Православните и гражданският протест срещу мафията

обсъждане на всякакви въпроси
Потребителски аватар
Next
Потребител

Re: Православните и гражданският протест срещу мафията

Мнениеот Next » нед фев 22, 2015 8:22 pm

За протестите против 1 милиард Орешарски заем и 16 милиарда на Б.Б., или (от Калина Андролова, цъкате аудиото и слушате народопсихология по... Хаджийски).

П.п. Ако мислите, че голяма част от заема няма да отиде за оръжие... вземете посмятайте :idea:
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » вт фев 24, 2015 10:05 pm

abbc.jpg
29.03.2014 - "Бойко Борисов: Държавата ще фалира, ако вземе заем"
18.02.2015 - "Бойко Борисов: Държавата ще фалира, ако не вземе заем."

Къде са "умните и красиви" протестъри сега, които ореваха света за заема от 1 млрд. на Орешарски? Защо не протестират сега срещу 16 милиардния заем? Или сега няма кой да им дава по 50 лева за участие на майцепродавците? Къде са пишман-демократите от форума, които наричаха политическата проституция от лятото на 2013 "граждански протест срещу мафията"? Те имат ли мозък колкото лешник да осъзнаят изобщо нещата или нямат?

Утре от Атака и БСП се организират протести пред парламента. И двете партии намекват, че това е военен заем! И да не е, със сигурност тия пари няма да се инвестират в икономическо развитие. София все повече заприличва на град от третия свят с ужасната си инфраструктура. Централният булевард Дондуков едва ли е изглеждал по-зле, ако не броим времето на бомбардировките през Втората световна. Магистрала Тракия в участъка след Пазарджик до Стара Загора прилича на междуселски път. Всичко се срива, вече дори не се напрягат да ни лъжат за светлото европейско бъдеще. Излишно е да споменавам, че по доходи българите се нареждаме не само на последно място в Европа, но дори сред редица държави от Третия свят.

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » вт фев 24, 2015 11:36 pm

Пак да питам участвалите в "протестите срещу мафията", колко изкарахте онова лято, колко ще плащате сега вие и децата ви?
Метличинка
Потребител

Мнениеот Метличинка » ср фев 25, 2015 8:35 am

Нова
Потребител

Мнениеот Нова » ср фев 25, 2015 5:04 pm

Дано ми прости Господ, но днес цял ден само клетви ми идват на ум и не мога да се удържа :(

Заемът, който трябва да се рефинансира в следващите 3 години е 6,8 млрд лева. Другите 10 за какво са, само можем да гадаем. Както и какви данъци ще плащаме. Идва ми да напусна цивилизацията и да отида да живея в някоя колиба и никой да не ме знае!

Чудех се навремето защо Господ ще затрие света, нали в него има и хора, които го обичат, но вече ми е ясно- затриването на света е милост към неговите хора. Толкова отвратителен става света, а и още ще по-гаден ще става. Като че ли ми се иска по-бързо да свърши всичко. Прекалено е гадно, прекалено мръсно, прекалено отвратително и потискащо ...
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » ср фев 25, 2015 6:53 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » ср фев 25, 2015 8:50 pm

Освен много пари за крадене, ще има и за въоръжаване срещу този:
Скоростния заем от най-подлите еврейски банки бе изтеглен след визита на западни висши "съветници".
Вижте как хората реагират на президента си.
За себе си и оня, който стои зад метлата и чехлите в ъгъла - не ми се търси. Само тема повръщане ми е в главата.

П.п. Но колкото и да са се борили срешу Бога всички сатанисти, изгубили са всички войни... Мислят си, че воюват против Бога, а воюват помежду си!
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » ср фев 25, 2015 8:59 pm

Знаете ли кое беше най-интересното днес? Докато бях пред парламента по време на дебатите, пред входа му спираха редица дипломатически коли, от които излизаха дипломати и влизаха вътре. Не успях да видя знамената им от далеч, но се питам народът ли управлява България или чужди държави?

------------

Една статия за всички, които си живеят в илюзията, че ставащото няма да ги засегне, защото те са си добре. Ако спрем да обслужваме дълга, в страната ще пристигнат кредитори и всичко ще се озове на публична продан. Може би и жилищата ни, ако приемат съответните закони за отмяна на неприкосновеността на частната собственост.

Чавдар Георгиев, депутат от БСП: „Този дълг е с такива загробващи държавата условия, че оттук нататък могат да се случат най-лошите сценарии за България. Най-лошият сценарий е да не го обслужваме“, посочи Георгиев. В този случай в страната ще пристигнат кредитори, които ще изложат всичко за публична продан, включително и подземните ни ресурси."

СРАМ ЗА ВСИЧКИ ФОРУМНИ "ХРИСТИЯНИ", ДОПРИНЕСЛИ С ПОВЕДЕНИЕТО СИ ЗА ТОВА НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО! ВСЕКИ, КОЙТО ПРЕДАВА ЗЕМНАТА СИ РОДИНА ДНЕС, УТРЕ ЩЕ ПРЕДАДЕ И НЕБЕСНАТА, АКО ВЕЧЕ НЕ ГО Е НАПРАВИЛ!

СРАМ И ПОЗОР, ПЛЮЯ НА ПРЕДАТЕЛИТЕ!
Метличинка
Потребител

Мнениеот Метличинка » ср фев 25, 2015 11:16 pm

Нова
Потребител

Мнениеот Нова » ср фев 25, 2015 11:18 pm

Не съм отчаяна. Просто много, много, много ме боли. И в най-лошите си кошмари не съм си представяла, че ще гледам как пред очите ми ще загива България, как ще оскотява народа и, как ще мачкат, ограбват, съсипват ... как ще се подиграват в очите ни, докато ни смазват ... много е тежко за мен това! Просто не мога да гледам! Знам, че така или иначе всичко ще свърши един ден, включително и България, но ...много ми е тежко да гледам, докато това става!
Метличинка
Потребител

Мнениеот Метличинка » ср фев 25, 2015 11:19 pm

Метличинка
Потребител

Мнениеот Метличинка » ср фев 25, 2015 11:34 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » чет фев 26, 2015 9:13 am

Всичко е нормално следствие от духовността на народа. Има здрав дух, има нормални отношения между хората, има нормална икономика.
Няма тарикати, спекула, прецакай другарчето си, има честен труд, отговорност към околните и пр.
Сега има хора на принципа и след мен потоп. Една позната гласувала за ГРОБ, защото имала познати гробари. Без да смята, че Цв. Цв. е осъден на 4 години и всеки, който гласува за престъпник не е жертва, а съучастник в престъплението.
Сега има хора, които биват галени по ушенцата с евроатлантически ценности и не се замислят, че влизат в ролята на гаргата от баснята за лисицата и сиренцето. Че и не подозират, какви хищни кръвожадни акули стоят зад тия ценности и как политиците им лижат за малко власт.
Въобще приказката е дълга, но идеята дано да е ясна: има духовност, има икономика. Няма духовност, бащата на лъжата надцаква всички!!! Включая баш тарикатите!
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » чет фев 26, 2015 10:15 am

Метличинка
Потребител

Мнениеот Метличинка » чет фев 26, 2015 8:40 pm

Върни се в “разни”