Иконоборството в исляма

теми, свързани с исляма
Йоан
Потребител

Re: Иконоборството в исляма

Мнениеот Йоан » вт мар 05, 2013 6:25 pm

Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » вт мар 05, 2013 9:47 pm

Йоан
Потребител

Мнениеот Йоан » вт мар 05, 2013 11:22 pm

Йоан
Потребител

Мнениеот Йоан » вт мар 05, 2013 11:30 pm

Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » ср мар 06, 2013 10:06 pm

Последна промяна от Ahmed на ср мар 06, 2013 11:04 pm, променено общо 1 път.
Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » ср мар 06, 2013 10:58 pm

Йоане, на всичките ти тъпи и безсмислени въпроси съм ти отговарял вече и подобаващо съм ти запушвал устата, в миналото оборих всичките ти проблясъци относно Исляма , а че ти не си сменил плочата и пак си зациклил, аз вина нямам и няма да се повтарям специално и то най-малкото за теб. Пределно ясно е, че целта ти е долнопробна и искаш тук, да не се състои нормален разговор, бълвайки шарена измишлотина с която да заангажираш и отклониш въпросите и темите от нормалто им развите. На теб, каквото и да ти се каже ти си предвидим, като телефонен секретар, повтарящ едно и също и всеки опит за диалог е обречен. Не ти ли стигна срама, който събра при разбиването ти предишния път, мазохист ли си какъв си, не знам. Запази менталните си фобии и мании за себе си и не саботирай и не тероризирай останалите, които и скат да общуват нормално. До колкото те познавам ти ще си довършиш словото от развалената плоча, но опита ми за комуникация с теб беше до тук, мислех си, че си се излекувал, но уви.
simon
Потребител

Мнениеот simon » чет мар 07, 2013 12:11 am

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » чет мар 07, 2013 8:14 am

simon
Потребител

Мнениеот simon » чет мар 07, 2013 9:32 am

Некст каза:
"Никой от пророците не е правил това! Всички са служители на духа за сметка на тялото"..

Некст, за горното изявление "чувам" как Ахмет казва: "Да, прав си бе брат Некст! Дори в потвърждение на това което ти "най авторитетно" заявяваш, ще добява, че "мюсюлманският" Пророк-Псалмист Давид е имал само 300 жени.., а "мюсюлманският" му син Соломон - 600"..! / исторически доказано със изледвани документи / А на Пророка "Давуд" това не му стигнало, ами тръгнал като някоя нинджа да се катери по високите крепостни стени и да прави "перде кириз" на дворцовите "минки" убивайки дори мъжете им за да може "десницата му да ги владэ", така както е повелил Корана. Мръсни "мюсюлмански" развратни Пророци! Какви служители на Духа са тези псевдо-Пророци бе..Ама така бе Некст. Оня ми ти Давид си ляга с 300 "минки" по единично и заедно с всички..Уляляаа! Мали, мали! Какви крака, какви гърди..кое къде е, кое как се е преплело..мали мали..300 бройки..Машалла, бе! Машалла на този юнак Давуд ефендим! Обаче и той и сина му Пророка Соломон да му мислят. Алах им дал само по 4 бройки, а те по 300 по 600..Ненаситни на женска плът. Хм..а бе знеш ли че сега се сещам, че мюсюлманина пророк Соломон сигурно е "мъдрувал" над тези 600 тела с възраст от..каква ли възраст са имали тези "минки", след като времената били такива и Алах им викал "Владейте каквото набарате на война. Това Аз ви казвам. Вашият Алах покровител на всички отдадени...демек муслими". Добре че нашите пророци от Библията и Евангелието не са покварени още и "служат САМО НА ДУХА"! Опазил ни Бог от всички мюсюлмански "бацили" на педофилия и какво ли не там.Много са грешни бе много бе! Ами Мохамет! Лелэе, тоя пък! Тоя, няма да вярваш Некст, но този е имал цели 12 жени. Той е най жадния за женска плът Пророк от Книгите. Нали Некст! Аз бях Ахмет и с настоящето "писание" потвърждавам изявлението на Некст цитирано по горе и го подкрепям в "каузите и мисиите му"!
Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » чет мар 07, 2013 11:32 am

simon, в Стария Завет е имало многоженство. И царете най-много са се възползвали от това.
И св. цар Давид и св. цар Соломон са били упреквани от богоносни мъже за техните прегрешения по "тая част" (многото жени развалят добрите нрави).

Св. цар Давид дори се е покаял истински за своята "злоупотреба с власт" (по сегашната терминология). И така се е родил най-добрия покаен псалом: 50-ти...
Но и двамата са общували лично с Бога. А кой си ти да ги подиграваш?

Мохамед изобщо покайвал ли се е за нещо? Той е живял доста след Христос и вече многоженството в цивилизования свят е изчезнало.

Нерде Стамбул, нерде Ямбул :idea:
simon
Потребител

Мнениеот simon » чет мар 07, 2013 11:31 pm

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » чет мар 07, 2013 11:43 pm

Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » пет мар 08, 2013 12:36 am

Ahmed
Потребител

Мнениеот Ahmed » пет мар 08, 2013 1:11 am

Потребителски аватар
Next
Потребител

Мнениеот Next » пет мар 08, 2013 8:34 am

Елементарно Уотсън. Многоженството не е отменено, но само при вас. Не се прикривай зад фрази, които вадиш от контекст.

Огледай белия свят и кажи в коя християнска държава църквата разрешава многоженство?!
Виж канони, апостолски правила, Вселенски Събори, зачети и св. Евангелие: ".... да бъде мъж на една жена...."

Въобще не се възнасяй над очевидни неща, без да си си изяснил причината за тях :idea:

Върни се в “ислям”