Защо русофобите мразят Путин!?

обсъждане на всякакви въпроси
ven4e
Потребител

Re: Защо русофобите мразят Путин!?

Мнениеот ven4e » съб юли 09, 2016 5:26 pm

Е как да няма нищо общо, като Руският Биг Брадър е предложен от представители на неговата партия "Единна Русия" и беше логично да подпише? Няма ли общо с подписването преди няколко дни на закона, според който детето се отнема от родителите за шамар, а в клиповете само отпреди две години се обявяваше твърдо против ювеналната юстиция? По-рано в темата бях писала, че слава трябва да се отдава единствено на Бога и времето все повече го разкрива, защото, както казва Писанието, .
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » съб юли 09, 2016 6:01 pm

ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » съб юли 09, 2016 10:01 pm

Напиши "Закон о запрете воспитания" и ще ти излязат много линкове, вкл. и от патриаршеския сайт. Не знам защо не ми вярваш и все доказателства търсиш. Нещата, за които пиша, са безспорни, а ти и с десет линка и двайсет филма не можеш да ме убедиш, че Америка сама си е взривила кулите, защото има и обратната версия (по-точно тази е обратната на официалната). Така че не статията е доказателство, а единодушието, за което не трябват линкове.
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » съб юли 09, 2016 10:40 pm

Следя сайта на Руската Задгранична и още 2-3 важни сайта. Там не съм срещал темата. Определено 1-вия сайт ми е ориентир за духовните проблеми. Затова така.

П.п. За кулите близнета, де американците си ги събориха... Намери снимка в нет-а, която дава самолета, който се удари в Пентагона. Какво има на официалната версия? Дупка (от ракета) и няколко пожарни.
Както и да се нацепи самолета, двигателите (ако разбираш от техника) няма как да не оцелеят! Те ще останат, дори и смачкани! А там такива просто няма. Както и изобщо.... самолет.

ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » съб юли 09, 2016 10:58 pm

Не разбирам от двигатели, но не би ли трябвало да гръмнат, вместо да стоят цели-целенички като веществено доказателство? Както и да е, не ми беше идеята за 2001г, а за това, че в потока информация и дезинформация трябва да търсим единодушието, дори с грешки в подробностите, нека да е цаца, ама да е риба :)
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » съб юли 09, 2016 11:06 pm

Само за протокола:
Няма как да не си виждала да режат желязо с флекс.
Диска се върти, реже, наоколо хвърчи облак от светещи искри.

Самолетен двигател с такова нещо ако режеш: след известно време само мястото на "рязане" само ще се зачерви... без искри, без никакво рязане.

П.п.: Води се добре финансирана хибридна война срещу Русия. Сайтове либерални да искаш.
Затова гледам 2-3 и накрая сравнявам със сайта на Руската Задгранична, ако касае нещо духовно.
Така че - доказателства (че има риба или цаца....).
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » съб юли 09, 2016 11:38 pm

Да довършим протокола:
Ти разглеждаш нещата от позицията на термодинамиката, а може би са от областта на химията? Защо изключваш взривно вещество, което с времето се доказа като запазена марка на атентатите?
Да, Русия е в хибридна война, но не като цивилен гражданин. Нито пък е задължително консервативна.
Доказателства няма да ти дам - думата ви да бъде да, да, не, не - но рак вместо риба не приемам, колкото и да е скъп или вкусен.
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » нед юли 10, 2016 8:33 am

Общувам с руснаци, никой не е обелил и дума за такова нещо. А от друга страна, аз съм твърдо убедена, че западните страни също следят своите питомци.
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » нед юли 10, 2016 9:18 am

Да, САЩ също беше взела драконовски мерки във връзка с тероризма, но се отказа от тях мисля през 2013г, след като стана ясно, че нищо не е разкрито и предотвратено. Просто в Русия всичко става няколко години по-късно.
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » нед юли 10, 2016 5:13 pm

ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » нед юли 10, 2016 11:57 pm

Конспиративните теории са опровергани, официалните - също. Ето за това говоря - че от умния винаги има по-умен. От година насам ИД повтаря, че отново ще запали Америка, но дори и това не може да е доказателство, защото може само да се възползват от основната версия.
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » пон юли 11, 2016 9:03 am

ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » пон юли 11, 2016 11:46 am

Има много опровержения, стига човек да е непредубеден. Но понеже последното е трудно, няма да ти преча да мисионерстваш за конспирацията, защото наистина е несериозна.
Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » пон юли 11, 2016 4:13 pm

Потребителски аватар
Ника
Модератор

Мнениеот Ника » пон юли 11, 2016 4:22 pm

Върни се в “разни”