Оказа се, че не били ченгета...

обсъждане на всякакви въпроси
Razkolnikov
Потребител

Оказа се, че не били ченгета...

Мнениеот Razkolnikov » чет мар 22, 2012 11:55 pm

Оказва се, че в крайна сметка вашите митрополити НЕ са били ченгета. Те са били първостепенни фактори в цялата световна шпионска игра. Майор Христов (иженарицаем дедо ви Симеон) е бил Авангардът на Коминтерна по време на Студената война. Благодарение на своите умения на супершпионин, той е провалил тайните планове на САЩ за инвазия на Балканския полуостров. Четете и се дивете:

Е, на такъв супершпионин можеш ли да кажеш ченге? Разбира се, че не! Пред дядо ви Симеон (майор Христов) Джеймс Бонд е просто палячо! Вече не бих се учудил, ако се разкрие, че по време на първата война в Афганистан дядо ви Кирил собственоръчно е ликвидирал 10 000 муджахидини със Съветска картечница ПКМ. С боекомплекта и резервните цеви тя тежи малко под 20 кг. и трудно се мъкне по чукарите на Хиндукуш, но явно нищо не е невъзможно за тези велики войни на Варшавския договор - "св." синод на БПЦ!

Сега се питам две неща: 1. Щом дядо Симеон е майор, защо не си носи пагоните и медалите публично? От какво се срамува? Нали е служил на родината? 2. Щом владиците ви са на върха на шпионската йерархия в Източния блок, има ли шанс, срещу дарение за синода, да ми уредят среща с Анна Кушченко (Чапман)?
Eleazar_Levi
Потребител

Re: Оказа се, че не били ченгета...

Мнениеот Eleazar_Levi » пет мар 23, 2012 5:55 am

Razkolnikov
Потребител

Мнениеот Razkolnikov » пет мар 23, 2012 4:01 pm

Е, сега! Това да не е форума на списание Maxim?! Там трябва да има нейни снимки от фотосесията й за същото списание.

И още нещо се чудя... Защо капитан Бончо Асенов говореше за владиците все едно, че им е бил някакъв супервайзър? Ми, щом дядо Симеон е майор, значи той е шеф на Бончо Асенов, а не обратното. Ситуацията със Симеон обяснява и защо не е открито досието на Максим. Щом Симеон, който е подчинен на Максим, има чин майор, значи самият Максим трябва да е генерал, а досиетата на служители на ДС с толкова висока позиция сигурно отдавна са унищожени или се пазят на микрофилми в мазето на "Лубянка". Уви, по този въпрос Чапман е по-компетентна от нас, а тя не пише във форума...
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » съб мар 24, 2012 6:35 pm

То и аз се чудя, защо хора, които не са в БПЦ толкова много пишат все за нея.
Например да сте видяли мен, като не съм в Руската или сръбската или китайската църква, да пиша за тях и да се интересувам от тях?
Vital
Потребител

Мнениеот Vital » вт мар 27, 2012 9:27 am

Върни се в “разни”