агнешко

споделете вашите впечатления от интересни събития
small axe
Потребител

агнешко

Мнениеот small axe » съб ное 10, 2012 11:34 am

ioio
Потребител

Re: агнешко

Мнениеот ioio » съб ное 10, 2012 1:12 pm

Леле, леле - поезия, та дрънка! Само не разбирам защо Левски е луд и бесен!
По тая причина реагирам. Спомням си някакво писание на една писателка, която в нездрава екзалтация бе писала, че св. Иоан Предтеча имал гниди в брадата си и когато реагирах на тая гавра - щяха да ми извадят очите, защото тя била дъщеря на голям писател, което я прави не само писателка, но и недосегаема.
Та и с Левски в случая е така.
small axe
Потребител

Мнениеот small axe » нед ное 11, 2012 9:36 am

кой е казал, че Левски е луд и бесен? Сакън, пепел му на езика на такъв подлец.

Абе, Йо, ако случайно пък Йоан предтеча е имал гниди в брадата си, ти да не би да спреш да го уважаваш? Сигурно си е сменял всеки ден бельото Йоан и се е парфюмирал със John Varvatos.И спокойно, очите ти са в безопасност, аз не съм син на никой поет или поетеса

Майтапа настрана, много си се стегнала нещо, по спокойно, да си с гниди, като луд не е толкоз страшно, друго е по страшно.
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » нед ное 11, 2012 4:27 pm

Не разбрах защо заглавието на стихотворението се казва "агнешко"?
small axe
Потребител

Мнениеот small axe » нед ное 11, 2012 5:40 pm

щото сме агнета ний българите..
Потребителски аватар
Leona
Потребител

Мнениеот Leona » пон ное 12, 2012 7:04 am

Чудесно стихотворение. Браво! :clap:
ioio
Потребител

Мнениеот ioio » вт ное 13, 2012 9:51 am

Потребителски аватар
Leona
Потребител

Мнениеот Leona » вт ное 13, 2012 10:21 am

Хех, ами сменяй никовете. :mrgreen: Защо пък ще спреш да пишеш, ако имаш какво да кажеш. И защо е важно, кой за какво използва думите си. Всеки си отговаря за своите постъпки. Най-чистия начин да излезеш от такава ситуация е "здравословна доза игнор" - непукизъм демек. :shifty:
Просто не можем да се опазим от всички, нито на всички да се харесаме. Ето защо, не си слагаме всичко на душата. Прости, забрави и продължи да си пишеш, където ти душа иска. :mrgreen:
ioio
Потребител

Мнениеот ioio » вт ное 13, 2012 9:40 pm

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » вт ное 13, 2012 9:49 pm

Потребителски аватар
Leona
Потребител

Мнениеот Leona » вт ное 13, 2012 11:46 pm

Много сериозно приемате писането по форуми. Може да е добре, може и да не е добре това.
А, ако човек приема своето мнение, като константа, мисля че просто трябва да се държи, като да го приема така.
Пиша - използват думите ми, приемам, не се дразня.
Никът за мен не е име. Затова, като вляза в някой форум се представям с името си. Никът е моментното ми усещане за представянето ми на определеното място.
ioio
Потребител

Мнениеот ioio » чет ное 15, 2012 11:54 am

Потребителски аватар
Leona
Потребител

Мнениеот Leona » чет ное 15, 2012 6:58 pm

Хм, това звучи, като доста неприятно преживяване. Или си е някакво лично твое изпитание, което трябва да преминеш или си провокирала някак това отношение. Аз, слава на Бога, не съм се сблъсквала с такива хора, но пиша предимно по форуми за литература, наука и фантастика. От там е и разнообразието никовете ми. Или ще е литературен герой или филмов или нещо, което аз сам писала наскоро и искам да допреживея.
Човек не бива да се оставя хората да го тормозят чак толкова. Аз поне, съм си избрала, като не ме харесват някъде, дим да ме няма! Свят голям, за един си изрод за друг ангел. :biggrin:
Кофти се е получило при теб, но се надявам Бог да ти помогне и да те предпази от подобни неприятности занапред. А ти, горе главата! Важно е да те обичат хората, които са важни за теб - останалите обичай и им прости, ако можеш.
ioio
Потребител

Мнениеот ioio » чет ное 15, 2012 7:49 pm

Потребителски аватар
Leona
Потребител

Мнениеот Leona » чет ное 15, 2012 9:54 pm

Не знам, за всяко нещо си има причини. Не казвам, че те са непременно в теб, може да са в хората около теб, но причини има. Лошото е, че не винаги се откриват навреме, а понякога не се откриват изобщо. Ти богословие ли си учила, защото само ние богословите си намираме така трудно рабата :mrgreen:
Не знам какво да ти кажа, вярвай и се надявай нещата да се оправят. Моли се! надявам се, че имаш близки хора и приятели, които да те подкрепят в трудностите. Аз самата съм преживяла много изпитания, макар да са от друго естество и благодаря на Бог, че винаги ми е оказвал подкрепа, когато съм чувствала, че не мога да понеса повече.
Бог да е с теб!

Върни се в “литература, театрално и киноизкуство”