търся

място за кратки обяви
osvnls70
Потребител

търся

Мнениеот osvnls70 » ср дек 17, 2008 8:25 pm

Търсq статив за рисуване,също и дърводелец за изработване на дъски за рисуване ( с кошаци)

Редактирано от администратор (MacIlian) за неспазване на т. 5 от правилата на форума!
Гост

Re: търся ДРЕХИ

Мнениеот Гост » чет апр 16, 2009 8:25 pm

Днес в храма "Св. Неделя" ме заговори жена на име Диана. Синът й е с два ампутирани пръста на крака, в следствие диабед. Тя не иска пари, а дрехи (може стари). Мартин е 170см висок и носи 42-43№ обувки. Има нужда от анцуг, суитчър, тениски (за бельо най-вече) и маратонки или други леки обувки, които да не дразнят
пръстите. Каза, че в неделя ще е там. Аз обаче няма да имам възможност да отида поне до другия четвъртък, а и мога да е опитам само анцуг и някакви обувки да занеса, но и това не е сигурно. Ако някой може да помогне, да остави каквото има на служителите в църквата. Тя каза, че е говорила със свещеник и че е подала молба за помощ. Ако ми е казала истината, ще й ги дадат, ако не ще са от помощ на друг. Знам, че много хора помагат така и ако някой е планувал да даде нещо подобно и смята че си струва да опита се надявам да се пренасочи в тази посока.

Даде ми телефон 0887675808 (моля модератора да прецени дали да го публикува). Обърнете се към модератора за телефона й.

Това са телефоните на храма 02 9875748; 02 9815547. Проверете ако искате предварително. Аз не успях днес.

Върни се в “купувам, продавам, подарявам, търся...”