Демонични атаки по време на сън

обсъждане на всякакви въпроси
Борис
Потребител

Re: Демонични атаки по време на сън

Мнениеот Борис » нед мар 23, 2014 8:24 pm

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » пет мар 28, 2014 5:33 pm

Така е, в Турция например във войската изучават и занаят или чужд език наред с бойната подготовка.

Не само мъжете обаче имат нужда от казарма, и жените имат такава нужда, защото и едните и другите са масово психясали. Добре би било въвеждането на военна служба и за жените, където освен бойна подготовка, да бъдат обучавани и в умения за лична самоотбрана, за да не бъдат лесна жертва на всякакви идиоти. Също така трябва да бъдат възпитавани там да се обличат като дами, а не като курви, да ги учат да готвят, да поддържат домакинство и други полезни неща.
Потребителски аватар
m.muladzhikova
Потребител

Мнениеот m.muladzhikova » пон юни 02, 2014 4:00 pm

Привет приятели,

скоро не съм писала тук, но това не означава че съм спряла да се боря сама със себе си и демоните си / т.е. лошите си навици /. Темата е интересна, и затова се включвам. Не съм имала подобно изживяване, каквото описвате. При мен се случи нещо друго, и това нещо все още не е приключило - въпреки маслосвета, който бе извършен над мен и всеотдайната непрестанна помощ на духовният ми наставник / православният свещеник при когото се изповядвам /.

Разказвам накратко:
Мисля, че Бог допусна да страдам от бесовски нападения - поради глупостта и гордостта ми. Описвам всичко както ми се случи, за да може - ако някой от вас се окаже, че има същите симптоми - бързо да потърси помощ от Църквата.

За какво иде реч:

- От миналото лято, до месец Март тази година, получих страхотен сърбеж на врата ми отзад в ляво. Сърбежът беше денонощен, пулсиращ, много досаден и влудяващ. С какво ли не се мазах - не минаваше. Накарах детето да снима с телефона си мястото, за да го увелича на компютъра и да го разгледам - мислих че имам екзема или нещо подобно. Нямаше нищо такова - само слаба руменина / даже не беше и чирвинина / от постоянното чесане.

- Едновременно с това се появиха ранички с големината на 5ст на двете ми длани. Отново много сърбеше. Кървяха. Бяха нещо като кръгове от микро-мехурчета. Ходих на лекар. Мазах се с каквото ми предписаха - не минаваше.

- Започна да ми трепти неконтролируемо клепача на дясното око.

- Стигаме до началото на месец Март. Началото на Великият пост. Първата седмица постих и точно в краят ѝ - събудих се посред нощ с усещането, че умирам. Станах от леглото и почти веднага щях да се срина на земята: Главата ми се въртеше, виеше ми се свят, беше ми много зле, ушите ми пищяха и пр.

- Свещеника ме освободи от целият пост, заради болестта ми, но поддържахме постоянно връзка. И двамата се надявахме, че до края на поста ще се оправя. Това не се случи.

- Отново ходих на лекар. Изписаха ми 3 вида лекарства, с които станах още по-зле...

- Сърбежът от врата ми изчезна щом ми се появи шума в ушите. Раните от ръцете ми заздравяха преди това, но ми останаха микро-дупчици със синкав отенък в центъра на дланите.

- След края на поста - свещеника извърши над мен маслосвет, от който малко се подобрих, но само малко...

И така съм си досега - световъртежа ми понамаля, но звънтенето в ушите е постоянно. Кръвното ми е наред - не е от него.

Дотук с фактите. Сега хипотезата:

Много мислих от къде, защо и как стигнах до това изпитание. Сама съм си виновна - възгордях се, ожесточих се - и сега си плащам. Позволих си да си помисля, че съм преодоляла вече блудната страст - и точно там паднах... Ама така жестоко паднах, че още немога да се съвзема...А ожесточаването / предполагам, че затова получих раните по ръцете / - е в следствие на проявена жестокост към кучето ми.

Извинявам се, ако изнервям с начина си на писане и изразяване - просто се опитвам да разкажа всичко наведнъж, всичко ми се струва важно - и незная кое по-напред.

Братя е сестри, които четете това - Ако имате някой от тези симптоми - имате бесовско нападение и не само от един демон. Първоначално е сърбежа - НЕ СЕ ЧЕШЕТЕ! Много ще е трудно, но дано успеете да устоите / аз не успях / Всяко почесване вкопава демоничното докосване в тялото ви и ви прави уязвими за по-нататъшно влияние. Ако сте като мен и имате постоянно звънтене в ушите - Бог не допуска да чувате думите, с които ви влияят те, затова чувате някакъв вид шум - звънтене, пулсация и пр. Ако имате световъртеж / временен или постоянен / това е от пряката атака на бесовското влияние. Молете се Бог да ви изпрати сили да се борите - защото няма друг, който да ви помогне.

- Бог допусна да усетя какво е да нямаш власт над тялото си - Когато се случи падението ми - се подух цялата в рамките на половин час - сякаш вътре от мен се опитваше да излезе нещо, което едновременно с това ме контролираше. Изпитвах невъобразими неща. През цялото време си давах ясна сметка, че съм трезвомислеща в онзи момент и в съзнание, но тялото ми изпитваше усещания - сякаш се намира в средата на оргия - и поне трима правят секс с него... Така бях разкъсана на две - ума ми от една страна, и тялото ми с неговите усещания, над които нямах абсолютно никакъв контрол - от друга. Няма нужда да ви разказвам какво последва - вие се досещате. Казах, че падението ми беше много голямо. Не блудствах с мъж физически, но усещанията ми бяха съвсем в противоположен край... Това мъчение продължи около седмица. Ужасът да виждаш, че реално никой не те докосва, а едновременно с това да усещаш точно обратното...Няма да споменавам какво ми костваше ходенето на работа, запазването на кондиция, борбата да се държиш нормално, когато вътрешно имаш усещането, че те гори адски огън, страхът че ума няма власт над тялото / нещо, което ми се случва за първи път /.Безумните усилия, с които заставяш ръцете си да стоят послушно на клавиатурата и да работят...

Сега всеки ден се боря със себе си, като осъден броя дните, в които съм успяла да надмогна над себе си и въпреки постоянното звънтене в ушите и световъртежа - се опитвам да живея смирено. Приех, че без Бог няма да се справя сама, опитвам се да се смиря, но дали успявам - само Господ знае...

Простете ми, ако звуча като луда. Бог да ви пази всички и да бъде в сърцата ви!
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » пон юни 02, 2014 9:36 pm

От глупост и гордост патим повечето..., не е никаква рядкост.

За шума в ушите - може да дойде от мноооого места, т.е. дори от постоянно вземане на "прост" аспирин (както при баща ми). Един съвременен подвижник мисля (по-съвременен) получил съвет, да не се лекува с лекарствата на медиците. Тая зима беше топла и зъболекарите (не лекарите обърнете внимание) казват, че от върлуващите по-особени вируси се получава възпаление на вътрешното ухо (т.е. шум). Виж в интернет над 10-те причини за шум в ушите. Мъчна работа е точната диагностика, за лечение още по-малко. За по-млади хора е по-обнадеждаващо.

За чесането - то не се препоръчва май никъде. Виж за демоничните атаки и подобните усещания - там работата е друга. Препоръчвам ти (горещо) да прочетеш тази книга, започваща оттук:
Ако искаш пропусни първата глава за "извънземните", но другото е много поучително. Не мога с 50-100 изречения да преразкажа...
Потребителски аватар
m.muladzhikova
Потребител

Мнениеот m.muladzhikova » вт юни 03, 2014 10:00 am

Некст,

благодаря, ще прочета това, което препоръчваш. Още малко подробности - аспирин не пия - алергична съм. Така, че аспирина отпада като причина. От 10г насам се ваксинирам редовно против грип - и почти не боледувам. Ако се случи - карам всичко съвсем леко. Затова сега съм се шашнала тотално - досега не съм имала такова изпитание.

Поздрави
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » вт юни 03, 2014 1:23 pm

Не се знае какво слагат в тия ваксини, има много обосновани мнения срещу тях. Макар лично аз да смятам ваксините сами по себе си за добро нещо, няма никаква гаранция дали не се слагат вътре неща, от които се разболяваме без те да се обявяват. С лекарствата от аптеките е същата работа - едно оправят, 3 развалят - целта е не хората да са здрави, а да са редовни клиенти, оборот да става.
Другото - пръскат ни като комари и глухите вече чуха и слепите разбраха за кемтрилс. Все повече хора се разболяват от болести, които преди са били много редки или изобщо не ги е имало, при това млади хора. А напоследък стана обичайно масово хората да се чувстваме като недотрепани.
За демоничните атаки под форма на силни сексуални желания - я са демони, я са хормони! Храната, особено в месото има кви ли не хормони. А може и от собствените хормони да е станало по най-различни физиологични причини.
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » вт юни 03, 2014 2:22 pm

Бих посъветвала всеки преди да си купи изписано от доктор лекарство да потърси в нета листовката и да я прочете. Всяко лекарство върви с описание на "странични" ефекти - демек болестите, които по всяка вероятност ще пипнете от "лекарството". Ако не ви се изправят косите докато четете или ако "ефектите" са описани като редки, може и да си купите лекарството.
Друга ключова фраза в повечето листовки е: Облекчава симптомите при.... Тоест нищо не лекува, само залъгва мозъка да не усеща болка и други симптоми.
----------------
Как да разпознаете лекар от търговец в бяла престилка? Лекарят насочва вниманието си към вас и се старае поне да ви помогне (то се усеща), докато търгаша в бяло се държи като шаман: загадъчно, не обяснява много много, говори по телефона си докато ви преглежда и т.н. Накрая обикновено изписва някое "лекарство" без изследвания, като задължително преди това ви е преценил дали сте платежоспособен и ако да - майка ви жална. Ще гледа да ви зариби за клиент, ще се държи мазно и в същото време като обладател на някакви тайни знания, няма да ви казва нищо конкретно - важното е да ходите пак и пак и да плащате.
По тая причина на доктор в днешно време ако въобще се ходи, трябва да е с по-старички дрехи, износени обувки, да се броят стотинки пред него, постоянно да се пита кое колко струва и прочее тактики.
Радослав
Модератор

Мнениеот Радослав » вт юни 03, 2014 5:22 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » вт юни 03, 2014 6:12 pm

1. Това с ваксините е ужас! Да не говорим, че има разболели се от това, срещу което са се ваксинирали. Нямаше американски ваксини (имаше български), нямаше аутизъм (възпаление/прецакване на нервната система, което кара детето да се държи неадекватно). Появиха се ваксините западни, появи се и аутизма. Висшите масони (имайки лаборатории, каквито и не предполагате) се занимават с евгеника – „науката” за намаляване на човешката популация. Нарочно не давам линкове към разтърсващи филми, защото дори православни си заравят главата в пясъка, крещейки оттам: неееееееееее...! Само споменавам: в края на 90-те в САЩ избухва скандал – във ваксините слагали живак като „консервант”, който е силен невротоксин.

2. Това с кемтрейлс, като „пръскачка” на токсични отпадъци и зарази – мисля и на слепите вече е ясно: птичия грип сам не би се превърнал в световна пандемия (предимно медийна Слава Богу) без самолетите със следи от единия край на хоризонта до другия (сега понякога пръскат на пресекулки).

3. Компютърджии, които не стоят на ергономичен стол и подходящо бюро натоварват много прешлените на врата. Хрущяла се износва и оттам се прецакват нервите, които водят към слуха. Геймъри, които въртят очите си като ъглошлайф, също могат да получат шум в ушите – 2та нервни центъра са близо и превъзбудата на единия влияе на другия. Тия неща не съм ги измислил аз, а само цитирам, за да се види, че на днешно време, ако човек не си опича акъла да живее здравословно, може да „гризне дръвцето” без да предполага откъде му е дошло.

4. За лекарите и особено ирисолозите/хомеопатите мисля да напиша статия в моя блог, но не знам кога ще ми дойде музата. При всички случаи има какво поучително да се каже.

5. За шум в ушите може да предпишат лекарство за алцхаймер!!!!!!!! Пациента, ако държи на здравия си разум, да не си и помисля да го купува/пие... Да мине само с номера чай (само чай!!!) от гинкобилоба. Помагат и витамини от групата B. За тях, може би най-добре е човек да си покарва кълнове от пшеница (или каквото там е здравословно).

6. Витамините, които струват по-малко от 20 лева, и не са Швейцарски или Германски (много важно тоже!), само ускъпяват урината и натоварват бъбреците. Не са биологически активни (щото са нефтопродукти, a че задължително имат поне 1 вредна съставка като оцветител, това не го броим...). Има си пресни плодове. Някои съм чувал, че с едни витамини се оправяли. Но лекарите основно лекуват шума с тия неща: съдоразширяващи и витамини - за сребърна вода и пр. не са чували (или не искат да са чували). Всичко зависи от причинителя на шума, възрастта, акъла и естествено от Божията воля.

7. За преведената книга в блога ми – там в случая е интересно видовете бесовски въздействия (шум в ушите за тах е елементарна имитация на болест, ако не е истинско заболяване разбира се), както и защо те ни се случват. За защита от това в книгата също пише, но това всеки православен би трябвало да си го знае много отпреди.
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » вт юни 03, 2014 8:29 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » вт юни 03, 2014 9:10 pm

Ето ти универсалното лекарство: На мен ми го дава на готово жена, която си го прави и разбира...

Изобщо не е далеч времето, когато наночипове ще могат да се слагат във ваксини. Засега май още не са стигнали до там. Но наближават технологиите и до това ниво. По-глупави техно-гадории не е проблем да се слагат и във ваксини.
Но за сега ги ръсят с кемтрейлс като експерименти от време на време:
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » вт юни 03, 2014 10:59 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » ср юни 04, 2014 9:20 am

Довършвам си мисълта за витамините, да не излезе, че съм излъгал. Има и под 20 лева, даже български:

Колкото до коментаторите на кемтрейлс, които защитават тезата, че такова животно нема, понякога използват идиотски тези. Като например, че природата обичала разнообразието и тия неща били част от това разнообразие. Факт.

Без дори да се замислят, че откак свят светува до преди 15-20 години, въпросната природа изобщо не е обичала това "разнообразие". Във ваксини трудно, но в хапче може да се помести автономен компютър с размер 1 кубически милиметър. До колкото си спомням вече има такива.
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » ср юни 04, 2014 9:49 am

Колкото и да ми се иска да вярвам на тезата на синоптика, просто няма как. Опонентът му изтъкна много добри доводи - най-вече патентите за това черно на бяло, но не се сети да му каже, че ако наистина на голяма височина, в студените атмосферни слоеве самолетите оставят естествени следи, то на ниска височина те никога не оставят следи освен ако не пръскат (справка: селскостопанската авиазия и разните авиационни шоута). Когато се лети със самолет на височина 6-7-8 хиляди метра, там температурата е в стойности -60 С и парите замръзват. Обаче когато самолетът лети ниско, в топлата атмосфера, такива следи не е естестевно да има.
Докато през деня "пръскачките" летят на по-голяма височина, която е трудно да се прецени, то в малките часове, например към 4 сутринта съм виждала ниско над София, в квартал, където няма нормални трасета, да летят ниско и видимо да пръскат с нещо.
Радостното е, че все повече хора обръщат внимание на тези факти и вече се говори в публичното пространство. Работата може да бъде лесно доказана със съответните проби и измеравния от въздух, вода и почва. Иначе ефектите всички ги усещаме върху себе си - по календар е юни, по температура - октомври. Слънчеви и ясни дни вече почти няма, което не е нормално за нашия климат! Отделно масово се чувстваме зле! Това беше добре отбелязано от жената в предаването - отпадналост, апатия, главоболие без да има реална болест, при това масово!
И ако някой си мисли, че с идиотско отричане и заравяне на главата в пясъка ще се спаси, много жестоко се лъже.
Илиaна
Потребител

Мнениеот Илиaна » ср юли 23, 2014 7:35 am

Извинявам се, ако събуждам стара тема, но ми се иска да попитам нещо, което споменавате - за шума в ушите.
Без да искам да придавам някакво значение, което може да няма, просто наистина искам да разбера от какво може да се получава. Допитах се до моя духовен наставник, но той не успя да ми каже нищо. В началото, когато навлизах във вярата, започна да се случва така че чувах някакъв шум в ушите - случваше се винаги, когато бях на път да извърша нещо лошо или да кажа нещо недобро. В началото го възприемах положително, в момента това се случва, когато започна да се моля и най-вече, когато не ме разсейват мислите ми или други неща около мен. Случва се единствено и само тогава (вече). Както казах - не искам да придавам някакъв религиозен смисъл, който може и да няма, но в останалата част от деня ми това не се случва и не знам как да го разбирам. Как смятате?

Върни се в “разни”