Български богослов спи по пейките в Скопие

обсъждане на всякакви въпроси
Потребителски аватар
Gunev
Потребител

Български богослов спи по пейките в Скопие

Мнениеот Gunev » пет ное 21, 2008 6:21 pm

Моля, вижте тази новина :
http://www.pravoslavie.bg/content/view/10381/233/

Доколкото разбирам за сега му е осигурен хотел. Ако обжалването не мине в понеделник ще трябва да плати 700 евро, които явно няма от къде да събере. Не знам дали сте закъсвали немили недраги в чужбина (дано никога не ви се случва) но ви уверявам че е изключително неприятно.
Предлагам да опитаме да съберем поне някаква част от сумата. Пишете тук колко бихте могли да отделите, и в понеделник като разберем дали има нужда ще се свържем с него или приятелите му. Аз мога да дам 100 евро.
Радослав
Модератор

Re: Български богослов спи по пейките в Скопие

Мнениеот Радослав » пет ное 21, 2008 10:32 pm

Аз също бих могъл да се включа. Поне с 50 Евро.
Гледам, че има и други желаещи да помагат:
Потребителски аватар
atila
Потребител

Мнениеот atila » съб ное 22, 2008 6:58 pm

Не се учудвайте! в Македония си е постоянна практика да бъдат преследвани хората заради Българският си етнос и корен. И тово се случва от Православни Християни да преследват други Православни Християни само за това че се имат за Българи. Във Македония и сърбия религията се използва за една фасада за налагането им на техният сърбо-македонистичен пан-славистки шовенизъм. Но след това призовават нас Българите да ги подкрепим за Косово. Никаква подкрепа за тези диви расисти сърбите. Косово трябва да си остане Албанско за да видят сърбите, какво е да третираш останалите хора като животни, а ти да очакваш добрини и подкрепа. В Македония е същото положенито. Там и сега и сега управляват сърбомани и Българомразци, че да бъдат възприемани за братя Християни. В сърбия няма Православие, има савославие.
Последна промяна от atila на ср дек 17, 2008 7:20 am, променено общо 1 път.
forerunner
Потребител

Мнениеот forerunner » пон ное 24, 2008 11:55 am

Само не ми стана ясно, Атила, Македония трябва ли да стане албанска или все още имаш някакви съмнения? И ако е възможно конкретизирай твърденията си за расизам с някакъв личин опит, защото ми звучиш много Божидардимитровски.

Върни се в “разни”