Защо русофобите мразят Путин!?

обсъждане на всякакви въпроси
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Re: Защо русофобите мразят Путин!?

Мнениеот Aurelia Felix » съб окт 22, 2016 4:20 pm

Потресена съм от снимките от мизерията във Франция! Такова нещо и у нас няма!

----

Що се отнася до Русия - да, има олигарси, има неолиберален модел и там. Но и там дълго време беше същата колониална система като у нас, как тогава народът да живее добре от ресурсите си? Не съм била в Русия, но трябва да признаем, че техните туристи са от най-платежоспособните в света, а никак не са малко като процент. Имат средна класа, за разлика от повечето европейски страни, където тя или беше унищожена или е в процес на унищожение.

Отн. Путин - не мисля, че някой във форума го боготвори. Едно е да харесваш политиката на някого, съвсем друго е да се отнасяш към него безкритично и да го боготвориш.
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » съб окт 22, 2016 4:39 pm

Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » съб окт 22, 2016 4:54 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » съб окт 22, 2016 8:09 pm

Е с'я, някаква снимка с жалък монтаж и още по-жалко твърдение: Путин - масон.
Ако беше така, щеше да се ортачи с другарите си по разкъсването на малкото останало вменяемо човечество, а не да се опитва да спасява част от него.

Когато някой се впуска да критикува по тема, по която най-малкото е лаик ми става трагикомично.
В каквито и дрешки да е облечен някой, дори и в черно-лилави, НЕ е абониран за НИКАКВА истина :idea:
"Абонамента" идва единствено от святия живот или поне някакво негово подобие.
Няма да пиша десетки страници по темата, а мога!
Само ще спомена, че Русия още е под западно робство.
За лаиците, не разбраха от изречението по-горе: Русия е във валутен борд!
Тя няма пълна икономическа свобода благодарение на либералите, демократите или за по-кратко предателите, начиная с Горбачов и Елцин...

Путин прави каквото може, но преди време го заплашиха, че ще изхвърлят руските банки от международната платежна система. А и на политическия фронт не е лесно. Либерасти, медии и толерасти забравиха, как Фашингтон удави в бомби и кръв вече толкова държави!!!!!!!!!!!! А тия дни всички леят крокодилски сълзи за Алепо :!:

А в Алепо има около 200 западни инструктора, подпомагащи главорезите. Сега те са в капан. Путин "оперира" тумора, но кой лекар ще изреже само него без да засяга здрава тъкан?!? До някъде такива хирургически операции се правят с роботи-хирурзи.

Русия не пуска бойните си роботи там - и с право. А ги има. И не само Русия има. Каква е развръзката:

Цитат:
"...държавния секретар Джон Кери са: „Ако руснаците и иранците не са настроени за сериозна дипломатическа работа, то ще ни се наложи да преминем към план „Б”, който може да се окаже по-конфронтационен и може да завърши с разчленяване на Сирия. Последствията за региона – за Йордания, за Ливан, за Европа – ще бъдат зашеметяващи, както и за нашите (американски) интереси в сферата на националната сигурност”.

„По-конфронтационен” вариант със „зашеметяващи” последствия за региона и за Европа може да има единствено американска военна интервенция. С овладяването на Алепо светът ще се приближи на една крачка от момента, в който Вашингтон ще се изправи пред Рубикон."
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » пон окт 24, 2016 6:57 pm

Понеже днес се на вълна кой може да подразни повече, давам перфектен анализ (видео) и снимка как Путин се причастява:

П.п.: Бих се радвал да видя друг действащ сега държавен глава на снимка като тази...
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » пон окт 24, 2016 7:46 pm

Аз не вярвам Путин да е ционист. Но не махнах първото изречение от статията, за да не бъде лъжа. А иначе, вярвам, че против Русия се работи на всички нива и Путин се опитва да отбива всевъзможни атаки.
Потребителски аватар
Мария
Модератор

Мнениеот Мария » пон окт 24, 2016 11:23 pm

Уважаеми Прокимен,
Ваше Боголюбие,

благодарна съм, че се намира от време на време кой да каже истината по темата!
И то на първо място защото това касае ПРЯКО Родината ми!

Алчността е човешка черта.
Мързелът също,
така и гордостта (горделивостта и суетата).

Събрани заедно тия черти правят имперските амбиции.
Такива (и единствено само!) амбиции има Русия, СССР, ОНД или както там ще се казва към дадения исторически момент към нашата земя!
Която за съжаление успешно превръща в територия!..
:|
Още преди повече от век е преселвала наши сънародници,
след 44 година изби елита на страната ни,
сега - ни краде зловещо чрез корупция и източване на активите и неплащане на данъци в особено глеми размери.

Приемам, че всичко това няма да бъде прието от моите сънародници, които са приели лъжите на пропагандата за истина.
Факт неоспорим обаче е едно - нашата, сега действащата прокуратура
Е
създадена по сталински модел.
Толкоз.
Репресивен апарат.
И съдебната ни система Е нереформирана.

Днес тя е наследница на онази, която изби свещеници,
лекари,
учители,
учени и водещи хора от всички слоеве
за да всее страх и подчинение!

Наследница е на онези зверове, нарекли себе си "Народен съд"!
И няма признание,
че това беше грях!
Страшен грях!

.... неоспорим факт е още, че и днес (понеже нямахме лустрация) ни управляват бившите агенти на тоталитарната "държавна сигурност", които бяха абсолютно зависими от тоталитарното КГБ.
И днес са.

Затова и не сме си реформирали държавицата и съдебната ни система и всички други системи!
Щото не сме се очистили от паразитите на ДС.

Съжалявам (малко) ако засягам чувствата на някого,
но това Е ИСТИНАТА.

Аз знам,
че ще даваме отговор пред Бога за всяка наша дума - и тук говоря като пред Него.
Това Е истината.

Който не е видял - да гледа.
И ако може (и желае) да помисли - .............. какво смазване е било
на душите! :| :|

НАРОДЕН ДОМ НА ТЕРОРА
https://www.youtube.com/watch?v=iYAleMb2IYc
(между другото - град Варна се е казвал временно Сталин (от едно време са си харесали черноморието ни, оти проливи, приходи..) представяте ли си какъв култ към личността е била тогава ..
а сега си го повторете - култ към личността!..
Като в тоталитарната Корея - дето застрелват ако не се покланяш достатъчно на портрета на Вожда..)

А за горяните някой знае ли?
ГЛЕДАЙТЕ:
https://www.youtube.com/watch?v=2Snwv053Uik

В днешно време:
http://www.faktor.bg/politika/hlyab-i-p ... ya.html%7D

..... И едно от най-подлите неща
е че безсрамно ЗЛОупотребяват с православието!!
Боли ме от това!
Бог ще им въздаде
на този или на онзи свят .............. не знам колко души ще погубят!

Става дума за пари, за кражби и престъпления от алчост, мързел и горделивост.
И това чрез пропаганда го облимат в какви ли не, приемливи за някой форми.

Радой Ралин: (дето му забраняваха епиграмките!... убиваха творци, музиканти, художници, ...)

http://www.extremecentrepoint.com/archives/15017

Ето какво пише и Радой Ралин:

Пиша ти от Плевен, драги Ванка.
Помниш ли кагда пришол със танка?
Беше млад, но се държеше мъжки.
Зарази семейството ми с въшки…

Взе на мама златните пендари
и дори галошите ми стари.
Помниш ли, как кушаше картошки?
Наконец забърса три кокошки.

После си преспал със какa Сия
и изпил си всичката ракия.
А след време чухме и мълвата,
че си гръмнал тате във главата!

Длъжен бях да те обичам, Ваня.
Даже кръстих дъщеря си Маня.
Залъкът си давахме насила
на Русия – тая дива сила.

После цели девет петилетки
грабихте уран и руди редки.
Грабихте и жито, папироси…
Зарад тебе ходим голи-боси!

Дружбата ни беше “свята”, “чиста”.
Ние всички хранехме танкиста.
А пък ти ни пазеше със танка
и ни взе последната луканка…

Пазеше и немците, и чехите.
Ние тук възпявахме успехите.
С паметник стърчиш ни на главата
и скверниш небето и земята.

Старите хора помнят немските и руските войници. (у нас)
Немските са бели възпитани.
Руските - крадливи и т.н. ...

Била е против Съединенито на България! И дори скъсва дипломатически отношения с нас за известно време!!
Чувате ли!? Знаете ли го това!?
Защо скъсва? Еми защото не иска тук да им България!
Иска да е нейна територия - "губерния"..

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2014/09/ ... dinenieto/

В Сан-стефанския мирен договор Русия НИКЪДЕ НЕ споменава името "българи".
Защото тя не иска да има такива на тази територия!

Нищо, че писмеността и вярата им са дошли от нас!..

http://www.razum.org/bg/zanas/51-moment ... ml?start=5

Ами тя изтрива ПАМЕТТА ни!!!
Колцина от нас знаят за Паметника на загиналите от 1-ви и 6-ти Пехотни полкове!??
В ЦЕНТЪРА на столицана ни е бил.

ВИЖТЕ го:

https://www.facebook.com/groups/303528473154855/

Махнат е от там! "Преместен", за да се издига в близост паметник на ОКУПИРАЛАТА ни армия!
Тази, която ни е обявила война
и е изтребила чрез машите си тук процент от народа ни!
Процент, чухте ли?

И най-сетне, и най-вече - тия, които забраняваха вярата в Бога
и преследваха за това
властват и днес.
Вече са допуснали това ... и дори се пишат за вярващи.
Но са същите вълци в овча кожа,
които връщат пари и крадат от фонда за лечение на деца,
а си позволяват прекомерен лукс,
докато глупавото или наивно народонаселение живее в прекомерна бедност,
вярвайки на .. гнусните лъжи!
Жалко за нас! :|
Потребителски аватар
Мария
Модератор

Мнениеот Мария » пон окт 24, 2016 11:32 pm

п.с. парите ги връщат без да са ги дали за лечението на деца - само за да бъдат откраднати, не за друго.

А румънците бяха по-зле от нас с техния Чаушеско .... НО -всеки може даде предимството на което иска -
- дали на това,че си го гръмнаха
- дали на това, че си реформираха съдебната система и се чистят вече десетилетие от корупцията - милионери, политици - нямат "имунитет" като тук, в България.

- ... дали за това, че и през комунизмът са си били вярващи. Така ми казват по-стари хора, не знам ..
Но последното със сигурност е много важно!
Те са реално вярващи и днес!
И младите хора сред тях.

И не разчитат на Русия нито да ги пази, нито да ги гази!..
(и там има много българи. Братятя Евлоги и Христо Георгиеви са дарявали и за техния университет и църква. Имали сме и ние наша, българска църква там, но после я изгубваме...)

Град Букурещ днес има
360
храма ....
Действащи.

....................
Потребителски аватар
Мария
Модератор

Мнениеот Мария » пон окт 24, 2016 11:43 pm

Албум

Комунистическата ''народна демокрация'' (1944 - 1947)

https://www.facebook.com/yanko.gochev/m ... 656&type=3

Как не поискаха прошка за това!?.
(те вината я поемат с мезета..)

И НИЕ НЕ признахме, че убитите са невинни.
Също и преселените, забраняването им да работят на някои достойни хора ...
Ето това е единият от греховете им - вмениха на мнозина хора болна гордост - те не се молят (на никого) и не искат прошка.
От никого!..
:?
prokimen
Потребител

Мнениеот prokimen » вт окт 25, 2016 12:55 am

Потребителски аватар
Мария
Модератор

Мнениеот Мария » вт окт 25, 2016 1:26 am

................. Кошмар!!!

Това за робството днес в Русия не го знаех!..

(Знам обаче, че путин убива журналисти, които си вършат работата и не са послушковци.
Като Анна Политковская.

Убива и политически съперници. Като Борис Немцов.

(И изисква величание .... дребното човече.
Между другото - разведе се с жена си и не се ожени за гимнастичката, но това го слагам в скоби)
Потребителски аватар
Мария
Модератор

Мнениеот Мария » вт окт 25, 2016 1:30 am

п.с. Досетих се, че това днес се нарича "Трафик на хора" или съвременното робство.
Става въпрос за пари.
Наистина за много пари чрез съсипване на човешки животи ... прастара история!
:(
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » вт окт 25, 2016 8:34 am

Нямам данни за всички правителства, но знам, че евреина Филип Димитров (ако не бъркам, че беше отдавна) не е можел да назначи и секретарка, без да се обади за разрешение до Лондон.

Сега сценария, който трябва да реализират русофобите е:

- президент - Цецка Цачева;
- министър председател еврейката Меглена Кунева (за кой ли път на тоя пост евреин!).
- като резерва по Народно Събрание или наоколо: Кристалина Георгиева (в Световната Банка без да имаш еврейски корен не знам как се влиза).

Да живее гордия български народ!!!

Няма грешка, хегемона (майката и таткото на всички демокрации + световен просперитет) оттегли доверието си от бат'те ди Бойко. На русофобите - честито.

Какви обаче процеси текат в Мека-та на демокрацията и прогреса? Да видим перлата на американското машиностроене:

П.п.: Комунизма като идеология и милиарди за внедряване е еврейски, не руски. Както и ислямския фундаментализъм...
Потребителски аватар
Мария
Модератор

Мнениеот Мария » вт окт 25, 2016 9:24 am

Уважаеми, г-н Next!
Изказването ми напомни за онзи стар виц:
:)
По времето на Леонид Брежнев американският президент Роналд Рейгън посетил Москва. С пристигането си поискал от домакините си да му намерят място, където да може да тича рано сутрин около час. Като научил за това, Леонид Брежнев изявил желание и той да тича заедно с Рейгън рано сутрин. Рейгън нямал нищо против и на следващата сутрин те били заедно. Устроили си състезание по бягане и Рейгън, като по-спортна натура, се оказал по-бърз.
Тогавашната съветска преса отразила събитието по следния начин. "...Нашият генерален секратар на ЦК на КПСС Леонид Илич Брежнев зае почетното второ място, докато неговият съперник, президентът на САЩ Роналд Рейгън, за голямо съжаление успя да се класира едва предпоследен."
. . .

Толкова много зависи от гледната точка как ще бъдат представени (и видени!) нещата!..

Не ги знам русофобите, но знам, че Цецка си е (бивша) партийка.
И в този случай спокойно може да се каже, че "няма бивши"!..

А тази "Партия - държава" иде силом и с терор от изток.
И там между другото не си изчистиха връзките и вините с тоталитарните структури.
И как да е иначе, като това носи ултра много пари
на малка част от управляващите!

Русия е една от най-богатите страни на залежи
с най-беден народ същевременно!

....... Така става, като се делегира безконтролно власт.
Защото знае се, че "Всяка власт развращава. Абсолютната - абсолютно!"
А диктаторите имат много власт (и чрез нея - много от онова, което свети Йоан Рилски Чудотворец е отказал на царя - земни богатства)
Путин е един от най-богатите хора на света.

1 ( 2007г.) „Гардиън“: Путин е най-богат в Европа
http://www.mediapool.bg/gardian-putin-e ... 34809.html

2 Ужасно богатите влиятелни дъщери на "скромния" Путин
http://www.webcafe.bg/webcafe/reportazh ... niya_Putin

3 (2012г.) Колко богат е Путин?
Официално шефът на Кремъл печели 100 000 евро годишно. Само колекцията му от часовници обаче се оценява на 550 000 евро. Какъв всъщност е размерът на богатството на Путин и откъде идват парите му?
http://www.dw.com/bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BB ... a-16206533

Ииии, нали се сещаш онази поговорка "Кажи ми какви са приятелите ти, за да ти кажа ти какъв си!"..
Е, ето с кой си сътрудничи Русия днес:...
(стряскащо смразяващо е)
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1359836

"7. През последните 60 години над 23 000 севернокорейци дезертират в Южна Корея. Само двама южнокорейци са избягали на север.

8. В Северна Корея се издават присъди за три поколения. Това означава, че човек осъден на подобна присъда отива в затвора заедно с цялото си семейство, неговите деца се раждат там и умират там, както и неговите внуци."
http://idi.bg/blogs/view/blog/2243

И ... Ким Чен Ир - "Създателят" на .... хамбургера!!!
Защо ли??..
https://www.youtube.com/watch?v=bfv7I72WsqI

Тоталитаризма .... носи смърт.
:|
Комунизмът Е тоталитаризъм.
Русия не съжали никога за това, че налагаше и пренасяше тоталитаризъм у дома и в други страни.
Напротив - съжалява за този период!..
(За Гладомора сигурно!... http://istinata.bg/?p=723 )
:| :|

Ние имаме избор - да погледнем Истината в очите,
или да лапаме лъжите!...
С които но крадат.
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » вт окт 25, 2016 10:18 am

Мария, прочетох само стихотворението на Ралин, а градушката от линкове, нямам нерви да гледам. Предполагам, че всичко е в подкрепа на тезата, колко са ни поробили руснаците и как са ни изпили кръвчицата.
Всички ние сме от село и мога да кажа, че имам баби и дядовци и от моя и от мъжова страна. Пендари, никой не ни е откраднал, имаме такива, които свято се пазят от 70 години. Луканки никой не ни е крал. В добавка, имаше и стада с овце, редовно "робско" преяждане с печени агнета. В добавка, "робски" се купуваха от ТКЗС-то дини по 5 стотинки, първокачествени червени чушки и "робски" се правеха лютеници за жълти стотинки. Робски народа масово си построи къщи, накупи апартаменти на децата в града. Е, не купувахме старите коли на Европа, но нямаше и такива кървища по пътищата. Не се налагаше да се пътува до работа, защото във всяко селце и паланка имаше по някое занаятчийско предприятие или ТКЗС. Имаше грижа за инвалидите и имаше фабрики, специално за тях. А днес кой "справедлив демократичен шеф" ще погледне глуха жена или сляпа жена, за работа??? Нямаше такова масово опорочаване на народа, посредством СМИ. Днешните певици, ходят облечени, като жени от древната професия. Защо? За да ходят така и малките момиченца на 6 годинки. Мога да ви покажа линкове с момиченца, на конкурси за песни, имитиращи лелките и в дрехите и в движенията. Какво ще стане утре с това малко същество? Естествено, че леля с леко поведение. "Робски", хората живееха спокойно, входовете не се заключваха, а сега входовете са заключени с противотанкови железа.
"Робски" се ходеше на почивка по 20 дена, а днес със зор, може да си иде за 5-6 дена. Днес, масово народа се разболя психически от "чудесната демокрация", масово се рови по контейнери, вследствие от "чудесния живот". Масово се самоубиват, вследствие на "щастливия живот" в демокрацията. Виждала съм, психиатрични отделения, превърнати в приюти, защото близките вече нямат средства да се грижат за своите роднини, но и масово народа се превръща в безчувствена и бездушна биологична маса. И говоря за леки психически заболявания, за болни старици, а не за млади, обществено опасни болни. Масово се обезлюдяват села, народа се изселва, заради "щастливата демокрация". И от тези българи, след едно - две поколения, вече ще има безродни чужденци, забравили род и родина. Какво хубаво има в това, българи да бягат от България, търсейки трохи, паднали от масата на западните народи, за да се нахранят и да изхранят децата си, а понякога и родителите си. И само след някоя година пенсионери няма да има защото "прекрасната демокрация" донесе беззаконие, работа без договор, безработица, увеличение на възрастта за пенсиониране с десет години. Ако за един двадесет - тридесет годишен човек, десет години се минават с лекота, то на 50 и 60, човек вече се чуди, дали ще доживее до следващия ден, при днешните "чудесни" условия на работа.

Върни се в “разни”