Запознанства

обсъждане и актуализация на правилата за публикуване в този форум
ven4e
Потребител

Запознанства

Мнениеот ven4e » пон сеп 12, 2011 4:08 pm

Искам да попитам защо е толкова труден достъпът до отдел "Запознанства"? Днес бях пуснала тема, която беше сметната за нецелесъобразна, вероятно защото се отнасяше за друг човек, а не за мен, но написаното наистина ме вълнуваше. Това не е критика, а предложение към притежателите на форума: за да няма объркване, защо по-добре не махнете този раздел, това е доста деликатна тема и някой може от голямо очакване да скочи направо в голямо разочарование, ако по една или друга причина бъде сметнат за нецелесъобразен постът му (като гледам не е от най-активните подфоруми и едва ли ще е голяма загуба). Ето сега ме мързи да пиша всичко наново в "Жени и мъже", пък и сигурно няма воля Божия да бъде написано :wink: , но поне предупреждавам пробващите да пишат там, че има опасност да попаднат в Бермудския триъгълник :)
Потребителски аватар
MacIlian
 Администратор

Re: Запознанства

Мнениеот MacIlian » пон сеп 12, 2011 6:03 pm

ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » пон сеп 12, 2011 11:02 pm

Благодаря за отговора! Сега като се замисля, струва ми се, форматът на раздела е по-скоро за обяви, а моята тема предполагаше дискусия. Извинявам се за причиненото неудобство, но ще помоля да не се публикува, все още ми е малко трудно да се справя с подредеността на сайта и се възползвам от случая да поздравя всички, които са взели участие, за добре свършената работа :)
ven4e
Потребител

Мнениеот ven4e » вт сеп 13, 2011 5:33 pm

Ами аз днес пак пуснах съобщение в темата за запознанствата и пак цял ден никакво го няма. Не може ли някак си да се урегулират нещата да стават по-бързо? От друга страна, това може да е с промислителна цел - за хубавите неща трябва да се чака. Поздрави на целия екип :)
Асен
Потребител

Мнениеот Асен » вт сеп 13, 2011 6:56 pm

... и аз чакам на опашката за темата от половин ден. :D
Потребителски аватар
MacIlian
 Администратор

Мнениеот MacIlian » вт сеп 13, 2011 8:18 pm

Съжалявам, почти цял ден бях извън офиса и всичко остана за след работа, явно и на Пламен не му е останало време да модерира постингите, вече всички са одобрени.
Асен
Потребител

Мнениеот Асен » вт сеп 13, 2011 8:21 pm

Благодаря, MacIlian !
paul_iv
Потребител

Мнениеот paul_iv » вт фев 14, 2012 4:09 pm

Здравейте! Преди няколко дена писах в отдел "запознанства", но обявата ми така и не се публикува. Не критикувам никой. Просто искам да попитам трябва ли да чакам още, за да получа одобрение? Възможно ли е да не е достигнала до вас или аз да не съм изпълнил някоя от стъпките, и ако е така да я пусна ли наново?
Потребителски аватар
Leona
Потребител

Мнениеот Leona » съб ное 10, 2012 9:34 pm

Здравейте!
Не знам дали тук му е мястото, но не виждам тема, в която нов потребител може да каже едно "здрасти" на останалите.
Та, аз съм Валентина, богослов съм, преподавам вероучение в неделно училище и се интересувам живо от кино и литература.
Православна християнка съм, но не обичам спорове за вярата, така че не очаквайте да влизам в такива. Ще чета и пиша тук, без да се намесвам в словесни битки. Свикнала съм да пиша по форуми и знам, че често се случват такива неща, но просто не са ми в стила и бързичко изчезвам от полесражението :biggrin:
Приятно ми е да се запознаем!

Не се стряскайте много от дамата на аватара ми, това е героиня от роман, скоро и филм, които харесвам, затова съм я избрала :biggrin:
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » нед ное 11, 2012 4:25 pm

Здравей Леона и добре дошла :)
По принцип тая тема не е за представяне на новодошли, а за 30-40 годишни девственици, дето си търсят гаджета. :)
Потребителски аватар
Дака
Потребител

Мнениеот Дака » нед ное 11, 2012 6:54 pm

Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » нед ное 11, 2012 10:22 pm

В тоя живот трябва да има и хумор, сатира и забава, от прекалената сериозност човек се опъва като струна на лък. Както и св. Антоний е отбелязал в оня случай, когато един християнин се съблазнил от това, че той си разправял смешки с приятелите.

Тук действително пишеше една персона, която хем завоалирано се правеше на девствена, хем се занимаваше със сватосвания бетер османска султанка.
Сега до появата на Леона тоя розов форумен раздел беше позамрял. Затова предлагам съвместно да разработим една апликационна форма за търсещите запознанства с цел брак (колкото и зловещо да звучи това) с цел да улесним търсенето. Формулярът следва да съдържа освен снимка - ако е крокодил, да се види в началото, извлечение от банковата сметка (едно красиво изглеждащо банково извлечение може и крокодила да обърне в принц/еса), поне 2 препоръки - може от бивше гадже, от кварталния - затова че не чупи прозорците на бившите си, работно СV - да се види ако не става да изкарва пари още в началото и т.н.

Ако някой има допълнителни идеи, нека сподели.
Потребителски аватар
Leona
Потребител

Мнениеот Leona » пон ное 12, 2012 7:02 am

Е, брак не търся и не съм девственица, та няма как да се получат нещата :mrgreen:
Пък и повече нормални хора, като видят "запознанства" си представят, нещо от сорта - Хей, здравей, аз съм еди кой си, да се запознаем, да пием по бира... Постът още не е започнал, та това за бирата е валидно. :biggrin:
Потребителски аватар
Aurelia Felix
Модератор

Мнениеот Aurelia Felix » пон ное 12, 2012 8:42 pm

Какво обикновено искат хората?
Бедният иска да е богат. Богатият иска да е здрав. Здравият иска да е женен. Жененият иска да е мъртъв.
Vital
Потребител

Мнениеот Vital » вт ное 13, 2012 7:24 am

Върни се в “правила на форума”