За корените на предателското поведение и отново за дълга

обсъждане на всякакви въпроси
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Re: За корените на предателското поведение и отново за дълга

Мнениеот Aurelia Felix » вт юни 14, 2016 9:35 pm

prokimen
Потребител

Re: Един грамотен българин, говорещ без акцент

Мнениеот prokimen » пет юли 15, 2016 12:42 am

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » съб юли 16, 2016 10:43 pm

Жестоката истина!
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » пон сеп 12, 2016 8:12 pm

По повод своя Учебник по Родинознание той написа:

„Българското училище е превърнато в инструмент за отродяване и асимилация на българите. С новите „български“ учебници по история се възпитават нихилисти, дегенерати и емигранти. Опитах се да направя каквото беше по силите ми, за да спра този процес – срещах се с министри и депутати, писах писма до медии, правих протести. Резултатът, като изключим вдигнатия шум, беше нулев. Затова реших да напиша учебник по Родинознание. Учебникът няма за цел да създава някакво хипертрофирано национално самосъзнание, да създава едва ли не някакъв грандиозен национален дух у децата, не, просто ще представя българската история такава каквато е.

Каквото можах, направих. Всеки сам си кове съдбата – не знам дали така ще бъде спрян процеса на деградация и унищожаване на българския народ, но поне знам, че съм направил каквото съм могъл, а не съм седял и гледал примирено идващата гибел на България.“
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » вт сеп 13, 2016 10:19 pm

Слава на Бога, че има все още личности като К. Константинов! Някъде прочетох, че вече учебникът има няколкостотин хиляди изтегляния :)
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » вт сеп 13, 2016 10:37 pm

За първи път изпадам в дълбоко колебание в коя тема да публикувам тези линкове, дали в тази - защото става дума за предателство към Христа, или в Католицизъм, но пък предателите Му не са само католици, а и наши и протестанти, дали в темата за Нашествието на лъжебежанците, защото е свързано с тях... Ха сега де :mrgreen:

В крайна сметка реших тук, защото става дума за предателство към Христа и към родината. Предателството и на тримата е потресаващо! Има нещо злокобно пророческо в това, че представители на трите най-големи християнски конфесии предават Христа така, както и Юда не Го е предал! Съвсем логично е, че идва денят, когато ще се обединят в новата единна световна религия и ще преследват останалите верни на Господа.

Папата: "“Jesus Christ, Jehovah, Allah. These are all names employed to describe an entity that is distinctly the same across the world. "

Русенският митрополит Наум:
Откога друговерците са ни събратя? Тук под формата на фалшиво милосърдие се цели вменяването на примиренчество и овчедушие в християните и даже още по-лошо - цели се парализиране на всякаква съпротива срещу подмяната на населението и разрушаването на християнството. И за всичко това съдействат хора, които би трябвало да са Христови служители.
"През многовековната си история, Българската православна църква винаги е била духовен стожер на православния ни народ, но в моменти на подобни предизвикателства ние сме длъжни да подадем ръка на онези човеци, които имат нужда от съпричастност и внимание.
Нека, уповавайки се на Божията милост, да подкрепим и ние своите събратя-бежанци, макар и друговерци, защото участта на гонените би могла да постигне всеки човешки род." - истината за "участта" на "гонените" е известна вече и на пеленачетата: гонените извършват престъпление, като преминават границата незаконно, без документи за самоличност, и "бедните" носят по 10-15 хиляди долара, кредитни карти и скъпи телефони. Извършват престъпления из цяла Европа, но на местните полиции и журналисти е наредено да мълчат и да потулват. И православен свещеник служи на това безчестие и на това зло, извършвайки двоен грях, като го прикрива зад Господните думи!!!

А протестантите направо къртят мивките с плочките:

"В шведското християнство Иисус е сведен от Божи Син до активист, борещ се за мултикултурализъм и отворени граници. Според висш църковен служител, призивите за носене на кръстче в знак на солидарност с преследваните християни, е "нехристиянски"".

Размерите на предателството са потресаващи!
Космонафт
Потребител

Мнениеот Космонафт » вт сеп 13, 2016 11:35 pm

Съгласен съм с вас Аурелия!!!

Аз живея в Германия- мислим да се изнасяме назад към България. Тук съм свидетел, как нещата загрубяват от ден на ден. Всички си траят и се правят, че нищо не забелязват.

Тук църква няма. Протестанството тук е една помия, ама пълна.

Виждам обаче, че и в България ще стане така....Ами нека да бъде Божията Воля в карай на краищата. Може би това и трябва на България. Стига сме агонизирали. Или ще се възродим или ще изчезнем.
А може да се възродим като народ, само ако се върмен масово към Православното Християнство.
Бих подкрепил онзи управник, който възстанови Православието като единствена държавна религия и забрани всички секти, наричащи се протестантска деноминация...За католиците нямам мнение, не ги познавам.
Космонафт
Потребител

Мнениеот Космонафт » вт сеп 13, 2016 11:37 pm

Всички будизми и индуизми и мосюлмансто и тем подобни също тябва да бъдат забранени....
Ама как да стане?! Можем само да се молим, Бог да възроди България и народа и.
prokimen
Потребител

Мнениеот prokimen » ср сеп 14, 2016 3:24 pm

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » чет сеп 15, 2016 10:10 pm

Космонафт
Потребител

Мнениеот Космонафт » чет сеп 15, 2016 10:28 pm

Относно Алтернатива за Германия и Пегида, да- това прилича на свеж полъх на стариння гръбнак на Европа.
Но в същността си, още в гените си немците, англо-саксите са враждебни нам, носители са на безбожна цивилизация, която възприема всички останали като низши, като Utermenschen. И това свидетелства за техния примитивизъм.

Ние заминахме от България, бягайки от глада,факт, много сте права. Сега обаче всичко е наред с дохода ни тук. Но човек не живее само с ядене и пиене. Въпреки, че изкарвам пари, всичко около нас ни отблъсква. Ние сме тотално не-интегрирани в обществото, въпреки, че отвън изглежда да сме.

Колкото до нас, българите, стана ми ясно, че народа ни го има все още благодарение на божията милост.
Така че, само Бог може да ни повдигне, даже сами няма да сумеем. Ние вече губим белезите на народ...тъжно, много тъжно, в голяма депресия съм по този въпрос, но това е истината.

Бог да благослови и Вас!
prokimen
Потребител

Мнениеот prokimen » пет сеп 16, 2016 4:23 am

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » нед сеп 18, 2016 11:29 am

Потребителски аватар
Aurelia Felix