да бъдат, а и вие също) и всеки има право да си бъде различен по какъвто си начин иска! Ако някой от различните хора върши лоши работи - примерно Джак Изкормвача - изкормва някоя и друга жертва - то той ще си получи заслуженото, когато му дойде времето. Не сме ние, тези, коитотрябва да хванат Джак Изкормвача и да го убият, защото тогава и ние ще станем убийци. Убиецът си е убиец и никаква кауза не може да оправдае убийството. Същото е и за такива, които сипят хули, оплюват, дори анатемосват, без дори да са си направили труда да разберат за какво става въпрос. Кой от вас лично е виждал и е говорил с Ванга? Не сте ли? Тогава, защо пишете такива неща за нея?
Потребителски аватар
Gunev
Потребител

Мнениеот Gunev » ср юли 28, 2010 4:20 pm

Тоше, ти ако знаеш кой е Джак Изкормвача и че има опасност да изкорми още някоя невинна жена, няма ли да направиш нещо ? Не казвам да го убиеш, а просто да предотвратиш по някакъв начин следващото му убийство.
Аз лично Ванга не познавам, но докато беше жива, жена ми ходеше пред дома и да си говори с хората на опашката. Сиреч имам някаква идея за какво става въпрос. Имал съм и досег с подобни.
Никой не пречи на никого да бъде различен. Ние християните имаме позиции по някои въпроси, които споделяме. Вече кой ще се съгласи с тях и кой не си е въпрос на личен избор.

Върни се в “разни”