Типик

място за кратки обяви
Потребителски аватар
anima
Потребител

Типик

Мнениеот anima » пет апр 24, 2015 4:30 pm

Много ми е нужен Типик и искам да си купя, а не мога никъде да намеря такъв. Ако някой може да ми помогне и се отзове ще му бъда много благодарна.
Потребителски аватар
Чехълче
Модератор

Re: Типик

Мнениеот Чехълче » пет апр 24, 2015 7:13 pm

Провери ли в църковния магазин на Женския пазар? Сещам се и за магазина в храм "Св. Седмочисленици". Някакси не ми се вярва да го няма.
Потребителски аватар
anima
Потребител

Мнениеот anima » съб апр 25, 2015 11:17 am

Не съм в София, живея в малък град и тук само в единия храм продават духовни и църковни книги, но тясно свързани с богослужението книги няма, не го намерих и в църковните магазинчета към околните манастири. Търсих в интернет, оказа се, че е бил предлаган в "Книжен пазар"/от там си намерих Часослов/, но съм го изпуснала. Накрая реших да пиша във форума.
Зограф
Модератор

Мнениеот Зограф » нед апр 26, 2015 2:33 pm

Ако искате да го намерите и източите от интернет напишете Scribit или само Великй типик
Потребителски аватар
anima
Потребител

Мнениеот anima » нед апр 26, 2015 7:36 pm

Благодаря, Зограф! Ще опитам, но все пак бих искала да си купя направо самата книга.Така, че ако някой има Типик и го продава, с радост бих го купила.Ако някой пък знае къде се продава, моля да ми каже колко струва и да му изпратя пари за книгата и за изпращането и по куриер, ако, разбира се има възможност и няма да се затрудни да ми направи тази услуга.

Върни се в “купувам, продавам, подарявам, търся...”