Една забележителна илюстрация на прелъстеност

предложете нови секции към този форум
ivan47
Потребител

Re: Една забележителна илюстрация на прелъстеност

Мнениеот ivan47 » съб юли 24, 2010 7:12 pm

Аз съм страничен наблюдател и моето мнение е, че това обръщение (Ваше Боголюбие) може да се тълкува по няколо начина, в случая модератор Ч. е права.Прокимен е може би много свят човек (не го познавам лично а само по постовете му) но не трябва да се обижда от реакията ма мод.Ч.

Всичко добро ви желая.
Потребителски аватар
Gunev
Потребител

Мнениеот Gunev » съб юли 24, 2010 10:02 pm

Мили и възлюбени (ох, щях да кажа боголюбия и боголюбки, ма няма :shh: ) по отношение на разните му там обиди, този ми враг, онзи ми крив и прочее, толкова просто и ясно ни е казано какво да правим... Ясно е, че няма смисъл въобще да си отварям устата за молитва, ако в това време съм обиден на някой или пък го имам по някаква линия за враг. С такъв "багаж" молитвата и до тавана не стига, а и тогава всичките тези приказки за Християнство, задълбаването по дебели книжки и прочее губят всякакъв смисъл.
Ще си позволя да ви дам един съвет. Като четете някое мнение, визуализирайте си човека отсреща като добър, усмихнат, умен и доброжелателен към вас. Приемете че ви обича и ви желае доброто. Така по-рядко ще се стига до ситуации, когато трябва да броите до 10 преди да отговорите ;). Понятието "обиден християнин" е оксиморон. Ей, да не решите сега пък че ви съдя. Представете си как съм се ухилил, сложил съм си юродивския клоунски костюм и пея :

Айде сега, да плеснем с ръце и да се прегърнем,
а дебелото и мазно его, на Господа да върнем ! :wtf: :wave: :angel:
ivan47
Потребител

Мнениеот ivan47 » съб юли 24, 2010 11:09 pm

Потребителски аватар
Gunev
Потребител

Мнениеот Gunev » съб юли 24, 2010 11:13 pm

тодоре
Потребител

Мнениеот тодоре » нед юли 25, 2010 1:43 am

Асен
Потребител

Мнениеот Асен » нед юли 25, 2010 5:15 pm

:angel: Значи, определено не звучи така, Тодор. Като се проследи диалога става ясно, че насоката е съвсем друга.
Космонафт

Етер

Мнениеот Космонафт » вт юли 27, 2010 11:09 am

Етер,
ами докога ще те чакам да поискаш,
ще се регистрирам, за да мога да ти пиша лично.

без значение в коя деноминация искаш да си (православните смятат протесатнтите за врагове на Православието, а католиците за отцепници еретици- доста наивно и горделиво според мен е да твърдиш, че само ти ще се спасиш) Ще ти кажа как стана с мен, всъщност външно нищо особено, но от този момент всичко се промени в живота ми. Да, ще посоча нещо конкретно, а пък ти избираш.
Aether
Потребител

Re: Етер

Мнениеот Aether » ср авг 18, 2010 10:52 pm

Върни се в “нови категории и форуми”