Подворие на Вселенската патриаршия в София!

разкази за поклоннически пътувания и свети места
small axe
Потребител

Re: Подворие на Вселенската патриаршия в София!

Мнениеот small axe » ср фев 01, 2012 7:26 pm

Виж, Асене, клипчето с кразовете е много готино, смях се много, возил съм се на такъв доста време в кеча с много цигани, голяма "забава" беше, но иначе е тотален офтопик. И не се обиждай, за йезуитите. Аз наистина те смятам за такъв. Честно.
Ако може модератор като трие, да изтрие и последните ми два постинга, понеже и те се явяват офтопик, Асен вече ще ги е прочел и те ще загубят по нататъшен смисъл.
Асен
Потребител

Re: Е_L

Мнениеот Асен » ср фев 01, 2012 7:40 pm

Е-L, струва ми се, че през последните два дни форумът е "олекнал" с още потребители и то все хора, които са имали доблестта и честността открито да заявят своето несъгласие с писаното от теб или други, мислещи като теб. Това означава, че някой си позволява отново да злоупотребява с положението, в което се намира. Съмнявам се, че тези "кадровки" са били съгласувани и обсъждани. В сила е Сталинисткият принцип: "Има чавек, има проблем. Няма човек-няма проблем". Толерирането на врагове на вярата като теб и на волните приказки на Смола, показва, че това е целенасочено действие, целящо да откаже (или прочисти) истинските клубари от форума. Спомням си, в далечната 2007 г., когато дойдох атмосферата на общуване беше съвсем друга. С огромно удоволствие четях мненията на Каси, Васко Гунев, Мария, Елена, Пламен, хипхопа, Акте-Х, Венко ат Русе, и дано да не съм пропуснал някой друг.... Година по-късно дойдоха Тошко, ven4e, Кабрал и ... нещата сякаш взеха да се разрастват. Водиха се интересни и весели дебати, имаше и критика, имаше сърдити носове. И всичко това продължи до лятото на 2009г, когато тук връхлетяха хора, сякаш нарочно доведени от някой , за да сеят фанатизъм и разделения. Набързо обявиха част от по-старите клубари за @@@@@@@@@, отказаха от участие хора като Каси, Елена и др., отказаха от участие и хора от други деноминации, банваха и банват несправедливо и без обяснения хората, несъгласни с тях, а днес открито демонстрират своето нечестие "закриляйки" лукави хитреци и бунтари.

Наистина, това трябва да се промени и ще се промени!
Асен
Потребител

Мнениеот Асен » ср фев 01, 2012 7:48 pm

small axe
Потребител

Мнениеот small axe » ср фев 01, 2012 8:00 pm

и тая тема се замота, много си кадърен в това ей wink:
Продължаваш гледам продължаваш с клеветите.
Форумът е станал далеч по смислен през последните години, а не лигав и розов, каквото е твоето "християнство".

Наистина трябва промяна, отдавна е трябвало да те баннат за популяризирането на антихристки служители, интириги, клевети, ровене за чужди лични данни и злоупотреба с тях с цел хулене. Ама ти не се срамуваш от това, напротив даже, коя година бил дошъл, незнам си какво. Виж какво пишеш и вършиш, а не, кога си дошъл.

А хората повечето / като Каси, Мария и други/ ги няма по кой знае какви причини, но ти веднага йезуитски, трябва да почнеш да клеветиш и интригантстваш. Направо те съжалявам, Асене. Голям човек си, а си като някой , да не казвам какъв... :cry:

Върни се в “храмове и манастири”