Богослови срещу гей-парада в София

обсъждане на всякакви въпроси
ТодорК
Модератор

Богослови срещу гей-парада в София

Мнениеот ТодорК » пет юни 19, 2009 10:07 am

"Студенти от Богословския факултет на СУ „Св. Климент Охридски" организират литийно шествие срещу планирания гей-парад в София. То ще се проведе на 21 юни - Неделя на всички български светии..."

Цялата статия -
Искра
Потребител

Re: Богослови срещу гей-парада в София

Мнениеот Искра » пет юни 19, 2009 11:26 am

Нещо зачестиха гей-парадите, струва ми се.
Asenov
Потребител

Мнениеот Asenov » нед юни 21, 2009 3:03 pm

и гей-скандалите също зачестиха
Потребителски аватар
Р. Марков
Потребител

Мнениеот Р. Марков » пон юни 22, 2009 2:21 am

Гост

Мнениеот Гост » пон юни 22, 2009 1:08 pm

Бях на парада и се радвам, че се събрахме стотина души, но това все пак е отчайващо малко. Студентите от Богословския факултет не бяха повече от 20-ина човека - това ли им е мисленето и гражданската позиция? Къде бяха семинаристите - аз не видях нито един?

Сатаната е събрал страшна сила срещу нас - От "Дъгата на розата" (лесбийско-педерасткото крило на Европейските социалисти) са изпратили специално писмо до Сергей Станишев. Българската социалистическа младеж и Политическа партия "Зелените" отявлено подкрепят гей-парада. На гей-парада ще присъстват Евродепутати!!!

Защо БПЦ мълчи??? Защо не се обърне с официално възвание към хората да се опомнят и да не участват в марша на Сатаната???
Потребителски аватар
Р. Марков
Потребител

Мнениеот Р. Марков » вт юни 23, 2009 2:07 pm

БНС бая се постараха да осуетят миналогодишния "парад на Сатаната" ( :wtf: ), сигурен съм, че няма да те разочароват и тази година.
Кабрал
Модератор

Мнениеот Кабрал » вт юни 23, 2009 2:17 pm

А какво точно ще търси Църквата на гей-парад? Аз не очаквам точно в този момент някой да се разкае и да има нужда от изповед, а и така да е, ако разкаянието е истинско, ще отиде в черквата.
Искра
Потребител

Мнениеот Искра » вт юни 23, 2009 10:08 pm

Мисля, че гостът имаше предвид официално изявление от БПЦ или нещо от този род още преди да се е състоял парадът .
ivo_tehno
Потребител

Мнениеот ivo_tehno » ср юни 24, 2009 2:37 pm

Ами как да го направят, като една голяма част са хомосексуалисти :oops: . Аз нямам по-малко грехове, но гледам да ги изповядвам и да не ги върша, а те си живеят с тях(повечето).
Примерно колкото и да искам да стана свещеник, ако не се разбираме добре в къщи, а постоянно се караме, как да стана, съвеста не ми позволява, ще имам угризения.
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » ср юни 24, 2009 3:09 pm

Ами защо тогава в името на свещенството не преодолееш проблемите с жена си и така с един куршум ще улучиш два заека :)
refab
Потребител

Мнениеот refab » чет юни 25, 2009 9:11 am

Какви "богослови"?...Невежи и примитивни хора с лош стил и култура?...Прочетете двете статии на Константин Спиров в "Двери", критични спрямо проявата, вижте и снимките, на които с църковно-славянски ? шрифт е изписано "Вън хомосексуалистите от България"!
Ей, долнопробна история!....Нека не бъркаме и смесваме осъждането на блудството в по-тежкия му хомосексуален вариант, с противозаконно, нецивилизовано и антирелигиозно бичуване(призив за това!) на хомосексуалистите!...Важен момент в цялата тази история е, че, доколкото знам, при българските гей-шествия(досега едно?) няма (засега!?) противни и провокативни моменти като лигавене на ефемизирани хомосексуалисти, палячовски костюми, разголвания, гнусни похотливи движения....-неща, въпрос на съдържание и стил, срещу които наистина трябва сериозна критика и реакция, но тогава, когато ги има наистина!
boji
Потребител

Мнениеот boji » чет юни 25, 2009 1:16 pm

Срам, срам, срам. Какво е това парадиране?- от педерасти и (женски педерасти) а правителството ще ги подкрепя понеже някоиси пратили писмо. Тези са болни хора, трябва им адекватно лечение, а не писма от някакви си долнопробни организации подкрепящи педерастията(навярно те са такива знам ли?) Трябва да им се даде шанс за лечение и осъзнаване наличноста мъж- жена. Ако ли пък НЕ, вънка от страната ни. По никакъв начин не трябва да покваряват и без туй болното ни общество. Какво ще кажем на децата си? Как ще ги убедим че те имат нужда от лечение а не от парад след като най демонстративно ще си парадират?
Ще отида да протестирам белкем някой ни чуе.
Потребителски аватар
paladium
Потребител

Мнениеот paladium » чет юни 25, 2009 8:32 pm

гост

Мнениеот гост » чет юни 25, 2009 10:17 pm

Потребителски аватар
Р. Марков
Потребител