търся

място за кратки обяви
нелина
Потребител

търся

Мнениеот нелина » ср мар 09, 2011 4:01 pm

Здравейте, бих искала да намеря издателство на което да предложа една малка книжка с впечатления и др. теми на християнска тема, която написах, поне професионално да я погледнат и да си кажат мнението става ли за издаване. Също бих искала да превеждам текстове, да подготвям матрияли за предпечатна подготовка за някое православно издателство. До сега се опитах да пиша но не знам защо от издателството, православно на което писах не ми отговориха. Също бих могла да бъда дистрибутор на книги на консигнация, искам да допринеса за разпространението на християнска литература и то православна до повече хора.
Търся също подходяща работа посветена на Бога, както вече казах мога да продавам книги, също да работя в православна книжарница, църковен магазин, мога да продавам свещи, да отговарям за поддържането на двора и чистотата в някоя църква и да продавам свещи и книги едновременно, мога да замина където и да е в България стига да има предложена квартира и скромна заплата за оцеляване. Сега уча икономически курс така, че мога да бъда и домакин, касиер -счетоводител, продавач консултант и др подобни. Имам опит в изнасянето на здравни беседи, завършила съм медицинска сестра, също работя с компютър отлично, презентации и др., мога да помагам в неделно училище и т. н. ако някои прояви интерес и ми предложи подобна работа моля да ми пише тук или чрез лични съобщения. Благодаря за отделеното време. Ако има нещо моля да ме извините.
ioio
Потребител

Re: търся

Мнениеот ioio » ср мар 09, 2011 4:10 pm

Като се уредиш ти Нелина, дай Боже, и аз след теб. Само, че не бързам. Имам още малко учене. След Томина неделя ще съм свободна напълно.
ivan0150
Потребител

Re: търся

Мнениеот ivan0150 » чет мар 17, 2011 10:15 pm

Върни се в “купувам, продавам, подарявам, търся...”