Разпознаване на пишещите във Форума

обсъждане на всякакви въпроси
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Re: Разпознаване на пишещите във Форума

Мнениеот Ника » вт сеп 28, 2010 4:27 pm

Абе хора, кажете ми какви страсти? Са губителни за душата на човека? Нали всичко се изповядва и за всичко се покайва човек, в идеалния случай?
Потребителски аватар
Чехълче
Модератор

Мнениеот Чехълче » вт сеп 28, 2010 4:27 pm

Ника, отговорът ми остана на предишната страница. :angel:
Tor
Потребител

Мнениеот Tor » вт сеп 28, 2010 4:39 pm

Чехълче, че аз незнам че тва са Протестантски идеи.
Виж ти, начи имало и свестни идеи при тях.
Потребителски аватар
Чехълче
Модератор

Мнениеот Чехълче » вт сеп 28, 2010 4:49 pm

Жалко за теб. Сбогом и лек път.
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » вт сеп 28, 2010 6:43 pm

Искам да изразя искренно пред всички своето съжаление, че се занимавам със заяждане и злобеене. По този начин, осъзнавам, че вредя на душата си , най-искренно съжалявам за всичко това. Моля, всеки, когото волно или неволно съм засегнала, да ми прости. Обещавам, че ще положа всички усилия, за да не се вплитам в спорове и глупави и несмислени разговори.
Божието царство ми е по-скъпо от всичко и дано всеки да стигне до него!Бог да спаси душите ви, братя и сестри!
Потребителски аватар
ecclesiast
Потребител

Мнениеот ecclesiast » пон окт 04, 2010 11:35 am

Тук пише един, или най-много двама човека на смяна. Пише от различни никнейми и различни самоличности, за което получава заплата.

Например някой си се представя за ревнител за Христа, но като хулят Христа "ревнителят" странно не се обажда, нали така. Значи е менте. Иначе не би могъл да спи от угризения, ако не се обади.
Ей-тука е обяснено:[url]http://www.pravoslavie.bg/Колонката/Ментета[/url]
Също така - от 12 хиляди участници в подкрепа предмета вероучение на литийното шествие - тук един не бе пуснал тема за шествието, никой не го подкрепя. Ами много ясно, че това не могат да бъдат истински енориаши от православни храмове, каквито бяхме на шествието.
От нашите в Хасково храмове имаше 4 автобуса - за четирите църкви. Повечето енориаши дойдоха, освен неспособните за пътуване, които морално също бяха с нас. Е, тогава форумците тука какви и що сте? МЕНТЕ.
ioio
Потребител

Мнениеот ioio » пон окт 04, 2010 4:06 pm

Бях на шествието. Не пуснах тема по въпроса, защото непрекъснато пиша по този въпрос и реагирам на всичко написано във връзка с него. За съжаление, не всичко се допуска. Така например, написаният от мен коментар по отношение казаното от Буцов, не бе одобрено. Явно говоренето на ИСТИНАТА не се допуска. А тя е такава, каквато е. Не е редно и почтено пред Бога и човеците - един да хули Църквата, и да му се дава думата, а друг да не може да Я защити. Там пиша под истинското си име. Но явно, много са ранимите, мимозите и ощипаните моми. Бъдете мъже и когато хулите, очаквайте в отговор същото.
sluntce
Потребител

Мнениеот sluntce » пон окт 04, 2010 9:50 pm

Върни се в “разни”