Бесовете на бесните или БФ на СУ пише писмо на Патриарха.

обсъждане на всякакви въпроси
Кабрал
Модератор

Бесовете на бесните или БФ на СУ пише писмо на Патриарха.

Мнениеот Кабрал » нед ное 03, 2013 8:46 pm

Защото няма раздел "бесове" ще сложа тази тема тук.
Днес БФ на СУ, скрит зад т.нар. "ранобудни студенти" изпрати писмо на Светейшия патриарх. Хора решили, че са собственици на страната, се почустваха собственици и на Църквата.
Безбожници от БФ на СУ, вие сте нищо! Нито страната е собственост на вашите господари, нито вие сте собственици на Църквата, както казах вие сте нищо!
Тук често ми опонират относно богоборците в БФ, това свърталище на бесове, чиято единствена цел е да руши вярата и събира попълнения за ада. За всички ни обаче идва Видов ден, когато трябва да се определм с кой сме - с БФ и "ранобудните" или с Църквата, от това не можем да избягаме и аз казвам, че съм с Църквата.
Борис
Потребител

Re: Бесовете на бесните или БФ на СУ пише писмо на Патриарха

Мнениеот Борис » нед ное 03, 2013 9:19 pm

Работата около Въчин едно на ръка, но защо са тези остри нападки към БФ? Кое те кара да ги наричаш "безбожници"?
Кабрал
Модератор

Мнениеот Кабрал » нед ное 03, 2013 10:07 pm

Потребителски аватар
MMM
Потребител

Мнениеот MMM » пон ное 04, 2013 11:00 am

Май теб някакви бесовете те мъчат :)
Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » пон ное 04, 2013 11:53 am

МММ , учудваш ли се? Кабрал е всичко друго но не и [редактирано от администратор: обиди и медицински диагнози].
small axe
Потребител

Мнениеот small axe » пон ное 04, 2013 1:30 pm

съвсем си е нормален психически Кабрал, нищо му няма wink: , той просто си вярва нещо различно от казаното от Христос и апостолите, и си го смята своето верую за истината. Това е. Чист еретик и сектант е, но не го знае, понеже разчита на някакви свои интерпретации на писаното в тн. предание. Това е такава хлъзгава основа, че направо немам думи. Сектант си, казвам Кабрал, понеже се делиш от думите на Христос и апостолите. Тоест си в някакъв друг сектор.
Eleazar_Levi
Потребител

Мнениеот Eleazar_Levi » пон ное 04, 2013 3:03 pm

Че е сектант , сектант е. Убежденията демонстрирани от Кабрал се наричат "гносеомахия", и това наистина е сектантско поведение, уви [редактирано от администратор: обиди на лична основа].
ivanb63
Потребител

Мнениеот ivanb63 » пон ное 04, 2013 7:06 pm

Anselm
Потребител

Мнениеот Anselm » пон ное 04, 2013 7:20 pm

ivanb63
Потребител

Мнениеот ivanb63 » пон ное 04, 2013 7:35 pm

Anselm
Потребител

Мнениеот Anselm » пон ное 04, 2013 8:06 pm

Виж, съгласен съм по принцип. Затова и не взимам отношение - не познавам предисторията. От както съм тук, т.е. от съвсем скоро ми прави впечатление, че Кабрал раздава присъди наляво и надясно, макар и не персонално (или поне аз не съм забелязал да е засягал някого лично). На какво се дължи всичко не зная. Сега, че не е хубаво темата да се превръща в pro & contra Кабрал е вярно. Вярно е, че подобни неща отблъскват хората от вярата. Вярно е и че темата е провокативна, което личи дори и от самото и заглавие. Тъй че е по добре да се заключи, ако няма да се пише по същество.
Кабрал
Модератор

Мнениеот Кабрал » пон ное 04, 2013 10:21 pm

гносеомахия, това не съм го чувал!
Никога не се е спорило, че в БФ са безбожници. Не вярвам някой от тях дори да си даде труда да каже, че е вярващ, за тях това не е сред важните неща. Интересен е фактът, че тук някой постоянно се напъва да ги изкарва християни, без дори да е сигурен, че това не ги обижда. За православни да не говорим, те се гнусят от тази дума.
Така или иначе не става дума обсъждане на факти, колкото и да се спори две плюс две ще е четири. Предложих всеки да се определи, дори за пред себе си, с кого е, с "моралните и ранобудните" или с Църквата?
Иначе последното което ме вълнува е, че някой ме обижда и нагрубява, ако трябва да съм точен в ценностната ми система това е някъде между проблемите с размножаването на дървесната жаба от Амазония и чистотата в малийските села.
Anselm
Потребител

Мнениеот Anselm » пон ное 04, 2013 11:08 pm

mirqnin
Потребител

Мнениеот mirqnin » вт ное 05, 2013 11:22 am

Пределно ясно е, че срещу каквото и да се излезе да се протестира, винаги ще се намири някой мазен политик, който да се опита да извлече дидивенти. Това не е причина да не се протестира, напротив трябва ясно да се каже, че повечето политици от всички партии са боклуци и не искаме да ни управляват. Протестите са необходими, няма как иначе да се чуе мнението на народа. На избори трябва да избирам между крадци и по-големи крадци, е кого да избера? Всъщност има няколко които стават, но те нямат никакъв шанс да влязат в парламента.
Anselm
Потребител

Мнениеот Anselm » вт ное 05, 2013 12:55 pm

Върни се в “разни”