Защо русофобите мразят Путин!?

обсъждане на всякакви въпроси
ven4e
Потребител

Re: Защо русофобите мразят Путин!?

Мнениеот ven4e » съб юли 09, 2016 5:26 pm

Е как да няма нищо общо, като Руският Биг Брадър е предложен от представители на неговата партия "Единна Русия" и беше логично да подпише? Няма ли общо с подписването преди няколко дни на закона, според който детето се отнема от родителите за шамар, а в клиповете само отпреди две години се обявяваше твърдо против ювеналната юстиция? По-рано в темата бях писала, че слава трябва да се отдава единствено на Бога и времето все повече го разкрива, защото, както казва Писанието, всеки човек е лъжа.
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » съб юли 09, 2016 6:01 pm

Коректно е да се цитира човека, за да знае за какво му се отговаря.... Предполагам това:
Next написа:Такива, че и по-строги закони в лично качество не ме притесняват. И тук Путин няма нищо общо!
В смисъл със или без Путин, моето отношение по темата е такова.

Казваш подписъл на 7 юли, не даваш линк - добре.
За другото обаче тепърва чувам. Достоверен линк = ?

Темата се казва: Защо русофобите мразят Путин!?
Ако нещо илиза като славословие, то не е търсен ефект.

Ако е подписал такъв закон - зле за него.
Но ако искаме да сме коректни, в България не отнемат ли вече деца? Или отнемат...
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » съб юли 09, 2016 10:01 pm

Напиши "Закон о запрете воспитания" и ще ти излязат много линкове, вкл. и от патриаршеския сайт. Не знам защо не ми вярваш и все доказателства търсиш. Нещата, за които пиша, са безспорни, а ти и с десет линка и двайсет филма не можеш да ме убедиш, че Америка сама си е взривила кулите, защото има и обратната версия (по-точно тази е обратната на официалната). Така че не статията е доказателство, а единодушието, за което не трябват линкове.
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » съб юли 09, 2016 10:40 pm

Следя сайта на Руската Задгранична и още 2-3 важни сайта. Там не съм срещал темата. Определено 1-вия сайт ми е ориентир за духовните проблеми. Затова така.

П.п. За кулите близнета, де американците си ги събориха... Намери снимка в нет-а, която дава самолета, който се удари в Пентагона. Какво има на официалната версия? Дупка (от ракета) и няколко пожарни.
Както и да се нацепи самолета, двигателите (ако разбираш от техника) няма как да не оцелеят! Те ще останат, дори и смачкани! А там такива просто няма. Както и изобщо.... самолет.
Изображение
Изображение
Изображение
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » съб юли 09, 2016 10:58 pm

Не разбирам от двигатели, но не би ли трябвало да гръмнат, вместо да стоят цели-целенички като веществено доказателство? Както и да е, не ми беше идеята за 2001г, а за това, че в потока информация и дезинформация трябва да търсим единодушието, дори с грешки в подробностите, нека да е цаца, ама да е риба :)
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » съб юли 09, 2016 11:06 pm

Само за протокола:
Няма как да не си виждала да режат желязо с флекс.
Диска се върти, реже, наоколо хвърчи облак от светещи искри.

Самолетен двигател с такова нещо ако режеш: след известно време само мястото на "рязане" само ще се зачерви... без искри, без никакво рязане.

П.п.: Води се добре финансирана хибридна война срещу Русия. Сайтове либерални да искаш.
Затова гледам 2-3 и накрая сравнявам със сайта на Руската Задгранична, ако касае нещо духовно.
Така че - доказателства (че има риба или цаца....).
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » съб юли 09, 2016 11:38 pm

Да довършим протокола:
Ти разглеждаш нещата от позицията на термодинамиката, а може би са от областта на химията? Защо изключваш взривно вещество, което с времето се доказа като запазена марка на атентатите?
Да, Русия е в хибридна война, но не като цивилен гражданин. Нито пък е задължително консервативна.
Доказателства няма да ти дам - думата ви да бъде да, да, не, не - но рак вместо риба не приемам, колкото и да е скъп или вкусен.
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » нед юли 10, 2016 8:33 am

Общувам с руснаци, никой не е обелил и дума за такова нещо. А от друга страна, аз съм твърдо убедена, че западните страни също следят своите питомци.
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » нед юли 10, 2016 9:18 am

Да, САЩ също беше взела драконовски мерки във връзка с тероризма, но се отказа от тях мисля през 2013г, след като стана ясно, че нищо не е разкрито и предотвратено. Просто в Русия всичко става няколко години по-късно.
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » нед юли 10, 2016 5:13 pm

ven4e написа:Да довършим протокола:
Защо изключваш взривно вещество, което с времето се доказа като запазена марка на атентатите?
Нищо не изключвам, а мога да включа още 100 неща. Минимум! И естествено не съм ги издирил тия 100 аз, а експерти от най-различно естество.

И понеже ми даваш "взривно вещество, което с времето се доказа като запазена марка на атентатите" - каква му е марката на това взривно вещество? Някаква супер екзотична, замо за детонаторите на ядрените бойни глави на ракети Минитмън-3? А ако не е екзотична? Какво следва като следствие?

П.п. Човек отстоява дадена позиция, ако може. Ако не може, не приема каквото си мисли за "това, което се търси в задачата". Приятелски съвет.

П.п.2 Ястребите във Фашингтон и Мосад могат да ти намерят каквото си искаш взривно вещество. За протокола, в сценария има ракети, и кокс около носещите колони, който и именно гори с гъст катранено черен дим. Самолетно гориво и офис пожари не могат така да пушат. Нито пък да разтопят носещите железни колони обвити в бетон. И още 99 неща....
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » нед юли 10, 2016 11:57 pm

Конспиративните теории са опровергани, официалните - също. Ето за това говоря - че от умния винаги има по-умен. От година насам ИД повтаря, че отново ще запали Америка, но дори и това не може да е доказателство, защото може само да се възползват от основната версия.
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » пон юли 11, 2016 9:03 am

ven4e написа:Конспиративните теории са опровергани, официалните - също.
1. Това ти го казваш.
2. T.e. като следствие от тази теза без доказателства излиза, че събитията които са станали, не са станали....
3. За Путин може да се отнася, че "всеки човек е лъжа", а за 2-3 компании, които имат тотален медиен монопол в САЩ - не може!?
3. Стига толкова по тая тема за САЩ, че е несериозно.
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » пон юли 11, 2016 11:46 am

Има много опровержения, стига човек да е непредубеден. Но понеже последното е трудно, няма да ти преча да мисионерстваш за конспирацията, защото наистина е несериозна.
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » пон юли 11, 2016 4:13 pm

Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » пон юли 11, 2016 4:22 pm

Върни се в “разни”